در حال بارگزاری...

بست راه

ایجاد وبسایت های فوری و مبتنی بر سئو

امروزه در معرفی کسب و کار یکی از مواردی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد داشتن یک وبسیات تخصصی و حرفه ای است. قطعا اگر شما برای کسب و مار خود یک وبسیات حرفه ای و اختصاصی داشته باشید از مقبولیت بیشتری در بین مشتریان خود برخوردار خواهید بود اما این تمام ماجرا نیست. اگر سایت شما بر پایه ی اصول سئو طراحی شده باشد شما می توانید مشتری های جدید و بهتری را از طریق اینترنت و موتور های جستجو به سمت خود جذب کنید، کاربرانی که با جستجو کردن به دنبال موضوعی خاص هستند و شما می توانید از طریق وبسایت محصولات مرتبط با آن موضوع را به کاربران عرضه کنید.

با توجه حرف های بالا نیاز است که شما قبل از طراحی یک وبسایت حرفه ای و صرف هزینه یک نمونه ی دسترس برای بررسی اجمالی در اختیار داشته باشید و اصطلاحا بتوانید توانایی ها و ظرفیت های این حوزه را بشناسید و بهترین روش برای عرضه ی محصولات خود را پیدا کنید. از همین رو Bestrah سرویسی را تهیه کرده تا شما بتوانید به صورت آزمایشی بک وبسایت شبیه به سایت مورد نظر و نسخه ی نهایی که در نظر دارید بسازید و تمام بررسی های لازم را بر روی آن انجام دهید.

سرویس ایجاد وبسایت آزمایشی رایگان

در این سرویس ما خدماتی به شما ارائه می دهیم که می توانید از آن ها استفاده کنید و یک نگاه اجمالی به وبسیات اصلی که دراینده برای شما طراحی می شود داشته باشید. این سرویس شامل موارد زیر می شود:

  1. آموزش تمام مفاهیم پایه و مورد نیاز برای شروع کار
  2. طراحی کلی و اجمالی سایت شامل هدر، قالب آزامایشی و …
  3. ایجاد ازمایشی تعدادی محتوا و مطلب بر مبنای سئو و موتور های جستجو
  4. آنالیز و بررسی کد وبسیات مورد نظر شما
  5. بررسی تاثیر گذاری سایت و در بررسی فعالیت های ممکن در بستر شبکه های اجتماعی و مرتبط به سایت

درخواست برآورد هزینه