در حال بارگزاری...

بست راه

سرویس ساخت فروشگاه آنلاین

در چند ساله ی اخیر با رشد روزافزون اینترنت و کاربران آن تقاضا برای ایجاد و راه اندازی فروشگاه آنلاین نیز بیشتر شده و این تقاضا روز به روز در حال افزایش است و به نظر می رسد قرار نیست به این زودی ها چنین چیزی متوقف شود. دو حالت وجود دارد، اینکه شما در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود هستید و می خواهید از طریق فروشگاه آنلاین کار خود را آغاز کنید یا اینکه همین الآن نیز فروشگاه خود را دارید و به فکر افزایش فروش و درآمد خود از طریق فضای مجازی می باشید که در هر دو صورت تیم Bestrah آمادگی کامل دارد تا شما را در این راه کمک کند.

ما می توانیم به دو طریق فروشگاه اینترنتی شما را راه اندازی کنیم: یکی با کمک استفاده از پلتفرم های فروشگاه ساز رایگان و منبع باز مثل Magento و راه دوم ایجاد فروشگاه و سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین اختصاصی خود شماست. ما همچنین در طراحی های خود از جدیدترین و به‌روزترین امکانات برای افزایش قابلیت های سایت و ارتقای سئوی آن استفاده می کنیم و می توانیم انواع سرویس های پرداخت به ازای کلیک، ایمیل مارکتینگ و استراتژی های فعالیت در شبکه های اجتماعی و … را به شما ارائه دهیم.

طراحی فروشگاه آنلاین در شیراز

با اینکه Bestrah یکی از چند شرکتی است که در زمینه ی طراحی سایت و فروشگاه و مدیریت شبکه های اجتماعی و … در شیراز فعالیت می کند اما می توانیم با جرئت بگوییم بهترین آن ها هستیم. تیم bestrah شامل کارشناسان و برنامه نویسان توانایی است که در محل شرکت در شیراز اقدام به طراحی سایت و فروشگاه شما می کنند و این در حالی است که بقیه ی رقبای ما عموما با شرکت های طراحی سایت در خارج از شیراز در ارتباط هستند و سایت شما را آن ها طراحی می کنند.

چرا چنین چیزی مهم است؟

راه اندازی و توسعه ی فروشگاه اینترنتی کار بسیار دشوار و تخصصی است که با کوچکترین ضعف باعث شکست در تجارت اینترنتی شما می شود. ما با تیم با تجربه و توانایی که داریم با توجه به نمونه ی کار هایی که انجام داده ایم می توایم بهترین و به‌روزترین فروشگاه آنلاین را برای شما طراحی کنیم.

فروشگاه اینترنتی: انواع پلتفرم

تیم Bestrah توانایی کامل کار کردن با انواع پلتفرم ها را دارد و می تواند به سادگی و با توجه به ماهیت کسب و کار شما بهترین فضای ممکن را برای ایجاد فروسگاه انتخاب کند و برای شما راه اندازی کند. کارشناسان و برنامه نویسان ما همچنین می توانند با توجه به نیاز های شما و کسب و کارتان پلتفرمی اختصاصی برای شما از ابتدا طراحی و ایجاد کنند و انواع سیستم های مورد نیاز آن شامل ERP و CRM و … را برای شما راه اندازی کنند.

لیست پلتفرم های ساخت فروشگاه توسط Bestrah:

  1. مجنتو
  2. ووکامرس
  3. شاپی فای
  4. ساخت فروشگاه توسط سیستم مدیریتی اختصاصی

درخواست برآورد هزینه