در حال بارگزاری...

بست راه

سرویس های نگهداری، تعمیر و به روز رسانی وبسایت

بعد از گذشت زمان در هر سایتی باید شرایطی ایجاد شود که سایت را آپدیت کنید یا بعضی از قابلیت های آن را ارتقا بدهید. همچنین با گذشت و زمان و تغییر و تحول در موتور های جستجو و الگوریتم های جستجو باید ترتیبی داده شود تا در سایت تغییراتی اعمال شود و سایت برای موتور های جستجو به صورت بهینه باشد.

تیم Bestrah تیمی بسیار با تجربه و توانا در این زمینه هاست که در بخش های طراحی و برنامه نویسی سایت به طور تخصصی فعالیت می کند. از دیگر کار های ما می توان به دیجیتاا مارکتینگ و مدیریت شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

با توضیخاتی که داده شد و توانایی که در خود می بینیم، می توانیم به جرئت بگوییم در تمام زمینه های طراحی سایت، ارتقای سئوی سایت، مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی می توانیم به شما کمک های ارزنده بکنیم.

خلاصه ای از از کارهایی که ما در این زمینه انجام می دهیم:

  1. ما می توانیم کار پشتیبانی هر وبسایتی را به عهده بگیریم.
  2. یکی از کارهایی که شرکت ما انجام می دهد ایجاد و راه اندازی هر CMS با هر طراحی است که شما بخواهید. این کار توسط تیم برنامه نویسی و طراحی ما صورت می گیرد.
  3. تمام پکیج های درجه بندی شده و برای هر کسب و کاری با هر حجم مبادلاتی کارساز است.
  4. امکان خرید به تعداد زیاد و یا به صورت حجم بالا از پیکیج های ما وجود دارد

روند کار ما:

  1. اگر سایت شما توسط Bestrah طراحی نشده است در ابتدا باید به نکات مختلف سایت، نوع برنامه نویسی آن و تکنولوژی پشت آن پی ببریم.
  2. اگر می خواهید که ما کار مدیریت و تعمیر سایت شما را بر عهده بگیریم این مسئله ضروری است که شما دسترسی کامل به دامنه، هاست و سیستم مدیریت محتوای خود داشته باشید.
  3. بعد از آنکه به تمام زوایای سایت شما پی بریدم تیم پشتیبانی ما انواع تغییراتی را که می توان در سایت اعمال کرد به شما توضیح می دهند تا شما انتخاب کنید کدام قسمت ها را تغییر دهیم.

 

درخواست برآورد هزینه