در حال بارگزاری...

بست راه

خدمات طراحی سایت

قصد راه اندازی سایت جدید، یا اکنون وبسایت دارید و نیاز به بازطراحی و مدرن کردن سایت خود را دارید؟

خدمات طراحی وبسایت

طراحی یک سایت جدید باید خیلی جذاب و هیجان انگیز باشد. این کار به شما فرصت درخشیدن یا دوباره دیده شدن در فضای مجازی را میدهد. چه هیجانی بالاتر از دیدن افزایش میزان محبوبیتتان!؟

در بِست راه، ما توانسته ایم رویای صدها کسب و کار کوچک و بزرگ از برند های نوپا تا ادارات بزرگ دولتی را توسط هنرمان به واقعیت تبدیل کنیم و در این راه از سال 89 تا به امروز نتیجه های فوق العاده ای کسب کرده ایم.

خلاقیت در قلب هر وبسایت

ما برای حدود یک دهه است که داریم وبسایت طراحی میکنیم. در این مدت، به عنوان بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در جنوب کشور شناخته شده ایم که این مسئله از برند بزرگ بین المللی و ملی مانند femmeluxefinery ، کنوود، ال جی، تامین اجتماعی ، MTA و… که با ما همکاری داشته اند کاملا واضح و مشخص است.

رویکرد پروسه محور

پروسه های کاری ما مداوما ساخته و پرداخته میشوند تا مطمئن شویم که طراحی و توسعه وبسایت هر یک از مشتریانمان به بهترین و سریعترین شکل ممکن است.

بدون درنظر گرفتن برنامه مشخصی برای روند کارتان، کسب و کار شما با ریسک بالا و تاخیرهای هزینه بر مواجه میشود که ممکن است به میزان بسیار زیادی باعث تحت تاثیر قرار دادن دیده شدن شما در صفحات وب شود که اگر کسب و کار شما کاملا بر اساس تجارت الکترونیک بنا شده باشد این میزان ریسک خطرناک تر و بالاتر خواهد بود.

مدیریت پروژه شما

بعضی از مشتریان ما حوصله مدیریت و بررسی پروژه های آنلاین خود را ندارند. برخی نیز به علت پرداختن به مسائل غیر آنلاین و جنبه های تبلیغات و تجارت سنتی کسب و کارشان فرصت انجام این کار را ندارند. ما در بِست راه میتوانیم به شما کمک کنیم که بدون نیاز به کوچکترین دخالتی در روند انجام پروژه تان این پروسه انجام گرفته و مدیریت شود

درخواست برآورد هزینه