در حال بارگزاری...

بست راه

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی و فضای مجازی کسب و کار شما، کاری بسیار مهم است که در صورت اجرا شدن به نحو احسن بازدهی فوق العاده بالا و سودمندی خواهد داشت. مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی نه تنها به شما این فرصت را میدهد که بتوانید رابطه ی نزدیکی با مشتریان (بخصوص مشتریان جدید) خود برقرار کنید، بلکه باعث ایجاد اعتماد، اعتبار و شفافیت برای کار شما میشود که شاید دست یابی به این میزان از اعتبار و جلب اعتماد مردم بدون این شبکه های اجتماعی ممکن نبود.

علاوه بر این، برندهایی که در شبکه های اجتماعی فعال هستند، به دلیل دیده شدن بیشتر، شانس بسیار بالاتری برای اعمال نفوذ در مردم در فرصت های شغلی جدید و بنا کردن تعهد و وفاداری برندشان دارند. بیش از 41 میلیون نفر در خاورمیانه در شبکه های اجتماعی عضو هستند و بالای 87% این جمعیت فعال در صفحات مجازی، عضو شبکه اجتماعی فیس بوک هستند.

خلاصه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

فعالیت در صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی میتواند ابزار قدرتمندی برا شما بوده و نقش بسزایی در رشد کسب و کار شما داشته باشد.

انتشار محتوا: محتوای برند محور میتواند مسئولیت سختی برای یک کسب و کار داشته باشد ولی شما به راحتی میتوانید با حضور داشتن و فعالیت زیاد در شبکه های اجتماعی از پس این کار سخت بر بیایید. انتشار و توزیع محتوا، ویدیو، مقاله وبلاگ، بروشور محصولات و کتاب های الکترونیک به برند شما فرصت دیده شدن در جامعه برای مشتریانتان را میدهد.

بالا بردن ترافیک ورودی وبسایت: بسیاری از صاحبین کسب و کارهای آینده نگر با توجه با شاخص عملکرد کلیدی (KPI) شبکه های اجتماعی، ترافیک بالای وبسایتشان را مدیون این صفحات مجازی هستند. همانطور که میدانید، صفحه مجازی یک برند “صفحه اجاره ای” است که به معنای حساس بودن آن به تغییرات قوانین و الگوریتم است. جذب بازدیدکننده به وبسایت شما، به شما اجازه میدهد که بتوانید کنترل رابطه برندتان با مشتریان و اجتماع شغلیتان را در دست داشته باشید. علاوه بر این، هدایت ترافیک بازدید کننده به وبسایت باعث به چالش کشیدن و وا داشتن مشتریان به فعالیت در سایر شبکه های مجازی از جمله فیس بوک، اینستاگرام؛ توییتر و گوگل میشود.

شناسایی فرصت ها: تیم ما از ابزار سطح بالا برای دریافت آخرین اخبار از برند های معتبر راجع به فروش، فرصت های کاری، روابط و … آنها بدست می آورد تا برند شما نیز از این تحولات بی بهره نماند.

استراتژی شبکه های اجتماعی و تقویم محتوا: تمام کمپین های شبکه های اجتماعی به سطح بالایی از برنامه ریزی استراتژیک نیاز دارند. برای پیاده سازی چنین موقعیت استراتژیکی، تیم ما به صورت هفته ای، دو هفته یکبار یا ماهانه، تقویم محتوایی بنا میکند که باعث برآورده شدن تمام نیازهای اصلی یک برند شود. همچنین، ما به صورت ممداوم استراتژی مدیریت شبکه های اجتماعی شما را بررسی میکنیم تا مطمئن شویم که فعالیت شما در فضای مجازی در راستای موفقیت شغلی شما پیش برود.

Influencer Marketing (بازاریابی توسط افراد تاثیر گذار)

 

تاثیر اینفلوئنسر های شبکه های مجازی (افراد تاثیر گذار) بر موفقیت کسب و کارها روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. اینفلوئنسرها، این روزها در حقیقت مشاهیر مدرن با طرفداران وفادار زیادی که علاقه شدیدی به داستان ها، نظرات و زندگی روزمره آنها دارند، هستند. درواقع، بسیاری از اینفلوئنسرها طرفداران و فالوئرهای بیشتری از معروف ترین سلبریتی های جهانی دارند!

اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی معمولا یک شبکه اصلی (قلب شبکه های اجتماعیشان) دارند که بر اساس علایقشان ممکن است یوتیوب، اینستاگرام، اسنپ چت یا توییتر باشد. علاوه براین برای اینفلوئنسرها کار سختی نیست که برند شخصی خودشان را از پلتفرمی به پلتفرم دیگر انتقال دهند. بنابراین ممکن است که تهداد فالوئرهای نزدیک به همی در هر پلتفرم داشته باشند.

برخلاف تایید و حضور سلبریتی ها در تبلیغات برندها، که عموما مربوط به برندهای بزرگ است، اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی میتوانند برای هر کسب و کاری چه بزرگ و چه کوچک بازاریابی و تبلیغ کنند. تنها چیزی که اینجا حائز اهمیت است این است که برند شما باید یک داستان برای گفتن داشته باشد و بتواند تعداد مشخصی بازدید کننده را مورد هدف قرار بدهد. اگر برند شما این موارد را دارد، شما به راحتی میتوانید با همکاری یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که در ارتباط با جمعیت زیادی از اینفلوئنسرهاست، جامعه هدف خود را به برند خود جذب کرده و بهترین نوع تبلیغ بر اساس شخصیت افراد و غلاقه آنها به برند یا حیطه کاری شما را داشته باشید.

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ BestRah

 

انتخاب و دسترسی به اینفلوئنسرها: تشخیص بهترین نوع اینفلوئنسرها برای تبلیغ برند، محصول یا خدمات شما تنها بر اساس محتوای شبکه های مجازیشان، میتواند کار سختی باشد. در بِست راه ما نه تنها بهترین اینفلوئنسر های شبکه های مجازی را برای شما پیدا میکنیم، بلکه زمینه کاری و گذشته فعالیت آنها، کیفیت کارهای سابق، محتوا، شخصیت و برندهایی که سابقا با آنها همکاری داشته اند را نیز بررسی میکنیم. همچنین ما تجربه زیادی از اینکه چگونه باید با هریک از این اینفلوئنسرها قرارداد بسته و همکاری کرد نیز داریم.

تنظیم و نظارت بر شاخص عملکرد کلیدی: ما معمولا داستان هایی درباره اینکه چگونه هریک از اینفلوئنسرها با برندی وارد همکاری شده ولی نتیجه لازم و مورد انتظار را نگرفته اند شنیده ایم. تجربه ی زیاد ما در زمینه ی مدیریت اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی به این معناست که میتوانیم با برندها به راحتی کار کرده و نتیجه ی لازم و موردنظرشان از همکاری با یک اینفلوئنسر را با سخت کوشی خود به آنها بدهیم.

اطلاع رسانی عمیق و مستقل: اعتماد کردن و وارد عمل شدن بر اساس اطلاع رسانی های مربوط به برند ها توسط اینفلوئنسرها میتواند ریسک بسیار بالایی برای کارفرمایان و متقاضیان دریافت خدمات از این افراد داشته باشد. ولی تیم ما اطلاعات دقیق و مستقل که توسط خود برندهایی که از ابزار با کیفیت برای دستیابی به این اطلاعات استفاده میکنند به دست آمده است، به شما ارائه میدهد که ممکن است اینفلوئنسرها به هیچ یک از این اطلاعات دسترسی نداشته باشند.

خدمات تولید محتوا برای شبکه های مجازی

امروزه نقش محتوا در هرگونه کمپین بازاریابی اینترنتی اگر پر رنگ تر از نقش کل انواع تبلیغات دیگر نباشد، حداقل به همان میزان است. محتوا چه ویدیو، چه نوشته های وبلاگی، پادکست یا راهنمای الکترونیکی باشد، باعث جذب تمام مشتریان بالقوه شما میشود. بدون محتوای با کیفیت، تاثیر گذاری کمپین دیجیتال مارکتینگ شما بسیار پایین می آید.

محتوای با کیفیت همچنین به شما اجازه تغییر دادن اندازه هرچیزی که برای برندتان سخته باشد را میدهد. شما میتوانید محتوایی که در یک پلتفرم استفاده مرده اید را در پاتفرم دیگری نیز منتشر کنید. مثلا ویدیویی که برای یوتیوب ساخته شده است، میتواند در پست های فیس بوک یا کمپین های اینستاگرام نیز استفاده شود، ولی برای استفاده در پلتفرم های دیگر لازم است که تغییراتی در آنها ایجاد شود. مثلا برای استفاده در اینستاگرام باید ویدیو خود را ویدیوهای کوتاه یک دقیقه ای تبدیل کرده و آن را شیر کنید و یا در پست های فیس بوک باید صدای آن را کمتر کرده و از زیرنویس یا توضیحات اضافه در زیر پست استفاده کنید.

