در حال بارگزاری...

بست راه

عرضه ی هدف دار و فروش محصولات

به مرور تکنولوژی و روش های بازاریابی دیجیتالی ارتقا می یابد و به تناسب آن توانایی کسب و کار ها برای افزایش فروش بیشتر می شود. امروزه کسب و کار ها به منابع عظیمی از اطلاعات دسترسی دارند که در زمینه ی تبلیغات و بازاریابی محصولات به کار می آیند. این اطلاعات از ابزار هایی مثل گوگل و شبکه های اجتماعی به دست می آیند و مورد استفاده قرار می گیرند.

اما این اطلاعات کجا مفید هستند؟ بر اساس همین اطلاعات است که کسب و کار ها می توانند بر اساس سن، مکان، جنسیت، وضعیت اشتغال و … مخاطبان خود را انتخاب کنند و به نوعی از تبلیغات هوشمند و هدف مند بهره ببرند.

مراحل عرضه ی هدف دار و فروش محصولات

  1. بر پایه ی اطلاعات و کلمات کلیدی که شما به ما می دهید کاربران و مخاطبان اصلی شما را شناسایی می کنیم تا بتوانیم به طور هدف مند محصولات را به آن ها عرضه کنیم. همچنین با همکاری شما سعی می کنیم پروسه ی کامل فروش محصولات را بررسی کنیم.
  2. در گام بعد با ایجاد یک کمپین تبلیغاتی و بازاریابی که دقیقا مخاطبان شما را مورد هدف قرار می دهد اقدام به تبلیغات می کنیم.
  3. در همین زمان سعی می کنیم به یک چشم انداز برای آینده ی کسب و کار شما رسیده باشیم و به نوعی هدف گذاری خود را قطعی کرده باشیم.
  4. بعد از این مراحل است که کم کم سفارش محصولات آغاز می شود و تیم شما باید آماده دریافت سفارشات باشد.
  5. تا زمانی که به هدف خود در فروش و کسب درآمد برسید تیم ما در کنار شماست و شما را راهنمایی می کند.

درخواست برآورد هزینه