در حال بارگزاری...

بست راه

قصد راه اندازی سایت جدید، یا اکنون وبسایت دارید و نیاز به بازطراحی و مدرن کردن سایت خود را دارید؟

خدمات طراحی وبسایت

طراحی یک سایت جدید باید خیلی جذاب و هیجان انگیز باشد. این کار به شما فرصت درخشیدن یا دوباره دیده شدن در فضای مجازی را میدهد. چه هیجانی بالاتر از دیدن افزایش میزان محبوبیتتان!؟

در بِست راه، ما توانسته ایم رویای صدها کسب و کار کوچک و بزرگ از برند های نوپا تا ادارات بزرگ دولتی را توسط هنرمان به واقعیت تبدیل کنیم و در این راه از سال 89 تا به امروز نتیجه های فوق العاده ای کسب کرده ایم.

خلاقیت در قلب هر وبسایت

ما برای حدود یک دهه است که داریم وبسایت طراحی میکنیم. در این مدت، به عنوان بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در جنوب کشور شناخته شده ایم که این مسئله از برند بزرگ بین المللی و ملی مانند femmeluxefinery ، کنوود، ال جی، تامین اجتماعی ، MTA و… که با ما همکاری داشته اند کاملا واضح و مشخص است.

رویکرد پروسه محور

پروسه های کاری ما مداوما ساخته و پرداخته میشوند تا مطمئن شویم که طراحی و توسعه وبسایت هر یک از مشتریانمان به بهترین و سریعترین شکل ممکن است.

بدون درنظر گرفتن برنامه مشخصی برای روند کارتان، کسب و کار شما با ریسک بالا و تاخیرهای هزینه بر مواجه میشود که ممکن است به میزان بسیار زیادی باعث تحت تاثیر قرار دادن دیده شدن شما در صفحات وب شود که اگر کسب و کار شما کاملا بر اساس تجارت الکترونیک بنا شده باشد این میزان ریسک خطرناک تر و بالاتر خواهد بود.

مدیریت پروژه شما

بعضی از مشتریان ما حوصله مدیریت و بررسی پروژه های آنلاین خود را ندارند. برخی نیز به علت پرداختن به مسائل غیر آنلاین و جنبه های تبلیغات و تجارت سنتی کسب و کارشان فرصت انجام این کار را ندارند. ما در بِست راه میتوانیم به شما کمک کنیم که بدون نیاز به کوچکترین دخالتی در روند انجام پروژه تان این پروسه انجام گرفته و مدیریت شود

سایت، سیستم ارتباط با مشتری و بازاریابی ایمیلی

پتانسیل وبسایتتان را کشف کرده و رشد کردن کسب و کارتان را تماشا کنید.

وبسیات شرکت شما باید فراتر از یک بروشور آنلاین برای کسب و کارتان باشد. یک وبسایت اگر به خوبی طراحی شده باشد، باید یک دستگاه تبدیل مشتریان بالفعل به مشتری های بالقوه باشد که لحظه به لحظه برای رشد کسب و کار شما  کار میکند.همچنین وبسایت شما باید با جدیدترین ابزارهای بازاریابی از جمله بازاریابی ایمیلی، ارسال اتوماتیک ایمیل به مشترکان سایت، انتشار در شبکه های اجتماعی، مدیریت وبلاگ و ایجاد صفحه فرود ادغام شده باشد تا شما بتوانید به راحتی کمپین های بازاریابی آنلاین راه اندازی کنید.

نسل بعدی وبسایت ها حالا اینجاست و وبسایت جدید شما میتواند به این نوع از وبسایت ها با ابزارهای کامل بازاریابی تبدیل شود.

با وبسایت های نسل جدید، چه مزایایی دریافت خواهید کرد:

سیستم سی آر ام فروش برای دنبال کردن تمام روند کار کسب و کار شما

قابلیت مدیریت تمام صفحات وبسایتتان اینبار بهتر از همیشه!

قابلیت ویرایش و اضافه کردن فرم در وبسایت برای افزایش سطح کیفی فروش

بازاریابی ایمیلی درجه یک با بهترین قابلیت های پیگیری

انتشار و پیگیری در شبکه های اجتماعی

قابلیت اضافه کردن صفحات بیشمار به وبسایتتان در هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید

پیشنهاد ویژه یا فروش ویژه ای دارید؟ میتوانید بلافاصله صفحات فرود ایجاد کنید!

