در حال بارگزاری...

بست راه

شبکه های اجتماعی برای رویدادها

شبکه های اجتماعی برای رویدادها

نقش شبکه های اجتماعی در بازاریابی رویدادهایی از قبیل کنفرانس ها، نمایشگاه ها، کنسرت ها، افتتاحیه ها و… روز به روز بیشتر میشود.

شبکه های اجتماعی به صورت فعالی مراحل اولیه و قبل از شروع ، اتفاقات در حین برپایی  و داستان های بعد از رویدادها را پوشش میدهند. یک استراتژی برنامه ریزی و اجرا شده قوی و خوب برای رویدادها میتواند تفاوت میان یک رویداد معمولی با موفقیت نسبی و رویدادی فراگیر زبان زد عموم مردم را رقم بزند.

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی برای رویدادها

BestRah محدوده بزرگی از خدمات کوتاه مدت بازاریابی و تبلیغ رویدادها از طریق شبکه های اجتماعی را پوشش میدهد. (در ایران، خاورمیانه و تمام جهان). این خدمات شامل موارد زیر هستند:

ایجاد یک برنامه بازاریابی شبکه های اجتماعی برای فعالیت های قبل، در حین و بعد از رویدادها.

تولید محتوا شامل ویدیوهای رویداد، ویدیوی صحنه ها و اتفاقات برتر رویداد، مراسم پایانی و اتفاقات بعد از رویداد (مناسب برای کنفرانس ها)، مصاحبه، عکاسی و پادکست رویداد.

آماده سازی جو قبل از برپایی رویداد برای آگاهی و اطلاع رسانی بیشتر به مردم، تبلیغ برای فروش بلیط ها، گرفتن اسپانسر و فرصت های تبلیغاتی

پخش زنده رویداد در شبکه های مجازی مانند facebook live, Instagram live, periscope و youtube

فعالیت های بعد از رویداد از جمله برقراری ارتباط با حضار رویداد، به اشتراک گذاری محتوای رویداد محور مانند مصاحبه های حضار و تبلیغ برای رویداد های آینده.

درخواست برآورد هزینه