خدمات تولید و انتشار محتوا برای شبکه های مجازی

خدمات تولید محتوای ما به برندها و شرکت های بزرگ محدود نمیشود. ما میدانیم که همه کسب و کارها به محتوای باکیفیت احتیاج داشته ولی منابع زیادی برای تولید دائم ویدیو، انیمیشن، طرح های گرافیکی، عکاسی، پادکست و سینماتوگراف ندارند. و اینجاست که ما وارد عمل میشویم. با ساخت و انتشار محتوای با کیفیت به شرح زیر:

ساخت ویدیو

عکاسی و سینماگراف

پادکست

نوشتن مقاله بلاگ

خلق کتاب های الکترونیکی و اینفوگرافیک            

انتشار محتوا در یوتیوب، فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی.

خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی روندی دائما درحال تغییر است. پس برای دوام حضور برند و کسب و کار شما در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام، توییتر، فیس بوک، اسنپ چت، لینکدین، پینترست و … لازم است که راجع به آخرین تکنولوژی ها، پیشرفت ها و فرصت های موجود به روز باشید. با توجه به آنلاین شدن روزافزون خیلی چیزها، کسانی که از فرصت های بازاریابی آنلاین زودتر استفاده میکنند، به موفقیت بیشتری تا کسانی که دیرتر به این مقوله روی می آورند میرسند.

پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر محتواهایی که توسط برند ها به اشتراک گذاشته میشود را فیلتر میکنند. این به این معناست که اکثر کاربران نمیتوانند محتوای منتشر شده ی برند یا پیجی که در هریک از این پلتفرم ها فالو میکنند را ببینند!

ولی این صرفا یک اتفاق بد نیست! فقط تصور کنید که به تمام اطلاعات کمپانی های بزرگی ماند فیس بوک درباره هدف گیری صحیح مخاطبان و مشتریان بالقوه خودتان دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب میتوانید هدفمندترین نوع تبلیغات را داشته باشید و با تبلیغات در شبکه های اجتماعی این کار ممکن است!

تبلیغات در شبکه های اجتماعی: فرصتی برای کسب و کارها

آیا به ترافیک بیشتری در وبسایتتان نیاز دارید؟ بازاریابی شبکه های اجتماعی دقیقا همان کاری را میکنند که شما برای هدایت مردم به وبسایت یا صفحات فرودتان نیاز دارد.

تبلیغ محتوا: آیا کسب و کار شما محتوای با کیفیت مانند مقاله های وبلاگ، کتاب های الکترونیک، مدیای غنی (فیلم، عکس؛ اینفوگرافیک و…) دارد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، در اینصورت جذب کردن مردم به این محتواها میتواند تاثیر زیادی روی دیده شدن آنلاین شما داشته باشد.

هدف گرفتن مجدد شبکه های اجتماعی: آیا دوست دارید که بازدیدکننده های وبسایتتان را مجددا به پلتفرم های شبکه های اجتماعی خود مانند فیس بوک و توییر هدایت کنید؟ این پلتفرم ها فرصت های هدف گیری فوق العاده ای به شما ارئه میدهند که به شما اجازه میدهد که کسب و کارتان را با آنهایی که با با حیطه شغلی شما آشنایی دارند به اشتراک گذاشته و با آنها در ارتباط باشید.

هدف گیری لیست شبکه های اجتماعی: آیا به دنبال کسب چیزهای بیشتری از پایگاه داده های ایمیلی خود هستید؟ پلتفرم های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر میتوانند اطلاعات مشتریان را با پایگاه داده های شما تطبیق داده و امکان برقراری ارتباط شما با آنها را بالاتر ببرند.

تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی

یکی از فایده های اصلی درگیر شدن یک برند با شبکه های مجازی این است که به شما امکان شنیدن نظرات و خواسته های کاربرانتان را میدهد. به یاد داشته باشید که شما چه در فضای مجازی حضور داشته باشید و چه نداشته باشید ممکن است که کاربران و مشتریان شما در شبکه های اجتماعی و زندگی روزمره راجع به شما صحبت کنند! پس داشتن قابلیت شنیدن حرف های آنها و دانستن نظر مردم راجع به برند شما و نحوه فعالیت آن و جواب دادن به این نشرات و خواسته ها میتواند نقش بسیار بزرگی در محبوبیت شما ایفا کند.