تولید سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و یکپارچگی خدمات

زمانی که یک وبسایت جدید راه اندازی میکنید، یکی از مهمترین تصمیم هایی که باید بگیرید این است که کدامیک از انواع سیستم مدیریت محتوا (CMS) در وبسایت شما پیاده شود. انواع مختلفی از CMS وجود دارند که باید بر اساس اهداف و منظور کسب و کار شما برای سایتتان پیاده سازی شود.

برای سایت های پیچیده که ممکن است CMS های آماده مناسبشان نباشد، بِست راه CMS  اختصاصی و کاملا یکپارچه تولید میکند. این یکی از ویژگی هایی است که روند کار تیم ما را از سایر شرکت های مشابه جدا میکند. در بِست راه ما برای هر مشتری CMS اختصاصی، کاملا انعطاف پذیر و قابل تغییر به مرور زمان ارائه میدهیم.

CMS  بِست راه همچنین به شدت کاربرپسند بوده و شامل رابط کاربری WYSIWYG بوده که مدیران سایت در آن میتوانند ورژن ویرایش آیینه ای سایت را برنامه ریزی کنند.

تغییرات پیچیده تر روی سایت را نیز میتوانید با رابط کاربری MSWord اعمال کنید.

چگونه بهترین سیستم مدیریت محتوا برای وبسایتتان انتخاب کنید

درحالی که پژوهش های صنعتی به شما بینش تشخیص بهترین سیستم مدیریت محتوا را میدهند، شما باید اهداف کسب و کارتان را نیز تعیین کنید تا طراحی وبسایتتان بر این اساس انجام بگیرد. معمولا واضح ترین انتخاب CMS به دردبخورترین و طولانی مدت ترین آنها نیست. در بِست راه، تیم ما نیازهای کسب و کار شما را ارزیابی کرده و به شما کمک میکنیم که بهترین نوع سرویس CMS را برای وبسایتتان انتخاب کنید:

سوالهایی برای انتخاب بهترین CMS  برای وبسایت جدیدتان:

آیا شما به تنظیمات پیچیده با تغییرات سریع در سایتتان نیاز دارید؟

آیا شما به دنبال یک پلتفرم رایگاه با منبع باز هستید؟

چه کسی محتوای وبسایت شما را مدیریت خواهد کرد؟ آیا مدیریت محتوای سایتتان دست شما خواهد بود و یا اینکه آن را به کارمند رتبه پایین تر میسپارید؟

آیا به ابزار CRM نیاز دارید یا از ابزارهای دیگر بازاریابی مانند ایمیل مارکتینگ استفاده میکنید؟

آیا شما محتوای یکسانی در وبسایت و اپلیکیشن موبایلتان استفاده خواهید کرد؟

آیا وبسایت شما شامل سیستم های اتوماتیم مانند ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت میباشد؟

آیا وبسایت شما در حال حاضر و یا در آینده برنامه ی تجارت الکترونیک دارد؟

خدمات وبسایت های فروشگاه اینترنتی

به نظر میرسد که محبوبیت فروشگاه های اینترنتی در سراسر جهان روز به روز با روی آوردن کسب و کارها و مردم بیشتر به خرید اینترنتی، افزایش می یابد.چه شما یک کسب و کار جدید اینترنتی راه انداخته باشید و یا برای کسب و کار سنتی خود به دنبال ایجاد فروشگاه اینترنتی هستید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

ما میتوانیم هم با راهکارهای منبع باز مانند مجنتو و هم با پلتفرم های اختصاصی تجارت الکترونیک وبسایت شما را کد نویسی کنیم که این کاملا به سایز و ابعاد کسب و کار شما بستگی دارد.

تیم ما همچنین خدمات مشاوره برای متقاضیان جدید تجارت الکترونیک به جهت کسب اطمینان در باره ی اجزاء تامین موفقیت مانند بهینه سازی موتورهای جست و جو (سئو)، فرصت های پرداخت به ازای کلیک ، ایمیل مارکتینگ و استراتژی ها شبکه های مجازی میدهد.

خدمات طراحی وبسایت های تجارت الکترونیک

بِست راه یکی از معدود آژانس های دیجیتال مارکتینگی است که تمام خدمات طراحی را در دفتر اصلی خود جای داده است. اکثر رقبای ما برای خدمات طراحی از منابع خارج از شرکت و شعبه ها و شرکایی غیر از شعبه ی اصلیشان استفاده میکنند.

اهمیت این کار چیست؟

توسعه ی یک فروشگاه آنلاین امری بسیار پیچیده است و ممکن است کوچک ترین خطاها و ضعف ها در بخش تجربه کاربر از سایت UX باعث پایین آمدن بازده، سود و کارایی وبسایت شما شوند.

