در حال بارگزاری...

بست راه

مدیریت پروژه وبسایت

مدیریت پروژه وبسایت

بِست راه رویکرد مدیریت پروژه منحصر بفردی دارد که یکی از دلایل رشد و موفقیت روز افزون این شرکت بوده است.

تیم بِست راه برای تمام پروژه های مقیاس بزرگ سیستم مدیریت پروژه ای ارائه میدهد که به طور عینی تمام پروژه و موضع گیری های آن را مدیریت میکند.

مدیر پروژه مشتری مدار بوده و همچنین میتواند در مدت انجام پروژه با تضمین ارائه همه چیزهای قابل تحویل و جدول زمانبندی ها و با  قبول مسئولیت ها و حقوق توسط هر دو طرف در محل کسب و کار شما حضور داشته باشد.

اکثر مدیران آی تی و بازاریابی و صاحبین کسب و کارهای بزرچ و کوچک درواقع مدیر پروژه نیستند

اکثر آگهی های استخدام  نیروی جدید مدیریت آی تی و یا مدیریت بازاریابی شامل کلماتی از قبیل “مدیریت پروژه های وبسایت های جدید” یا “تضمین بالاترین میزان کیفیت  UX برای وبسایت” نمیشوند. با این حال میتوان گفت که در اکثر شرکت ها، کسانی که مسئول راه اندازی وبسایت های جدید هستند اطلاعات، تجربه، توانایی و سواد مدیریت آن سایت و تبدیل آن از یک ایده به واقعیت را ندارند. به همین علت، ریسک هایی در این زمینه وجود دارد که باید قبل از هرگونه اقدامی از آنها آگاه باشید:

ما میتوانیم به کسب و کارهایی که به دنبال توسعه ی یک وبسایت جدید هستند و یا کسب و کارهایی که درحال حاضر وبسایت داشته و با شرکت دیگجری همکاری میکنند ولی نگران سرعت انجام پروژه هایشان هستند کمک کنیم.

ریسک های راه اندازی و توسعه وبسایت جدید:

  • نداشتن آمادگی لازم برای برآمدن از عهده ی یک سایت جدید.

صاحبین کسب و کار باید راجع به اهداف وبسایت جدیدشان مطمئن و مصمم بوده و تمام تصمیم گیرندگان و سهام داران شرکت باید درباره ی اهداف، ابزار بازاریابی مانند رنگ و لوگوی برند و برخی جنبه های محتوایی که دارند به توافق برسند.

  • پروسه تصمیم گیری به نتیجه نرسیده است.

یکی از بزرگترین معضل هایی که کسب و کارها در روند طراحی یک پروژه با آن مواجه میشوند مربوط به زمانی است که تصمیم واضح و دقیقی اتخاذ نشده و تصمیم گیرنده نهایی وجود ندارد. این مشکل معمولا منجر به ظهور چند گزینه مختلف و ایده های متفاوت میشود که باعث سردرگمی آژانس مسئول پروژه میشود.

  • مدیر داخلی پروژه مجوز امضا و تایید نهایی ندارد.

در این سناریو ممکن است که مدیر پروژه ی داخلی با آژانس دیجیتال مارکتینگ در ارتباط نزدیک بوده و آنها بتوانند با هم سایتی طراحی کنند که هردوطرف راضی باشد. متاسفانه مدیر داخلی پروژه مجبور است که وبسایت را به مدیر اصلی که تصمیم گیرنده نهایی است ارائه دهد  تا بتواند تایید بگیرد. در این مرحله ریسک هایی مانند تقاضاهای جدید و یا تغییرات کلی وبسایت وجود دارد که ممکن است هزینه ی پروژه را بسیار بالاتر برده و توسعه یافتن آن زمان بسیار بیشتری ببرد.

  • ریسک مدیریت بد.

در گذشته ما پروژه هایی را بر عهده میگرفتیم که به ظاهر آسان بوده و به نظر میرسید که مدت زمان راه اندازی و توسعه آنها 2 الی 3 ماه طول بکشد ولی بعدها مشخص میشد که آن پروژه نیازمند زمانی بالغ بر یک سال است. بنا بر تجربه ما، این اتفاق تنها و تنها زمانی اتفاق می افتد که آژانس مسئول پروژه برنامه پروسه مشخص و شفافی از طرف کارفرما دریافت نکرده باشد که ریسک های این کار برای هردوطرف زیان بار است.

پس اگر کسب و کار شما وابسته به عملکرد وبسایتتان است، باید سعی کنید که کمترین میزان ریسک را در توسعه ی وبسایتتان بپذیرید

درخواست برآورد هزینه