خدمات تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی تیم ما، شامل کنترل 24 ساعته هفت روی هفته تمام فضاهای مجازی که در آن حضور دارید و مردم میتوانند در آنها راجع به شما صحبت کنند شامل فیس بوک، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و لینکدین. تیم ما تربیت شده که بتواند با برندهای مختلف ارتباط برقرار کرده و از ابزار صحیح و با کیفیت برای اطلاع رسانی از وضعیت فعالیت های کاربران به شما استفاده کند.

خدمات تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی

کنترل موارد ضروری مربوط به برند (24 ساعته در تمام روزهای هفته)

تشخیص ئ پیدا کردن فرصت های طلایی تبدیل مشتریان بالفعل به مشتریان بالقوه (24 ساعته 7 روز هفته)

پاسخگویی به معترضان و ناراضیانی که در صفحات شما صحبت میکنند.

گزارش دهی کامل از وضعیت فعالیت کاربران با پیشرفته ترین ابزار

شبکه های اجتماعی برای رویدادها

نقش شبکه های اجتماعی در بازاریابی رویدادهایی از قبیل کنفرانس ها، نمایشگاه ها، کنسرت ها، افتتاحیه ها و… روز به روز بیشتر میشود.

شبکه های اجتماعی به صورت فعالی مراحل اولیه و قبل از شروع ، اتفاقات در حین برپایی  و داستان های بعد از رویدادها را پوشش میدهند. یک استراتژی برنامه ریزی و اجرا شده قوی و خوب برای رویدادها میتواند تفاوت میان یک رویداد معمولی با موفقیت نسبی و رویدادی فراگیر زبان زد عموم مردم را رقم بزند.

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی برای رویدادها

BestRah محدوده بزرگی از خدمات کوتاه مدت بازاریابی و تبلیغ رویدادها از طریق شبکه های اجتماعی را پوشش میدهد. (در ایران، خاورمیانه و تمام جهان). این خدمات شامل موارد زیر هستند:

ایجاد یک برنامه بازاریابی شبکه های اجتماعی برای فعالیت های قبل، در حین و بعد از رویدادها.

تولید محتوا شامل ویدیوهای رویداد، ویدیوی صحنه ها و اتفاقات برتر رویداد، مراسم پایانی و اتفاقات بعد از رویداد (مناسب برای کنفرانس ها)، مصاحبه، عکاسی و پادکست رویداد.

آماده سازی جو قبل از برپایی رویداد برای آگاهی و اطلاع رسانی بیشتر به مردم، تبلیغ برای فروش بلیط ها، گرفتن اسپانسر و فرصت های تبلیغاتی

پخش زنده رویداد در شبکه های مجازی مانند facebook live, Instagram live, periscope و youtube

فعالیت های بعد از رویداد از جمله برقراری ارتباط با حضار رویداد، به اشتراک گذاری محتوای رویداد محور مانند مصاحبه های حضار و تبلیغ برای رویداد های آینده.

آموزش و ورک شاپ شبکه های اجتماعی

(مختص کسب و کارها)

اگر شما نیاز دارید که از فرصت های موجود برای کسب و کارتان آگاه شوید، ورک شاپ های 1، 2 یا 3 ر.زه ما میتوانند به شما کمک کنند.

تیم ما با برگذاری کنفرانس های ملی و بین المللی با اطلاعات و محتوای با کیفیت، سطح دانش مشتریان خود را بالا میبرد. ورم شاپ های داخل کشوری ما برای نیازهای خاص و مشخصی از صنایع و حرفه های موجود در بازار یرگذار میشوند. این به این معناست که در انتهای ورک شاپ های ما، تیم های شما قادر خواهند بود که استراتژی و کمپین های مرتبط با شبکه های اجتماعی را برنامه ریزی و اجرا کنند.

شبکه های اجتماعی: خلاصه ای بر آموزش و ورک شاپ برای کسب و کار شما

جدا از نوع کسب و کاری که دارید و یا حرفه ای که در آن مشغول به کار هستید، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که شبکه های اجتماعی برای پیشرفت شغلی شما مناسب بوده و به دردتان بخورند! جلسات آموزشی و ورک شاپ های ما طراحی شده اند تا درک دقیق تری از عملکرد این شبکه های مجازی شامل استراتژی توسعه آنها به شما بدهند. کلاسها و جلسات ورک شاپ های ما به صورت کلاسهای 1، 2 و 3 روزه میباشند.