تیم خبره و متخصص ما در شیراز جدیدترین تکنولوژی ها را تست و اختراع کرده کارایی فروشگاه آنلاین شما را بالا میبرند.

فروشگاه های آنلاین: گزینه های انتخاب پلتفرم

توسعه دهنده های ما تجربه بسیار زیادی در پلتفرم های فروشگاه های آنلاین داشته و میتوانند وبسایت تجارت الکترونیک شما را به بهترین نحو راه اندازی کنند. علاوه بر این، تیم ما میتواند برای پیچیده ترین نیازهای فروشگاه اینترنتی شما را مختص شما توسط شما را مختص شما توسط ERP و CRM و سیستم های دیگر درصورت نیاز پیاده سازی کند.

انواع پلتفرم ها:

راه حل های منحصر به فرد:

عموما این نوع از پلتفرم های اختصاصی برای فروشگاه های آنلاین خیلی پیچیده استفاده میشوند. پلتفرم های اختصاصی ما انعطاف پذیری بسیار بالا، یک پارچگی و قابلیت تغییر اندازه نامحدود به شما ارائه میدهد. علاوه بر این امنیت بسیار بالای این نوع از پلتفرم نیز میتواند برای اطلاعات شما و مشتریان بسیار مفید باشد.

وبسایت های ووکامرس:

ووکامرس بهترین نوع پلتفرم فروشگاه های آنلاینی است که با وبسایت های وردپرس همکاری میکنند. به عنوان یک پلتفرم منبع-آزاد ووکامرس انعطاف پذیری بسیار و قابلیت یکپارچگی با وبسایت های وردپرس به صورت مستفیم را دارد.

مجنتو:

احتمالا محبوبترین پلتفورم منبع باز فروشگاه های اینترنتی امروزه، مجنتو است که کسب و کار شما را با ساختار بسیار قوی بک اند و طراحی انعطاف پذیر پوشش میدهد.

اپلیکیشن موبایل

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِست راه به شما درطراحی، توسعه و اجرای اپلیکیشن های موبایل B2B و B2C نیز کمک میکند. ما هیچ وقت در زمینه ی طراحی UX کوتاهی نکرده و به شما این اطمینان را میدهیم که از لحظه ای که اپلیکیشن شما راه اندازی شود، تیم ما در صورت لزوم مدیریت آن را بر عهده گرفته و به شما در دست یابی به گروه هدف و بالا بردن میزان استفاده از اپلیکیشن و دانلود ها کمک میکند.

ما به این مفتخریم که با برنامه ریزی دقیق و ارائه اطلاعات کاملا واضح و شفاف درباره طرح و پروسه ی انجام کار مشتریان راضی و خوشحالی داریم.

توسعه اپلیکیشن خلاق و سفارشی

صرف نظر از میزان پیچیدگی اپلیکیشن شما، تیم ما راه کار مناسب برای کسب و کارتان را به شما ارائه میدهد. تیم با تجربه و حرفه ای ما نرم افزارهای شما را در پلتفرم های اندروید و آی او اس توسعه داده و درطورت لزوم از همکاران دیگر متخصص در این زمینه استفاده میکند.

خدمات تعمیر و نگهداری وبسایت

اکثر وبسایت ها هرچند وقت یکبار نیاز به به روز رسانی، ارتقاء و حتی بهینه سازی برای موتورهای جست و جو بر اساس الگوریتم یا فرمول جدید دارند. بِست راه تیم متخصصی از طراحان و برنامه نویسان دارد که میتوانند تقریبا هر وبسایتی را چه از لحاظ ظاهری و چه از نظر فنی توسعه دهند.

شما چه نیاز به به روز رسانی یا ویرایش داشته باشید و چه به دنبال پشتیبانی و نگهداری از وبسایتتان باشید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

خلاصه خدمات تعمیر، نگهداری و پشتیباتی وبسایت:

ما همه ی وبسایت ها مربوط به هر تکنولوژی و هر میزان سنی را پوشش میدهیم

تمامی  CMS  های ما توسط تیم های طراحی و برنامه نویسی تخصصی تهیه شده اند

پکیج های ارائه خدمات درجه بندی شده مناسب برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ

پرداخت هزینه نگهداری و پشتیبانی ساعتی به صورت یکجا

روند تعمیر، نگهداری و پشتیبانی وبسایت ها:

اگر وبسایت شما توسط بِست راه توسعه نیافته است، ما نیاز به شناخت بیشتری از وبسایت شما، ساختار آن و تکنولوژی آن خواهیم داشت.

