در حال بارگزاری...

بست راه

تولید محتوا با رعایت اصول سئو

تولید محتوای غیر کپی با رعایت اصول سئو

بازاریابی محتوای خوب در وبلاگ ها و پست های مهمان قرار میگیرید. باتوجه به بالا رفتن روز افزون درک گوگل از محتوای غنی از جمله تصاویر، گرافیک و ویدیو، تیم ما در BestRah نیز کیفیت کار تولید محتوای خود را بالا و بالاتر میبرد.

ما معتقدیم که یک پروسه بازاریابی اینترنتی خوب، موفقیت خود را مدیون محتوای خوب است. از بهترین نمایه های سایت راجع به محصولات و خدمات شما تا پست های وبلاگ و اخبار جالب و فعالیت برانگیز محتوای شما باید هیجان انگیز و جذاب باشد تا شما بتوانید در رتبه بندی های موتورهای جستجو بالا بروید.

اما بحث ما اینجا بسیار فراتر از اینهاست. ما درباره ی محتوای خلاق و غیر کپی صحبت میکنیم که ایده یا اطلاعاتی را به چیزی جذاب، قابل دیدن و مرئی، فعالیت برانگیز و بدردبخور تبدیل میکند!  ما برای شما محتوایی تولید میکنیم که برایتان لینک، پوشش دهی و شناسایی به ارمغان می آورد. همه اینها باعث بالا رفتن ترافیک، فروش بیشتر و انفجاری بزرگ در محبوبیت سایتتان میشوند.

خدمات بازاریابی محتوا

هر مفهومی نتیجه ی همکاری میان تیم های سئو، طراحی و توسعه ی ما است که به شما این ضمانت را میدهد که ایده و کانسپت بازاریابی محتوایتان قابل اجراست یا خیر.

کانسپت خلاق

کمپین بازاریابی محتوای شما با مفهوم خلاقی شروع میشود. ما با شما همکاری میکنیم تا چیزهای با ارزش و قابل استفاده ای که دارید را شناسایی کنیم. برای مثال، ممکن است شرکت شما اطلاعاتی راجع به نحوه استفاده از محصولاتتان، آدرس و محل زندگی مشتریان و … را داشته باشد و یا بایگانی کرده باشد که میتواند ابزاری خلاق برای یک ایده یابی خلاق باشد. ما از ابزاری مانند آزادی اطلاعات برای توسعه ی ایده های جدید برای محتوا استفاده میکنیم و کانسپت هایی مبنی بر قدرت و توانایی شرکتتان میسازیم.

طراحی

تیم طراحی خبره ی ما ایده ی خلاقانه شما را به واقعیت تبدیل میکند. ما به خودمان میبالیم که یکی از بزرگترین و خبره ترین تیم های کامپیوتر و فناوری اطلاعات ایران هستیم! چرا که این به معنای به روز بودن ماست و اینکه تیم ما دائما به دنبال جدیدترین و خلاق ترین راه ها برای دریافت و تبادل اطلاعات است. ما کانسپت شما را طراحی کرده و روی تعداد دفعات مشخصی اصلاحیه توافق میکنیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

توسعه

به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، ما تلاش میکنیم که تمام فعالیت هایمان را به صورت آنلاین انجام دهیم ولی این به معنا نیست که ما هیچ گاه از حالت آفلاین خارج نمیشویم. تیم توسعه ی ما کانسپت شما را طوری اجرا میکند که توسط هر دستگاه موبایل، تبلت یا کامپیوتری قابل دسترسی باشد. پیشنهاد ما به شما این است که محتوای خود را در دامنه سایتتان نگه دارید و همچنین به تیم توسعه ی شما در شناسایی بهترین روش ها برای توسعه ی سایتتان کمک کرده و یا برایتان اجرا میکنیم.

تبلیغ

تیم ما وبسایت شما را با محتوای خلاقانه طراحی ، سئو و توسعه میدهد. ین کار به مردم کمک میکند که بتوانند محتوای فوق العاده ی شما را ببینند. ولی یک کمپین موفق علاوه بر همه این کارها، تبلیغ نیز میکند. تیم خبره ی دیجیتال مارکتینگ ما پلن تبلیغاتی مناسب برای حرفه و کسب و کار شما را برایتان برنامه ریزی میکند و به شما کمک میکند ه افراد درست را در زمان های درست به صفحات درست هدایت کنید.

Micro-content

بازاریابی محتوا صرفا برای محتواهای در سایز ، ابعاد و تعداد زیاد نیست. محتواهای کمتر یا میکرو کانتنت ها نیز میتوانند به نوبه ی خود بسیار قدرتمند باشند (البته در صورتی که استراتژی پشت آنها قوی باشد). میکرو کانتنت ها در شبکه های اجتماعی، کمپین های رتبه بندی صفحه و به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگ، بسیار قدرتمند تر از هر نوع محتوای دیگری عمل میکنند.

نمونه های محتوای خلاقانه

آیا این موضوع به نظرتان جذاب میرسد ولی نمیدانید که بازاریابی محتوا چه ربطی به کسب وکار شما میتواند داشته باشد؟

یکی از سوالاتی که دائما از ما پرسیده میشود این است که ” بازاریابی محتوا دقیقا چیست؟“. برند شما چه B2C با محصولات جذاب برای تبلیغ و چه B2B با موقعیت های پیچیده و محتوایی کمتر جذاب باشد، بازاریابی محتوا به کسب و کارتان مربوط است.

شرکت تولید دستگاه های تصفیه آب با استفاده از طراحی خلاقانه رشد کرد!

داستان یک طراحی داخلی

مشتری ما، آقای منصور جباری نیاز به چیزی داشت که ترافیک بیشتری به وبسایتش منتقل کند ولی به این نتیجه رسیده بود که محتوای خسته کننده ای دارد که به تنها محصولشان یعنی دستگاه تصفیه آب مربوط بوده و پس از مدتی کاملا تکراری شده است. ما به ایشان کمک کردیم تا بتوانند موضوعات جالب و خلاقانه درباره حرفه ی خودشان را پیدا کنند و میزان فروششان را از این طریق بالا ببرند.

منابع و لوازم

به ندرت ممکن است کسب و کاری پیدا شود که از تک تک منابع استفاده کند. اطلاعات جمع آوری شده و دانش شما راجع به حرفه تان میتواند در بازاریابی محتوا بسیار ارزشمند باشد و BestRah به شما کمک میکند تا نهایت استفاده را از آنها داشته باشید.

ما با شما همکاری میکنیم تا اطلاعات کسب و کارتان و دانشی که طی چندین سال جمع آوری نموده اید را مطالعه کرده و بهترین استفاده ی تبلیغاتی از آنها برای رشد کسب و کارتان را ارائه دهیم.

هزینه ی بازاریابی محتوا چقدر است؟

قیمت های ما بسیار واضح و ساده اند.

قیمت های خدمات ما بنا بر مدت زمانی که طول میکشد تا محتوایتان طراحی، توسعه، تبلیغ و آماده شود، با یکدیگر متفاوتند. پس برای شروعی نو و پرشی عظیم در کسب و کارتان همین حالا با ما تماس بگیرید.

07132324602 – 07132361488 – 09128586135

درخواست برآورد هزینه