بررسی اجمالی کلاسها و ورک شاپ های ما:

هر جلسه ورکشاپ به صورت اختصاصی برای زمینه ی کاری شما طراحی شده است تا بیشترین میزان سود دهی را برای شما تضمین کند.

شرکت کنندگان باید حضور فعال در هریک از چلسات و موضوعات داشته باشند چرا که ورک شاپ ها بیشتر از اینکه تئوری محور باشند، به صورت کاملا عملی برگذار میشوند.

قبل از هر ورکشاپ یک جلسه استراتژی برای درک بهتر از اهداف و خواسته های کسب و کار شما برگذار میشود.

شما میتوانید در صورت دلخواه از خدمات پس از اتمام ورک شاپ های ما نیز بهره مند شوید.

گزینه های موجود ورکشاپ های ما:

شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما ( 1 الی 2 روز)

فروش و تبدیل مشتریان بالفعل به مشتری بالقوه برای تیم های بازاریابی و فروش ( 1 روز)

شبکه های اجتماعی برای مدیریت ارشد (1 روز)

مسترکلاس بازاریابی درونی و محتوا (1 روز)

اگر به دنبال اجرای کمپین های تبلیغاتی زود بازده در شبکه های اجتماعی هستید، متخصصان حرفه ای و با تجربه بست راه از فاز استراتژی تا پیاده سازی می توانند به شما کمک کنند.

خدمات خلق درآمد و مشتری بالقوه

در 2، 3 سال اخیر نقش شبکه های مجازی و تاثیر آن بر رشد کسب و کارها به شدت تغییر کرده است. در گذشته شبکه های اجتماعی به عنوان خدمات مشتریان و مکانیزم دیده شدن برند کاربرد داشت ولی امروزه این نقش بسیار مهم تر و پر رنگ تر شده و میتواند بر روی بخش های مختلق یک کسب و کار تاثیر بگذارد.

در اکثر کسب و کارها، پلتفرم های شبکه های مجازی مانند فیس بوک، لینکدین، یوتیوب و توییتر برای خلق درامد و مشتریان بالقوه استفاده میشوند. پایگاه داده های عظیم کاربرانی که از این پلتفرم ها استفاده میکنند و گزینه های پیشرفته در دسترس برای کسب و کارها در این پلتفرم ها باعث میشود که کسب و کارها بتوانند مشتریان بالقوه خود را هدف بگیرند.

 

خرده فروش ها و کسب و کارهای تجارت الکترونیک، از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت، لینکدین و پینترست مستقیما برای جذب مشتری، افزایش نرخ بازگشت سرمایه و بالا بردن ترافیک وبسایتشان استفاده میکنند.

خدمات بالا بردن تعداد مشتریان بالقوه و نرخ بازگشت سرمایه

طراحی و اجرای پلن شبکه های اجتماعی.

تولید محتواهایی که مستقیما برای خلق درآمد و مشتری بالقوه طراحی شده اند مانند ویدیو، انیمیشن، عکاسی، کتاب های الکترونیک و راهنمای الکترونیک.

طراحی ملزوماتی مانند وبسایت و صفحات فرود.

ساخت پایگاه داده.

کمپین های بازاریابی ، هدف گیری و تبلیغ مجدد.

اهمیت و ارزش تولید محتوا امروزه از هر چیزی در یک وبسایت یا شبکه ی اجتماعی یا هر جای دیگر بیشتر است. محتوایی که تولید می کنید همان چیزی است که کاربران و مخاطبان شما هر روز از آن استفاده می کنند و به خاطر آن مخاطب شما شده اند. این محتوا می تواند هر چیزی باشد، ویدیو باشد یا عکس، انیمیشن باشد با گیف، مقاله های متنی باشد یا اخبار و … مهم این است که باید محتوای با کیفیت و مورد توجه مخاطبان تولید کنید.

این موضوع وجود دارد اکه اگر محتوای تولید شده برای شبکه اجتماعی شما از کیفیت بالا برخوردار باشند و بتوانند مخاطبان را جذب کنند پس از آن در عرضه ی محصولات خود بسیار راحت هستید، درواقع شما با تولید محتوای با کیفیت اعتماد سازی کردید و حالا می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را عرضه کنید.