اگر میخواهید که تیم ما مدیریت و نگهداری وبسایتتان را به عهده بگیرند، مهم است که به دامنه، هاست، سی ام اس و اطلاعات ورود به سایتتان دسترسی داشته باشید.

زمانی که تیم ما بررسی کاملی روی وبسایت شما انجام دادند، لیست پکیج های مختلف پشتیبانی از وبسایت را به شما ارئه میدهیم.

برای هر دو نوع وبسایت های فروشگاهی و شرکتی حتی 5% بهبود در نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار می تواند به معنای میلیون ها تومان سودآوری باشد.

ما در این خدمت، تمرکز خود را بر به حداکثر رساندن نرخ تبدیل بازدیدکنندگان وبسایت به خریدار گذاشته ایم.

مدیریت پروژه وبسایت

بِست راه رویکرد مدیریت پروژه منحصر بفردی دارد که یکی از دلایل رشد و موفقیت روز افزون این شرکت بوده است.

تیم بِست راه برای تمام پروژه های مقیاس بزرگ سیستم مدیریت پروژه ای ارائه میدهد که به طور عینی تمام پروژه و موضع گیری های آن را مدیریت میکند.

مدیر پروژه مشتری مدار بوده و همچنین میتواند در مدت انجام پروژه با تضمین ارائه همه چیزهای قابل تحویل و جدول زمانبندی ها و با  قبول مسئولیت ها و حقوق توسط هر دو طرف در محل کسب و کار شما حضور داشته باشد.

اکثر مدیران آی تی و بازاریابی و صاحبین کسب و کارهای بزرچ و کوچک درواقع مدیر پروژه نیستند

اکثر آگهی های استخدام  نیروی جدید مدیریت آی تی و یا مدیریت بازاریابی شامل کلماتی از قبیل “مدیریت پروژه های وبسایت های جدید” یا “تضمین بالاترین میزان کیفیت  UX برای وبسایت” نمیشوند. با این حال میتوان گفت که در اکثر شرکت ها، کسانی که مسئول راه اندازی وبسایت های جدید هستند اطلاعات، تجربه، توانایی و سواد مدیریت آن سایت و تبدیل آن از یک ایده به واقعیت را ندارند. به همین علت، ریسک هایی در این زمینه وجود دارد که باید قبل از هرگونه اقدامی از آنها آگاه باشید:

ما میتوانیم به کسب و کارهایی که به دنبال توسعه ی یک وبسایت جدید هستند و یا کسب و کارهایی که درحال حاضر وبسایت داشته و با شرکت دیگجری همکاری میکنند ولی نگران سرعت انجام پروژه هایشان هستند کمک کنیم.

ریسک های راه اندازی و توسعه وبسایت جدید:

  • نداشتن آمادگی لازم برای برآمدن از عهده ی یک سایت جدید.

صاحبین کسب و کار باید راجع به اهداف وبسایت جدیدشان مطمئن و مصمم بوده و تمام تصمیم گیرندگان و سهام داران شرکت باید درباره ی اهداف، ابزار بازاریابی مانند رنگ و لوگوی برند و برخی جنبه های محتوایی که دارند به توافق برسند.

  • پروسه تصمیم گیری به نتیجه نرسیده است.

یکی از بزرگترین معضل هایی که کسب و کارها در روند طراحی یک پروژه با آن مواجه میشوند مربوط به زمانی است که تصمیم واضح و دقیقی اتخاذ نشده و تصمیم گیرنده نهایی وجود ندارد. این مشکل معمولا منجر به ظهور چند گزینه مختلف و ایده های متفاوت میشود که باعث سردرگمی آژانس مسئول پروژه میشود.

  • مدیر داخلی پروژه مجوز امضا و تایید نهایی ندارد.

در این سناریو ممکن است که مدیر پروژه ی داخلی با آژانس دیجیتال مارکتینگ در ارتباط نزدیک بوده و آنها بتوانند با هم سایتی طراحی کنند که هردوطرف راضی باشد. متاسفانه مدیر داخلی پروژه مجبور است که وبسایت را به مدیر اصلی که تصمیم گیرنده نهایی است ارائه دهد  تا بتواند تایید بگیرد. در این مرحله ریسک هایی مانند تقاضاهای جدید و یا تغییرات کلی وبسایت وجود دارد که ممکن است هزینه ی پروژه را بسیار بالاتر برده و توسعه یافتن آن زمان بسیار بیشتری ببرد.

