در حال بارگزاری...

بست راه

بازاریابی تاثیر گذار Influencer Marketing

Influencer Marketing (بازاریابی توسط افراد تاثیر گذار)

 

تاثیر اینفلوئنسر های شبکه های مجازی (افراد تاثیر گذار) بر موفقیت کسب و کارها روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. اینفلوئنسرها، این روزها در حقیقت مشاهیر مدرن با طرفداران وفادار زیادی که علاقه شدیدی به داستان ها، نظرات و زندگی روزمره آنها دارند، هستند. درواقع، بسیاری از اینفلوئنسرها طرفداران و فالوئرهای بیشتری از معروف ترین سلبریتی های جهانی دارند!

اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی معمولا یک شبکه اصلی (قلب شبکه های اجتماعیشان) دارند که بر اساس علایقشان ممکن است یوتیوب، اینستاگرام، اسنپ چت یا توییتر باشد. علاوه براین برای اینفلوئنسرها کار سختی نیست که برند شخصی خودشان را از پلتفرمی به پلتفرم دیگر انتقال دهند. بنابراین ممکن است که تهداد فالوئرهای نزدیک به همی در هر پلتفرم داشته باشند.

برخلاف تایید و حضور سلبریتی ها در تبلیغات برندها، که عموما مربوط به برندهای بزرگ است، اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی میتوانند برای هر کسب و کاری چه بزرگ و چه کوچک بازاریابی و تبلیغ کنند. تنها چیزی که اینجا حائز اهمیت است این است که برند شما باید یک داستان برای گفتن داشته باشد و بتواند تعداد مشخصی بازدید کننده را مورد هدف قرار بدهد. اگر برند شما این موارد را دارد، شما به راحتی میتوانید با همکاری یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که در ارتباط با جمعیت زیادی از اینفلوئنسرهاست، جامعه هدف خود را به برند خود جذب کرده و بهترین نوع تبلیغ بر اساس شخصیت افراد و غلاقه آنها به برند یا حیطه کاری شما را داشته باشید.

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ BestRah

 

انتخاب و دسترسی به اینفلوئنسرها: تشخیص بهترین نوع اینفلوئنسرها برای تبلیغ برند، محصول یا خدمات شما تنها بر اساس محتوای شبکه های مجازیشان، میتواند کار سختی باشد. در بِست راه ما نه تنها بهترین اینفلوئنسر های شبکه های مجازی را برای شما پیدا میکنیم، بلکه زمینه کاری و گذشته فعالیت آنها، کیفیت کارهای سابق، محتوا، شخصیت و برندهایی که سابقا با آنها همکاری داشته اند را نیز بررسی میکنیم. همچنین ما تجربه زیادی از اینکه چگونه باید با هریک از این اینفلوئنسرها قرارداد بسته و همکاری کرد نیز داریم.

تنظیم و نظارت بر شاخص عملکرد کلیدی: ما معمولا داستان هایی درباره اینکه چگونه هریک از اینفلوئنسرها با برندی وارد همکاری شده ولی نتیجه لازم و مورد انتظار را نگرفته اند شنیده ایم. تجربه ی زیاد ما در زمینه ی مدیریت اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی به این معناست که میتوانیم با برندها به راحتی کار کرده و نتیجه ی لازم و موردنظرشان از همکاری با یک اینفلوئنسر را با سخت کوشی خود به آنها بدهیم.

اطلاع رسانی عمیق و مستقل: اعتماد کردن و وارد عمل شدن بر اساس اطلاع رسانی های مربوط به برند ها توسط اینفلوئنسرها میتواند ریسک بسیار بالایی برای کارفرمایان و متقاضیان دریافت خدمات از این افراد داشته باشد. ولی تیم ما اطلاعات دقیق و مستقل که توسط خود برندهایی که از ابزار با کیفیت برای دستیابی به این اطلاعات استفاده میکنند به دست آمده است، به شما ارائه میدهد که ممکن است اینفلوئنسرها به هیچ یک از این اطلاعات دسترسی نداشته باشند.

درخواست برآورد هزینه