در حال بارگزاری...

بست راه

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی و فضای مجازی کسب و کار شما، کاری بسیار مهم است که در صورت اجرا شدن به نحو احسن بازدهی فوق العاده بالا و سودمندی خواهد داشت. مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی نه تنها به شما این فرصت را میدهد که بتوانید رابطه ی نزدیکی با مشتریان (بخصوص مشتریان جدید) خود برقرار کنید، بلکه باعث ایجاد اعتماد، اعتبار و شفافیت برای کار شما میشود که شاید دست یابی به این میزان از اعتبار و جلب اعتماد مردم بدون این شبکه های اجتماعی ممکن نبود.

علاوه بر این، برندهایی که در شبکه های اجتماعی فعال هستند، به دلیل دیده شدن بیشتر، شانس بسیار بالاتری برای اعمال نفوذ در مردم در فرصت های شغلی جدید و بنا کردن تعهد و وفاداری برندشان دارند. بیش از 41 میلیون نفر در خاورمیانه در شبکه های اجتماعی عضو هستند و بالای 87% این جمعیت فعال در صفحات مجازی، عضو شبکه اجتماعی فیس بوک هستند.

خلاصه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

فعالیت در صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی میتواند ابزار قدرتمندی برا شما بوده و نقش بسزایی در رشد کسب و کار شما داشته باشد.

انتشار محتوا: محتوای برند محور میتواند مسئولیت سختی برای یک کسب و کار داشته باشد ولی شما به راحتی میتوانید با حضور داشتن و فعالیت زیاد در شبکه های اجتماعی از پس این کار سخت بر بیایید. انتشار و توزیع محتوا، ویدیو، مقاله وبلاگ، بروشور محصولات و کتاب های الکترونیک به برند شما فرصت دیده شدن در جامعه برای مشتریانتان را میدهد.

بالا بردن ترافیک ورودی وبسایت: بسیاری از صاحبین کسب و کارهای آینده نگر با توجه با شاخص عملکرد کلیدی (KPI) شبکه های اجتماعی، ترافیک بالای وبسایتشان را مدیون این صفحات مجازی هستند. همانطور که میدانید، صفحه مجازی یک برند “صفحه اجاره ای” است که به معنای حساس بودن آن به تغییرات قوانین و الگوریتم است. جذب بازدیدکننده به وبسایت شما، به شما اجازه میدهد که بتوانید کنترل رابطه برندتان با مشتریان و اجتماع شغلیتان را در دست داشته باشید. علاوه بر این، هدایت ترافیک بازدید کننده به وبسایت باعث به چالش کشیدن و وا داشتن مشتریان به فعالیت در سایر شبکه های مجازی از جمله فیس بوک، اینستاگرام؛ توییتر و گوگل میشود.

شناسایی فرصت ها: تیم ما از ابزار سطح بالا برای دریافت آخرین اخبار از برند های معتبر راجع به فروش، فرصت های کاری، روابط و … آنها بدست می آورد تا برند شما نیز از این تحولات بی بهره نماند.

استراتژی شبکه های اجتماعی و تقویم محتوا: تمام کمپین های شبکه های اجتماعی به سطح بالایی از برنامه ریزی استراتژیک نیاز دارند. برای پیاده سازی چنین موقعیت استراتژیکی، تیم ما به صورت هفته ای، دو هفته یکبار یا ماهانه، تقویم محتوایی بنا میکند که باعث برآورده شدن تمام نیازهای اصلی یک برند شود. همچنین، ما به صورت ممداوم استراتژی مدیریت شبکه های اجتماعی شما را بررسی میکنیم تا مطمئن شویم که فعالیت شما در فضای مجازی در راستای موفقیت شغلی شما پیش برود.

درخواست برآورد هزینه