در حال بارگزاری...

بست راه

تبلیغات و بازاریابی برند و شرکت

به طور سنتی شرکت ها و کمپانی ها برای افزایش فروس و درآمد خود از سرویس های تبلیغاتی استفاده می کنند که انتخاب های محدودی هم دارند. اکثر این روش های تبلیغ شامل روزنامه ها و مجله ها، رادیو و تلویزیون می باشد که در عین اینکه بازده ی کمی دارند هزینه ی بسیار زیادی را هم بر دست کمپانی ها می گذارند.

امروزه اما با وجود بازاریابی دیجیتالی و پلتفرم های مختلف دسترسی به یک جمعیت وسیع ممکن شده است و می توان به راحتی گروه بزرگی از مخاطبان را به طور دقیق مورد هدف قرار دهیم آن هم در مقایسه با دیگر روش ها با هزینه ی به مراتب کمتر!

در Bestrah ما راه وروش ایجاد و ساخت چنین تبلیغاتی را به خوبی می دانیم و می توانیم به شما در افزایش آار بازدید سایت، افزایش فروش محصولات، افزایش سفارشات و … کمک کنیم.

سرویس بازاریابی برند و تبلیغات شرکت

  1. تیم ما به طور دقیق و حرفه ای تمام محصولات و خدمات شما را بررسی می کنند و پس از آن مخاطبان شما را در دنیای مجازی بررسی می کنند و گروهی از آن ها را انتخاب می کنند، گروهی که قرار است به طور هدف مند مورد تبلیغ ما قرار بگیرند.
  2. در گام بعد سعی می کنیم با ایجاد و راه اندازی کمپین ها و جریان سازی در شبکه های اجتماعی و سایت های پربازدید و … در حهت شناساندن برند شما قدم برداریم.
  3. تیم ما تا زمان رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده در کنار شما هستند و با بررسی های روزانه و ارائه ی گزارش های دقیق و منظم شما در جریان همه ی کار می گذارد.

درخواست برآورد هزینه