در حال بارگزاری...

بست راه

تحلیل و آنالیز سایت و سئو

کیفیت و عمق تاثیر محتوا و ساختار و طراحی وبسایت شما نقش بسیار مهمی در سئو و رتبه بندی وبسایتتان در موتورهای جست و جو مانند گوگل ایفا میکنند.

بنابراین، قبل از اینکه پروژه سئو یا بهینه سازی وبسایتتان را شروع کنید، مهم است که دیدی کلی نسبت به وضعیت و عملکرد وبسایتتان داشته باشید.

برای بدست آوردن حسابرسی سایتتان، کافیست که فرم تحلیل وآنالیز سئوی ما را پر کنید. در این گزارش حسابرسی شما به اطلاعات زیر دست خواهید یافت:

هرگونه مشکل فنی که نیاز به بررسی دارد ( مانند تعداد دفعات لود شدن صفحه)

اطلاعات ناقص تیتر وعنوان که تاثیر بسیار منفی ای روی وبسایتتان میگذارد

محتواهای لازم برای وبسایتتان بر اساس کلمات کلیدی سرچ شده ای که برای کسب و کار شما الزامی است

آنالیز کد های وبسایتتان

عملکرد و فعالیت فعلی وبسایت و فعالیت کاربران در صفحات شما

بروز رسانی سایت برای سئو

ساختار و پیکره بندی اصلی یک وبسایت نقش بسزایی در رتبه بندی آن در موتورهای جست و جو مانند گوگل دارد. همچنین نکته ی مهم دیگر، ضمانت برای بودن در لیست پیشنهادات گوگل و اجرای بهترین تمرینات روی وبسایت شما است.

گوگل به صورت دوره ای اطلاعاتی درباره ی بروز رسانی های الگوریتم سرچ و جستوجویش منتشر میکند. پس دنبال کردن این خط مشی برای وبسایت شما نیز حیاتی است. بسیاری از تغییرات و پیشنهادات، نیازمند تغییرات جزئی در ساختار وبسایتتان است. بنابراین شما باید با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ همکاری کنید تا بتوانید از آخرین روندها و ملزومات سایت باخبر شده و آنها را اجرا کنید.

دلایل اهمیت به روز بودن وبسایت شما برای موتورهای جستوجو

تغییرات جزئی در وبسایتتان میتواند منجر به تغییرات عظیم در رتبه بندی سایت شما بشود.

احتمال بسیار قوی بنا بر اینکه رقبای شما از این به روز رسانی ها و سئو ها برخوردار نیستند وحود دارد که میتواند سکوی پرتابی برای شما در رقابت در سطح حرفه ای تان باشد.

اغلب تغییرات پیشنهاد شده توسط گوگل مرتبط با ارتقا کیفیت طراحیUX   (تجربه ی کاربر) آن دارد. بنابراین به احتمال زیاد اعمال این تغییرات بر روی وبسایتتان میتواند تاثیر زیادی در ساختار UX وبسایت شما داشته باشد.

اگر شما بتوانید رتبه ی مناسبی در رنکینگ گوگل بدست آورید، تاثیر آن بر کسب و کارتان بسیار زیاد و ملموس خواهد بود.

بک لینک سازی برای سایت

ساختن بک لینک برای وب سایت قضیه مفصلی برای بحث و گفتگو و سر دراز دارد. بخصوص در 3، 4 سال اخیر با بیشتر شدن تعداد بروزرسانی های الگوریتم گوگل اهمیت آن بیشتر شده است. چرا که شرکت های بی پروا به دور از انصاف طراحی و سئو، بک لینک های غیر واقعی با استفاده از تکنیک های کلاه برداری برای مشتریانشان میسازند.

سابقا گوگل از بک لینک ها به عنوان شاخص کلیدی کیفیت یک وبسایت برا رتبه دهی به آن استفاده میکرد. ولی همینکه شرکت های طراحی و سئو به این موضوع پی بردند، شروع به سوء استفاده از آن کردند. زمانی که گوگل متوجه شد که شرکت های طراحی و سئو از الگوریتم رتبه بندی آنها سوء استفاده میکنند، آپدیت هایی ارائه داد که با وبسایت های کلاه بردار برخورد کرده و آنها را در لیست سیاه گوگل قرار دهند.

بنابراین اهمیت اصل بودن، به اندازه بودن و مرتبط بودن بک لینک ها با صفحات وب، محصولاتتان، خدمات شما و خود وبسایت اصلیتان بسیار زیاد است.

