در حال بارگزاری...

بست راه

بازاریابی ورودی

بازاریابی ورودی

بازاریابی ورودی انقلابی در روش بازاریابی کسب و کارهای سراسر جهان است که به طور اساسی روش تولید و پرورش مشتریان بالقوه و جدید را تغییر میدهد.

با این حال که این پدیده ی جدیدی در بازاریابی اینترنتی نیست، ولی از طرفی افزایش میزان استفاده از شبکه های مجازی این امکان را به صاحبین کسب و کار میدهد که بتوانند به تعداد بیشتر و سطح وسیع تری از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند.

اصطلاح بازاریابی ورودی کلمه ای است که توسط تیم بِست راه، آژانس دیجیتال مارکتینگ در جنوب کشور، ابداع شده است.

پلتفرم بازاریابی و فروش بِست راه به کسب و کارهای سراسر ایران و حتی جهان کمک میکند که کمپین های بازاریابی فروش محوری راه بیاندازند که میزان نرخ بازگشت سرمایه  آنها در فعالیت های بازاریابی و فروششان کاملا واضح و مشخص است.

چرا از روش بازاریابی ورودی استفاده کنیم؟

روش کار ما در طول یک دهه اخیر تغییر کرده است.

سالها پیش، مردم هیچ دید منفی ای نسبت به روش بازاریابی تلفنی و جوانب آن نداشتند و امیدوار بودند که مشتریان روزانه حدود 10 تا از محصولات و خدماتشان را خریداری کنند. از دید بازاریابی، گزینه هایشان محدود به تبلیغات کاغذی (روزنامه، مجله، تراکت و بروشور)، رادیو و تلوزیون و یا بازاریابی ایمیلی بودند. ولی الان دیگر اوضاع تغییر کرده است…

امروزه مشتریان شما از اینکه بازاریاب های تلفنی با آنها تماس بگیرند، متنفرند. آنها دویت دارند در موقعیتی باشند که بتوانند در جریان پروسه فروش قرار بگیرند. این روزها یک مشتری زمانی با شما تماس میگیرد که درباره همه گزینه هایش تحقیق کرده و تصمیم نهایی به انجام کار، بستن قرارداد و یا خرید از شما گرفته باشد. در واقع، براساس آمار گوگل، امروزه مشتریان 70% تحقیق ها و تصمیم گیریهایشان را قبل از یافتن منبع (فروشنده، پیمانکار و …) انجام میدهند.

واقعیت امر این است که اگر حتی برخی از کسب و کارها هنوز هم روش بازاریابیشان را تغییر نداده باشند، مشتریان ما قطعا داده اند.

حالا دیگر وقت آن است که بجای کار کردن سخت تر، عاقلانه تر کار کنید و نتایجی را بدست آورید که انتظارش را دارد. اجازه بدهید ما به شما در این راه کمک کنیم.

 

بازاریابی ورودی چگونه به رشد کسب و کار شما کمک میکند:

در بِست راه ، قلب خدمات بازاریابی ورودی در ایران برای حدود یک دهه، به طور ایده آل و منحصر بفردی به کسب و کار شما در دستیابی به این موارد کمک میکنیم:

تولید تعداد قابل پیش بینی مشتریان بالقوه جدید برای کسب و کار شما در هر ماه

بالا بردن دیده شدن آنلاین شما و تعداد افرادی که کسب و کار شما را سرچ میکنند به میزان 30% در طول 3 ماه

شناسایی، ایجاد تعامل، پیگیری و پرورش مشتریان بالقوه جدید برای کسب و کار شما

بالا بردن حضور آنلاین کسب و کار شما و قراردادن آن در جایگاهی بالا و مناسب در حرفه ی خودتان

 

چیزی که بازاریابی ورودی را از انواع دیگر بازاریابی جدا میکند، قابلیت ترسیم خطی مستقیم بین تلاش های شما برای بازاریابی کسب و کارتان و بازخوردی که از آن میگیرید است. اندازه گرفتن دقیق نرخ بازگشت سرمایه بخش اساسی روش بازاریابی ورودی است.

درخواست برآورد هزینه