در حال بارگزاری...

بست راه

سرویس راه اندازی اپلیکیشن موبایل

شرکت Bestrah در زمینه های مختلفی فعالیت دارد و یکی از این فعالیت ها راه اندازی و توسعه ی اپلیکیشن های مورد نیاز کاربران می باشد. تیم با تجربه ی Bestrah در زمینه های طراحی، برنامه نویسی، اتصال به اینترنت و خلاصه در تمام زمینه های ایجاد یک اپلیکیشن موبایل کار کرده و می تواند اپلیکیشنی مناسب کسب و کار شما ایجاد کند.

تیم Bestrah به خوبی با طراحی کاربری و تجربه ی کاربری آشنایی دارد و اپلیکیشن هایی ایجاد می کند که کاربران را جذب کند، همچنین این اطمینان را به شما می دهیم که پس از اتمام کار وتحویل اپلیکیشن، شما را تنها نمی گذاریم و پس از آن در زمینه ی بازاریابی  اپلیکیشن با شما همکاری خواهیم کرد تا درنهایت مخاطبان خود را پیدا کنید و کسب و کار خود را راه بیندازید.

توسعه ی خلاقانه و سفارشی اپ ها

صرف نظر از پیچیدگی اپلیکیشن شما و مقداری که نیاز دارد بر روی آن کار کرد و دانش کافی داشت، تیم Bestrah توانایی کار کردن بر روی آن و توسعه ی اپلیکیشن شما را به صورت حرفه ای دارد. چه به لحاظ دانش روز در برنامه نویسی و همچنین دارا بودن تجربه کافی در این زمینه تیم Bestrah توانایی کامل کار کردن بر روی اپلیکیشن اندروید یا IOS شما را دارد و به خوبی می تواند در این حوزه ها با شما همکاری کند. علاوه بر آن ما دوستان و همکاران قابل اعتمادی داریم که در صورت نیاز می توانیم از آن ها نیز برای کار بر روی پروژه ی شما کمک بگیریم.

هیچ زمانی مقدار صرفه حویی در زمان و پول خود را دست کم نگیرید و مطمدن باشید هیچ شرکتی با هزینه های ما کار های این چنین با کیفیتی انجام نمی دهد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

درخواست برآورد هزینه