در حال بارگزاری...

بست راه

تولید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و یکپارچگی خدمات

تولید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و یکپارچگی خدمات

زمانی که یک وبسایت جدید راه اندازی میکنید، یکی از مهمترین تصمیم هایی که باید بگیرید این است که کدامیک از انواع سیستم مدیریت محتوا (CMS) در وبسایت شما پیاده شود. انواع مختلفی از CMS وجود دارند که باید بر اساس اهداف و منظور کسب و کار شما برای سایتتان پیاده سازی شود.

برای سایت های پیچیده که ممکن است CMS های آماده مناسبشان نباشد، بِست راه CMS  اختصاصی و کاملا یکپارچه تولید میکند. این یکی از ویژگی هایی است که روند کار تیم ما را از سایر شرکت های مشابه جدا میکند. در بِست راه ما برای هر مشتری CMS اختصاصی، کاملا انعطاف پذیر و قابل تغییر به مرور زمان ارائه میدهیم.

CMS  بِست راه همچنین به شدت کاربرپسند بوده و شامل رابط کاربری WYSIWYG بوده که مدیران سایت در آن میتوانند ورژن ویرایش آیینه ای سایت را برنامه ریزی کنند.

تغییرات پیچیده تر روی سایت را نیز میتوانید با رابط کاربری MSWord اعمال کنید.

چگونه بهترین سیستم مدیریت محتوا برای وبسایتتان انتخاب کنید

درحالی که پژوهش های صنعتی به شما بینش تشخیص بهترین سیستم مدیریت محتوا را میدهند، شما باید اهداف کسب و کارتان را نیز تعیین کنید تا طراحی وبسایتتان بر این اساس انجام بگیرد. معمولا واضح ترین انتخاب CMS به دردبخورترین و طولانی مدت ترین آنها نیست. در بِست راه، تیم ما نیازهای کسب و کار شما را ارزیابی کرده و به شما کمک میکنیم که بهترین نوع سرویس CMS را برای وبسایتتان انتخاب کنید:

سوالهایی برای انتخاب بهترین CMS  برای وبسایت جدیدتان:

آیا شما به تنظیمات پیچیده با تغییرات سریع در سایتتان نیاز دارید؟

آیا شما به دنبال یک پلتفرم رایگاه با منبع باز هستید؟

چه کسی محتوای وبسایت شما را مدیریت خواهد کرد؟ آیا مدیریت محتوای سایتتان دست شما خواهد بود و یا اینکه آن را به کارمند رتبه پایین تر میسپارید؟

آیا به ابزار CRM نیاز دارید یا از ابزارهای دیگر بازاریابی مانند ایمیل مارکتینگ استفاده میکنید؟

آیا شما محتوای یکسانی در وبسایت و اپلیکیشن موبایلتان استفاده خواهید کرد؟

آیا وبسایت شما شامل سیستم های اتوماتیم مانند ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت میباشد؟

آیا وبسایت شما در حال حاضر و یا در آینده برنامه ی تجارت الکترونیک دارد؟

درخواست برآورد هزینه