در حال بارگزاری...

بست راه

سرویس های طراحی سایت در Bestrah

پروسه ی ایجاد یک وبسایت جدید برای هر بیزینس و کسب و کاری بسیار هیجان انگیز و جالب است. با داشتن یک وبسایت تجاری و مناسب برای خود و کسب و کارتان این فرصت برای شما ایجاد می شود که دریچه ی جدید به روی کاربران و مخاطبان خود باز کنید و به این طریق تحولی عظیم در کار و درآمد شما ایجاد شود.

خلاقیت اصلی ترین ویژگی طراحی های ما

تیم bestrah در چند ساله ی اخیر برای شرکت ها و افراد زیادی از کسب و کار های مختلف با خدمات متفاوت سایت طراحی کرده و تجربه بسیار بالایی در این زمینه دارد. در حال حاضر شاید بتوان گفت شناخته شده ترین سایت در زمینه ی طراحی سایت و خدمات سئو و دیجیتا مارکتینگ در شهر شیراز bestrah  است که البته درشهر های مختلفی از جمله تهران هم کارهایی را انجام داده ایم و این ها همه نشان از کیفیت کار ما دارد. می توانید در صفحه ی اصلی سایت لیست مشتریان بزرگ ما را ببینید و با رزومه ی کاری ما آشنا بشید.

مراحل کاملا روشن و از پیش برنامه ریزی شده

ما برای طراحی سایت مراحل مشخص و از پیش برنامه ریزی شده را داریم و که به کاربران خود عرضه می کنیم و اینگونه شما می توانید متوجه شوید که در هر لحظه کار طراحی سایتتان در چه مرحله است و مرجله ی بعدی چیست؟

ما طی تجربه های پیشین خود به این نتیجه رسیده ایم که اگر مراحل انجام کار از پیش تعیین نشده و مشخص نباشند در ادامه کار با مشکل رویرو می شود و مسائلی ایجاد می شود که حل کردن آن ها باعث اتلاف هزینه و وقت زیاد می شود.

مدیریت و پشتبانی سایت شما

در بسیاری از مواقع شرکت ها و افراد علاقه ای به راه اندازی سایت ندارند چون نمی توانند آن را مدیریت کنند و بعد از راه اندازی، سایت رها می شود. ما برای این دسته از افراد هم راه حلی بسیار خوب داریم. با توجه به سابقه ی کاری که داریم و تیم Bestrah می تواند مدیریت و پشتیبانی سایت شما را بر عهده بگیرد و مطابق خواست شما آن را مدیریت کند. در نتیجه شما بدون صرف هزینه ی زیاد و بدون داشتن دانشی در این زمینه می توانید سایتی بسیار حرفه ای داشته باشید که تمام نیاز های شما را بر طرف کند.

انواع سایتی که در Bestrah طراحی و راه اندازی می شود

  1. طراحی و توسعه ی وبسایت های با کاربری و مخاطبان خاص
  2. ساخت وبسایت بر اساس وردپرس
  3. ساخت وبسایت هایی برای اشتراک گذاری فایل
  4. ساخت وبسایت های فروشگاهی
  5. ساخت وبسایت های اداری و شرکتی

و …

 

 

درخواست برآورد هزینه