  • ریسک مدیریت بد.

در گذشته ما پروژه هایی را بر عهده میگرفتیم که به ظاهر آسان بوده و به نظر میرسید که مدت زمان راه اندازی و توسعه آنها 2 الی 3 ماه طول بکشد ولی بعدها مشخص میشد که آن پروژه نیازمند زمانی بالغ بر یک سال است. بنا بر تجربه ما، این اتفاق تنها و تنها زمانی اتفاق می افتد که آژانس مسئول پروژه برنامه پروسه مشخص و شفافی از طرف کارفرما دریافت نکرده باشد که ریسک های این کار برای هردوطرف زیان بار است.

پس اگر کسب و کار شما وابسته به عملکرد وبسایتتان است، باید سعی کنید که کمترین میزان ریسک را در توسعه ی وبسایتتان بپذیرید

برخی از نمونه کارهای ما را مشاهده کنید.

kenwood

sinoohe

faradad

femme

بِستراه، مورد اعتماد برندهای معتبر

یکی از ارزشمتندترین دارایی های ما ، افتخار همکاری با برندها، شرکت ها و شخصیت های معتبر داخلی و خارجی است.

thlago

LG

tavan

shahidbehshti

چرا ما در  مشتریانمان هستیم

همکاری با بِستراه یکی از بهترین تجربیات حرفه‌ای شرکت ماست. کیفیت و دلسوزی طراحان و برنامه‌نویسان این شرکت در کنار مسئولیت پذیری و تلاش برای کسب رضایت مشتری، عللی بودند که دلیل تمایز بِستراه از شرکت‌های دیگر شد.

آسانسور فیروزه

تیم با انگیزه تحصیلکرده و با تجربه بِستراه با در نظر داشتن اصل مشتری مداری جزء یکی از بهترین  شرکت های طراحی سایت کشور هستند. تجربه ما با تیم بِستراه یکی از برترین دوران کاری را برای ما رقم زده که الان بازخورد سایت طراحی شده توسط شرکت بِستراه در کمتر از یکسال بسیار مثبت و تاثیرگذار بوده است.

درمانگاه سینوهه

درباره همکاری با بستراه می اندیشید؟ چیزهایی که به آن احتیاج دارید بدانید:

  • شرکت پیشگامان نوین پندار سروستان (BestRah) در سال 1389 ثبت شده و کار خود را آغاز نمود.
  • بیش از 300 مشتری فعال از اقصی نقاط کشور و خارج از کشور.
  • تجربه کار با بیش از 30 نوع صنعت و کسب و کار مختلف.
  • دارای 25 پرسنل حضوری و غیر حضوری.
  • ارائه دهنده طیف گسترده و کاملی از خدمات بازاریابی اینترنتی.
  • مورد اعتماد برندهای معتبری مانند: ،MTA،LG، Kenwood Communication،Femmeluxefiney ،تامین اجتماعی، فرداد طرح پارس و...

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

وبلاگ

آخرین مقالات آموزشی تهیه شده توسط دپارتمان تولید محتوای بِستراه

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز آیا شما برای کسب و کار خود وبسایتی راه اندازی کرده اید؟ آیا تا به حال به راه اندازی یک وبسایت برای معرفی محصولات خود فکر کرده اید؟آیا علاقمند هستید که محصولات و خدمات شما در سطحی بزرگ معرفی و عرضه شود؟ تمام این سوالت […]

بیشتر بخوانید
نکته ها و ابزارهای تولید محتوای SEO-Friendly

اگر شما یک وبسایت برای کسب و کارتان دارید، باید بدانید که نکته ی مهم درباره ی محتوای وبسایتتان این است که این محواها باید برای موتورهای جست و جو بهینه سازی (سئو) شده باشند. اهمیت محتوای سئو فرندلی (seo friendly) این است که در جایگاه وبسایت شما در صفحات موتورهای جست و جو تاثیر […]

بیشتر بخوانید
مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سئو محلی (نمایش شما در جعبه جستجو محلی گوگل)

سلام دوستان، در پی بازدیدی که اخیرا از سایت MOZ داشتم ، اسن سایت بعد از وقفه ای به نسبت طولانی در سال 2016 که گذشت، اخیرا با انتشار یک مقاله ای در رابطه با عوامل تاثیر گذار بر سئو محلی به عرصه انتشار مقاله در رابطه با سئو بازگشت. این مقاله در رابطه با […]

بیشتر بخوانید

درخواست برآورد هزینه