خدمات تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

تیم متخصص تولید محتوای شبکه ی اجتماعی Bestrah با توجه به دانش و تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد به راحتی می تواند برای شما  و محصولاتتان محتوای با کیفیت و مناسب تولید کند. کسب و کار شما در هر اندازه و موضوعی که هست تیم ما توانایی ارائه خدمات به شما را دارد.

 1. تولید محتوای ویدیویی
 2. تولید محتوا مبتنی بر عکس و گرافیک
 3. پادکست
 4. تولید مقاله و مطالب وبلاگی
 5. تولید کتاب های الکترونیکی و اینفوگرافیک
 6. توزیع و انتشار مطالب و محتوا در انواع پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، یوتیوب، توییتر، لینکداین، اینستاگرام، تلگرام و دیگر کانال های ارتباطی

kenwood

sinoohe

faradad

femme

بِستراه، مورد اعتماد برندهای معتبر

یکی از ارزشمتندترین دارایی های ما ، افتخار همکاری با برندها، شرکت ها و شخصیت های معتبر داخلی و خارجی است.

thlago

LG

tavan

shahidbehshti

چرا ما در  مشتریانمان هستیم

همکاری با بِستراه یکی از بهترین تجربیات حرفه‌ای شرکت ماست. کیفیت و دلسوزی طراحان و برنامه‌نویسان این شرکت در کنار مسئولیت پذیری و تلاش برای کسب رضایت مشتری، عللی بودند که دلیل تمایز بِستراه از شرکت‌های دیگر شد.

آسانسور فیروزه

تیم با انگیزه تحصیلکرده و با تجربه بِستراه با در نظر داشتن اصل مشتری مداری جزء یکی از بهترین  شرکت های طراحی سایت کشور هستند. تجربه ما با تیم بِستراه یکی از برترین دوران کاری را برای ما رقم زده که الان بازخورد سایت طراحی شده توسط شرکت بِستراه در کمتر از یکسال بسیار مثبت و تاثیرگذار بوده است.

درمانگاه سینوهه

درباره همکاری با بستراه می اندیشید؟ چیزهایی که به آن احتیاج دارید بدانید:

 • شرکت پیشگامان نوین پندار سروستان (BestRah) در سال 1389 ثبت شده و کار خود را آغاز نمود.
 • بیش از 300 مشتری فعال از اقصی نقاط کشور و خارج از کشور.
 • تجربه کار با بیش از 30 نوع صنعت و کسب و کار مختلف.
 • دارای 25 پرسنل حضوری و غیر حضوری.
 • ارائه دهنده طیف گسترده و کاملی از خدمات بازاریابی اینترنتی.
 • مورد اعتماد برندهای معتبری مانند: ،MTA،LG، Kenwood Communication،Femmeluxefiney ،تامین اجتماعی، فرداد طرح پارس و...

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

وبلاگ

آخرین مقالات آموزشی تهیه شده توسط دپارتمان تولید محتوای بِستراه

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز آیا شما برای کسب و کار خود وبسایتی راه اندازی کرده اید؟ آیا تا به حال به راه اندازی یک وبسایت برای معرفی محصولات خود فکر کرده اید؟آیا علاقمند هستید که محصولات و خدمات شما در سطحی بزرگ معرفی و عرضه شود؟ تمام این سوالت […]

بیشتر بخوانید
نکته ها و ابزارهای تولید محتوای SEO-Friendly

اگر شما یک وبسایت برای کسب و کارتان دارید، باید بدانید که نکته ی مهم درباره ی محتوای وبسایتتان این است که این محواها باید برای موتورهای جست و جو بهینه سازی (سئو) شده باشند. اهمیت محتوای سئو فرندلی (seo friendly) این است که در جایگاه وبسایت شما در صفحات موتورهای جست و جو تاثیر […]

بیشتر بخوانید
مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سئو محلی (نمایش شما در جعبه جستجو محلی گوگل)

سلام دوستان، در پی بازدیدی که اخیرا از سایت MOZ داشتم ، اسن سایت بعد از وقفه ای به نسبت طولانی در سال 2016 که گذشت، اخیرا با انتشار یک مقاله ای در رابطه با عوامل تاثیر گذار بر سئو محلی به عرصه انتشار مقاله در رابطه با سئو بازگشت. این مقاله در رابطه با […]

بیشتر بخوانید

درخواست برآورد هزینه