در حال بارگزاری...

بست راه

خدمات بهینه سازی وبسایت

بسیاری از کسب و کار ها سایت هایی بسیار پیچیده و پر هزینه راه اندازی می کنند بدون آنکه واقعا نقشه ی راهی برای آن ترسیم کرده باشند و به عبارتی در نظر نمی گیرند که بعد از راه اندازی سایت چه مقدار زمان می برد که هزینه صرف شده بازگردد یا اصلا هزینه ای باز می گردد یا پروژه به طور کل شکست می خورد؟

با تجربه ای که در این زمینه دارم می دانم که تعداد زیادی از پروژه های طراحی وب و این چنین سرویس ها بعد از گذشت مدتی با شکست روبرو می شوند زیرا برنامه ریزی دقیقی برای فعالیت های بعدی سایت در نظر گرفته نمی شود.

در Bestrah یکی از مهم ترین کارهایی که انجام می دهیم بعد از بررسی های دقیق سعی می کنیم به شما برنامه ای دقیق ارائه دهیم تا از همان ابتدا بدانیم قرار است تا چه میزان هزینه کنیم و در نهایت قرار است از چه زمانی با چه میزانی سایت شروع به بازدهی کند، حالا چه این سایت یک فروشگاه اینترنتی باشد چه یک سایت خدماتی باشد و …

روند بهینه سازی سایت در Bestrah چگونه است؟

  1. تیم ما در ابتدا تمام جنبه های سایت شما و خدماتی که عرضه می کنید را بررسی می کند و از سوی دیگر مشتریان شما را شناسایی می کند تا بفهمیم تا چه اندازه در جذب مشتری و عرضه محصولات می توانیم موفق عمل کنیم.
  2. در قدم بعد تیم ما به بررسی دقیق محتوای سایت شما می پردازد تا ببینیم آیا همه چیز درست سر جای خودش است یا باید در محتوای سایت تغییراتی اعمال کنیم.
  3. بر پایه ی اطلاعاتی که تا به اینجا به دست آمده در مرحله ی بعد سعی می کنیم ببینیم سعی می کنیم برنامه ریزی دقیقی انجام دهیم تا بتوانیم مقدار صفخات مرتبط، نحوه ی ارائه ی محصولات و خدمات و میزان علاقمندی مخاطبان شما را به سایتتان بهبود ببخشیم.
  4. بعد از این ها با مانیتور کردن مرتب و بررسی دقیق سعی می کنیم میزان پیشرفت را اندازه بگیریم تا اگر در جایی از کار ایرادی وجود دارد آن را برطرف کنیم.

 

درخواست برآورد هزینه