در حال بارگزاری...

بست راه

خدمات تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

خدمات تولید محتوا برای شبکه های مجازی

امروزه نقش محتوا در هرگونه کمپین بازاریابی اینترنتی اگر پر رنگ تر از نقش کل انواع تبلیغات دیگر نباشد، حداقل به همان میزان است. محتوا چه ویدیو، چه نوشته های وبلاگی، پادکست یا راهنمای الکترونیکی باشد، باعث جذب تمام مشتریان بالقوه شما میشود. بدون محتوای با کیفیت، تاثیر گذاری کمپین دیجیتال مارکتینگ شما بسیار پایین می آید.

محتوای با کیفیت همچنین به شما اجازه تغییر دادن اندازه هرچیزی که برای برندتان سخته باشد را میدهد. شما میتوانید محتوایی که در یک پلتفرم استفاده مرده اید را در پاتفرم دیگری نیز منتشر کنید. مثلا ویدیویی که برای یوتیوب ساخته شده است، میتواند در پست های فیس بوک یا کمپین های اینستاگرام نیز استفاده شود، ولی برای استفاده در پلتفرم های دیگر لازم است که تغییراتی در آنها ایجاد شود. مثلا برای استفاده در اینستاگرام باید ویدیو خود را ویدیوهای کوتاه یک دقیقه ای تبدیل کرده و آن را شیر کنید و یا در پست های فیس بوک باید صدای آن را کمتر کرده و از زیرنویس یا توضیحات اضافه در زیر پست استفاده کنید.

خدمات تولید و انتشار محتوا برای شبکه های مجازی

خدمات تولید محتوای ما به برندها و شرکت های بزرگ محدود نمیشود. ما میدانیم که همه کسب و کارها به محتوای باکیفیت احتیاج داشته ولی منابع زیادی برای تولید دائم ویدیو، انیمیشن، طرح های گرافیکی، عکاسی، پادکست و سینماتوگراف ندارند. و اینجاست که ما وارد عمل میشویم. با ساخت و انتشار محتوای با کیفیت به شرح زیر:

ساخت ویدیو

عکاسی و سینماگراف

پادکست

نوشتن مقاله بلاگ

خلق کتاب های الکترونیکی و اینفوگرافیک            

انتشار محتوا در یوتیوب، فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی.

درخواست برآورد هزینه