پروسه بک لینک سازی تیم ما

تیم BestRah بر روی رویکردی بدون روش های Black Hat SEO برای ساختن لینک و بک لینک تمرکز میکند.

تیم سئوی ما معمولا به رتبه بندی های بسیار بالا رسیده و با وبسایت های قابل اطمینان مرتبط است.

تیم ما متد و قوانین توسعه یافته ای دارد.

هریک از استراتژی های طراحی و سئو مختص هر کسب و کار است. در سئو نمیتوان یک رویکرد را برای همه اعمال کرد.

تیم ما به طور مداوم بک لینک های مرتبط با وبسایت شما را چک کرده و هرگونه بک لینک غیر مرتبط یا با ارتباط کم به وبسایت شما را حذف میکند.

تولید محتوای غیر کپی با رعایت اصول سئو

بازاریابی محتوای خوب در وبلاگ ها و پست های مهمان قرار میگیرید. باتوجه به بالا رفتن روز افزون درک گوگل از محتوای غنی از جمله تصاویر، گرافیک و ویدیو، تیم ما در BestRah نیز کیفیت کار تولید محتوای خود را بالا و بالاتر میبرد.

ما معتقدیم که یک پروسه بازاریابی اینترنتی خوب، موفقیت خود را مدیون محتوای خوب است. از بهترین نمایه های سایت راجع به محصولات و خدمات شما تا پست های وبلاگ و اخبار جالب و فعالیت برانگیز محتوای شما باید هیجان انگیز و جذاب باشد تا شما بتوانید در رتبه بندی های موتورهای جستجو بالا بروید.

اما بحث ما اینجا بسیار فراتر از اینهاست. ما درباره ی محتوای خلاق و غیر کپی صحبت میکنیم که ایده یا اطلاعاتی را به چیزی جذاب، قابل دیدن و مرئی، فعالیت برانگیز و بدردبخور تبدیل میکند!  ما برای شما محتوایی تولید میکنیم که برایتان لینک، پوشش دهی و شناسایی به ارمغان می آورد. همه اینها باعث بالا رفتن ترافیک، فروش بیشتر و انفجاری بزرگ در محبوبیت سایتتان میشوند.

خدمات بازاریابی محتوا

هر مفهومی نتیجه ی همکاری میان تیم های سئو، طراحی و توسعه ی ما است که به شما این ضمانت را میدهد که ایده و کانسپت بازاریابی محتوایتان قابل اجراست یا خیر.

کانسپت خلاق

کمپین بازاریابی محتوای شما با مفهوم خلاقی شروع میشود. ما با شما همکاری میکنیم تا چیزهای با ارزش و قابل استفاده ای که دارید را شناسایی کنیم. برای مثال، ممکن است شرکت شما اطلاعاتی راجع به نحوه استفاده از محصولاتتان، آدرس و محل زندگی مشتریان و … را داشته باشد و یا بایگانی کرده باشد که میتواند ابزاری خلاق برای یک ایده یابی خلاق باشد. ما از ابزاری مانند آزادی اطلاعات برای توسعه ی ایده های جدید برای محتوا استفاده میکنیم و کانسپت هایی مبنی بر قدرت و توانایی شرکتتان میسازیم.

طراحی

تیم طراحی خبره ی ما ایده ی خلاقانه شما را به واقعیت تبدیل میکند. ما به خودمان میبالیم که یکی از بزرگترین و خبره ترین تیم های کامپیوتر و فناوری اطلاعات ایران هستیم! چرا که این به معنای به روز بودن ماست و اینکه تیم ما دائما به دنبال جدیدترین و خلاق ترین راه ها برای دریافت و تبادل اطلاعات است. ما کانسپت شما را طراحی کرده و روی تعداد دفعات مشخصی اصلاحیه توافق میکنیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

توسعه

به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، ما تلاش میکنیم که تمام فعالیت هایمان را به صورت آنلاین انجام دهیم ولی این به معنا نیست که ما هیچ گاه از حالت آفلاین خارج نمیشویم. تیم توسعه ی ما کانسپت شما را طوری اجرا میکند که توسط هر دستگاه موبایل، تبلت یا کامپیوتری قابل دسترسی باشد. پیشنهاد ما به شما این است که محتوای خود را در دامنه سایتتان نگه دارید و همچنین به تیم توسعه ی شما در شناسایی بهترین روش ها برای توسعه ی سایتتان کمک کرده و یا برایتان اجرا میکنیم.

