در حال بارگزاری...

بست راه

خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی

خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی روندی دائما درحال تغییر است. پس برای دوام حضور برند و کسب و کار شما در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام، توییتر، فیس بوک، اسنپ چت، لینکدین، پینترست و … لازم است که راجع به آخرین تکنولوژی ها، پیشرفت ها و فرصت های موجود به روز باشید. با توجه به آنلاین شدن روزافزون خیلی چیزها، کسانی که از فرصت های بازاریابی آنلاین زودتر استفاده میکنند، به موفقیت بیشتری تا کسانی که دیرتر به این مقوله روی می آورند میرسند.

پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر محتواهایی که توسط برند ها به اشتراک گذاشته میشود را فیلتر میکنند. این به این معناست که اکثر کاربران نمیتوانند محتوای منتشر شده ی برند یا پیجی که در هریک از این پلتفرم ها فالو میکنند را ببینند!

ولی این صرفا یک اتفاق بد نیست! فقط تصور کنید که به تمام اطلاعات کمپانی های بزرگی ماند فیس بوک درباره هدف گیری صحیح مخاطبان و مشتریان بالقوه خودتان دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب میتوانید هدفمندترین نوع تبلیغات را داشته باشید و با تبلیغات در شبکه های اجتماعی این کار ممکن است!

تبلیغات در شبکه های اجتماعی: فرصتی برای کسب و کارها

آیا به ترافیک بیشتری در وبسایتتان نیاز دارید؟ بازاریابی شبکه های اجتماعی دقیقا همان کاری را میکنند که شما برای هدایت مردم به وبسایت یا صفحات فرودتان نیاز دارد.

تبلیغ محتوا: آیا کسب و کار شما محتوای با کیفیت مانند مقاله های وبلاگ، کتاب های الکترونیک، مدیای غنی (فیلم، عکس؛ اینفوگرافیک و…) دارد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، در اینصورت جذب کردن مردم به این محتواها میتواند تاثیر زیادی روی دیده شدن آنلاین شما داشته باشد.

هدف گرفتن مجدد شبکه های اجتماعی: آیا دوست دارید که بازدیدکننده های وبسایتتان را مجددا به پلتفرم های شبکه های اجتماعی خود مانند فیس بوک و توییر هدایت کنید؟ این پلتفرم ها فرصت های هدف گیری فوق العاده ای به شما ارئه میدهند که به شما اجازه میدهد که کسب و کارتان را با آنهایی که با با حیطه شغلی شما آشنایی دارند به اشتراک گذاشته و با آنها در ارتباط باشید.

هدف گیری لیست شبکه های اجتماعی: آیا به دنبال کسب چیزهای بیشتری از پایگاه داده های ایمیلی خود هستید؟ پلتفرم های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر میتوانند اطلاعات مشتریان را با پایگاه داده های شما تطبیق داده و امکان برقراری ارتباط شما با آنها را بالاتر ببرند.

درخواست برآورد هزینه