در حال بارگزاری...

بست راه

تولید محتوای دیجیتالی و انتشار آن ها

وقتی به دیحیتال مارکتینگ و بازاریابی دقت می کنیم می فهمیم که مهم ترین قسمت آن که توجه بسیار ویژه ای را هم می طلبد بخش تولید محتواست. امروزه در تبلیغات نقش اصلی را در حذب مخاطب و مشتری همین تولید محتوا بازی می کند و بعد از آن بقیه ی موارد اعمیت پیدا می کنند. اگر شما چریان تبلیغاتی راه اندازی کرده اید و به بقیه ی موارد بیشتر از تولید محتوا پرداخته اید باید از همین حالا تا حدی تبلیغات خود شکست خورده بدانید و هزینه ی صرف شده را هدر داده اید. اما محتوا یعنی چه؟

محتوا فقط یک متن که شامل اطلاعات باشد نیست، وقتی از تولید محتوا صحبت می کنیم هر عکس، ویدیو، مقاله متنی، طراه های گرافیکی و اینفوگرافیک، پادکست، کناب الکترونیک و … را شامل می شود، هر کدئام از این موارد که در تبلیغات شما به کار برود و مخاطب بیش از هر بخش دیگری قطعا به این موارد دقت و توجه می کند.

حالا در چنین شرایطی چرا باید ریسک تولید محتوا را خود شما بپذیرید؟ تولید محتوای حرفه ای یعنی موفقیت شما و تولید محتوای ضعیف یعنی شکست. چرا چنین کار با اهمیتی را به متخصصان این حوزه و کسانی که به طور حرفه ای و با تجربه ی زیاد در این زمینه فعال هستند نمی سپارید؟

خدمات سرویس تولید محتوا تخصصی در Bestrah

  1. تولید ویدیو کلیپ و انیمیشن های حرفه ای
  2. تولید و تهیه عکس و گرافیک
  3. تولید پادکست
  4. تولید مختوای متنی و مقاله های حرفه ای
  5. تولید کتاب های الکترونیک
  6. تولید انواع اینفوگرافیک
  7. انتاشر محتوا و مطلب شما در انواع پلتفرم ها و شبکه های مجازی و وبسایت های پربازدید و تاثیر گذار

درخواست برآورد هزینه