در حال بارگزاری...

بست راه

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه

از موقعی که بازاریابی اینترنتی رونق گرفت، افق های روشنی در برابر کسب و کار های با پتانسیل بالا باز شد. امروزه، کسب و کارها با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی از قبیل گوگل ادوردز، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و اسنپ چت به میزان زیادی از اطلاعات دسترسی پیدا میکنند.

این کار به بیزنس های مختلف این اجازه را میدهد که بتوانند بر اساس داده هایی از قبیل سن، محل زندگی، جنسیت، وضعیت تاهل و شرایط خانوادگی، موقعیت شغلی( شامل بزرگی محل کار، حیطه ی کاری، موقعیت شغلی و رتبه بندی) و علایق و سلایق شخصی به مشتری هایی بالاقوه از جامعه ی هدف خود دسترسی پیدا کنند.

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه چگونه کار میکند؟

تیم ما بر اساس تمرکز و تحقیق روی نکات کلیدی کسب و کار شما، جامعه ی هدف صحیح و گروه های شخصی مرتبط با محصولات و خدمات شما را پیدا میکند. همچنین ما بر روی روند فروشتان کار کرده و تا آخرین مرحله ی پیشرفت کسب و کارتان به شما را همراهی میکنیم.

سپس کمپین های دیجیتال مارکتینگ متوالی مختص گروه های هدف شما را راه می اندازیم.

زمانی که چشم انداز صحیحی از نوع کسب و کار و مشتریان اصلی شما به دست آوردیم، تیم ما به شما در پرورش این چشم انداز ها تا جایی که آماده ارائه در تیم شما باشند کمک میکند.

در این مقطع ما به شما جهت استفاده از این چشم اندازها اطلاع رسانی میکنیم.

در هریک از مراحل فروش، تیم ما شما را همراهی و راهنمایی میکند تا مطمئن شویم که کسب و کارتان به حداکثر میزان سوددهی ممکن رسیده است.

درخواست برآورد هزینه