در حال بارگزاری...

بست راه

فروشگاه اینترنتی

خدمات وبسایت های فروشگاه اینترنتی

به نظر میرسد که محبوبیت فروشگاه های اینترنتی در سراسر جهان روز به روز با روی آوردن کسب و کارها و مردم بیشتر به خرید اینترنتی، افزایش می یابد.چه شما یک کسب و کار جدید اینترنتی راه انداخته باشید و یا برای کسب و کار سنتی خود به دنبال ایجاد فروشگاه اینترنتی هستید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

ما میتوانیم هم با راهکارهای منبع باز مانند مجنتو و هم با پلتفرم های اختصاصی تجارت الکترونیک وبسایت شما را کد نویسی کنیم که این کاملا به سایز و ابعاد کسب و کار شما بستگی دارد.

تیم ما همچنین خدمات مشاوره برای متقاضیان جدید تجارت الکترونیک به جهت کسب اطمینان در باره ی اجزاء تامین موفقیت مانند بهینه سازی موتورهای جست و جو (سئو)، فرصت های پرداخت به ازای کلیک ، ایمیل مارکتینگ و استراتژی ها شبکه های مجازی میدهد.

خدمات طراحی وبسایت های تجارت الکترونیک

بِست راه یکی از معدود آژانس های دیجیتال مارکتینگی است که تمام خدمات طراحی را در دفتر اصلی خود جای داده است. اکثر رقبای ما برای خدمات طراحی از منابع خارج از شرکت و شعبه ها و شرکایی غیر از شعبه ی اصلیشان استفاده میکنند.

اهمیت این کار چیست؟

توسعه ی یک فروشگاه آنلاین امری بسیار پیچیده است و ممکن است کوچک ترین خطاها و ضعف ها در بخش تجربه کاربر از سایت UX باعث پایین آمدن بازده، سود و کارایی وبسایت شما شوند.

تیم خبره و متخصص ما در شیراز جدیدترین تکنولوژی ها را تست و اختراع کرده کارایی فروشگاه آنلاین شما را بالا میبرند.

فروشگاه های آنلاین: گزینه های انتخاب پلتفرم

توسعه دهنده های ما تجربه بسیار زیادی در پلتفرم های فروشگاه های آنلاین داشته و میتوانند وبسایت تجارت الکترونیک شما را به بهترین نحو راه اندازی کنند. علاوه بر این، تیم ما میتواند برای پیچیده ترین نیازهای فروشگاه اینترنتی شما را مختص شما توسط شما را مختص شما توسط ERP و CRM و سیستم های دیگر درصورت نیاز پیاده سازی کند.

انواع پلتفرم ها:

راه حل های منحصر به فرد:

عموما این نوع از پلتفرم های اختصاصی برای فروشگاه های آنلاین خیلی پیچیده استفاده میشوند. پلتفرم های اختصاصی ما انعطاف پذیری بسیار بالا، یک پارچگی و قابلیت تغییر اندازه نامحدود به شما ارائه میدهد. علاوه بر این امنیت بسیار بالای این نوع از پلتفرم نیز میتواند برای اطلاعات شما و مشتریان بسیار مفید باشد.

وبسایت های ووکامرس:

ووکامرس بهترین نوع پلتفرم فروشگاه های آنلاینی است که با وبسایت های وردپرس همکاری میکنند. به عنوان یک پلتفرم منبع-آزاد ووکامرس انعطاف پذیری بسیار و قابلیت یکپارچگی با وبسایت های وردپرس به صورت مستفیم را دارد.

مجنتو:

احتمالا محبوبترین پلتفورم منبع باز فروشگاه های اینترنتی امروزه، مجنتو است که کسب و کار شما را با ساختار بسیار قوی بک اند و طراحی انعطاف پذیر پوشش میدهد.

درخواست برآورد هزینه