تبلیغ

تیم ما وبسایت شما را با محتوای خلاقانه طراحی ، سئو و توسعه میدهد. ین کار به مردم کمک میکند که بتوانند محتوای فوق العاده ی شما را ببینند. ولی یک کمپین موفق علاوه بر همه این کارها، تبلیغ نیز میکند. تیم خبره ی دیجیتال مارکتینگ ما پلن تبلیغاتی مناسب برای حرفه و کسب و کار شما را برایتان برنامه ریزی میکند و به شما کمک میکند ه افراد درست را در زمان های درست به صفحات درست هدایت کنید.

Micro-content

بازاریابی محتوا صرفا برای محتواهای در سایز ، ابعاد و تعداد زیاد نیست. محتواهای کمتر یا میکرو کانتنت ها نیز میتوانند به نوبه ی خود بسیار قدرتمند باشند (البته در صورتی که استراتژی پشت آنها قوی باشد). میکرو کانتنت ها در شبکه های اجتماعی، کمپین های رتبه بندی صفحه و به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگ، بسیار قدرتمند تر از هر نوع محتوای دیگری عمل میکنند.

نمونه های محتوای خلاقانه

آیا این موضوع به نظرتان جذاب میرسد ولی نمیدانید که بازاریابی محتوا چه ربطی به کسب وکار شما میتواند داشته باشد؟

یکی از سوالاتی که دائما از ما پرسیده میشود این است که ” بازاریابی محتوا دقیقا چیست؟“. برند شما چه B2C با محصولات جذاب برای تبلیغ و چه B2B با موقعیت های پیچیده و محتوایی کمتر جذاب باشد، بازاریابی محتوا به کسب و کارتان مربوط است.

شرکت تولید دستگاه های تصفیه آب با استفاده از طراحی خلاقانه رشد کرد!

داستان یک طراحی داخلی

مشتری ما، آقای منصور جباری نیاز به چیزی داشت که ترافیک بیشتری به وبسایتش منتقل کند ولی به این نتیجه رسیده بود که محتوای خسته کننده ای دارد که به تنها محصولشان یعنی دستگاه تصفیه آب مربوط بوده و پس از مدتی کاملا تکراری شده است. ما به ایشان کمک کردیم تا بتوانند موضوعات جالب و خلاقانه درباره حرفه ی خودشان را پیدا کنند و میزان فروششان را از این طریق بالا ببرند.

منابع و لوازم

به ندرت ممکن است کسب و کاری پیدا شود که از تک تک منابع استفاده کند. اطلاعات جمع آوری شده و دانش شما راجع به حرفه تان میتواند در بازاریابی محتوا بسیار ارزشمند باشد و BestRah به شما کمک میکند تا نهایت استفاده را از آنها داشته باشید.

ما با شما همکاری میکنیم تا اطلاعات کسب و کارتان و دانشی که طی چندین سال جمع آوری نموده اید را مطالعه کرده و بهترین استفاده ی تبلیغاتی از آنها برای رشد کسب و کارتان را ارائه دهیم.

هزینه ی بازاریابی محتوا چقدر است؟

قیمت های ما بسیار واضح و ساده اند.

قیمت های خدمات ما بنا بر مدت زمانی که طول میکشد تا محتوایتان طراحی، توسعه، تبلیغ و آماده شود، با یکدیگر متفاوتند. پس برای شروعی نو و پرشی عظیم در کسب و کارتان همین حالا با ما تماس بگیرید.

07132324602 – 07132361488 – 09128586135

اگر وبسایت شما توسط گوگل پنالتی شده و در لیست سیاه قرار گرفته است دپارتمان سئوی بست راه می تواند این مشکل بزرگ را برای شما حل کند و جایگاه سایت شما را برگرداند.

ایجاد کمپین های تبلیغات کلیکی موثر و بهینه در گوگل، لینکدین، فیسبوک، پینترست و توئیتر از تخصص های ماست.

kenwood

sinoohe

faradad

femme

بِستراه، مورد اعتماد برندهای معتبر

یکی از ارزشمتندترین دارایی های ما ، افتخار همکاری با برندها، شرکت ها و شخصیت های معتبر داخلی و خارجی است.

thlago

LG

tavan

shahidbehshti

چرا ما در  مشتریانمان هستیم

همکاری با بِستراه یکی از بهترین تجربیات حرفه‌ای شرکت ماست. کیفیت و دلسوزی طراحان و برنامه‌نویسان این شرکت در کنار مسئولیت پذیری و تلاش برای کسب رضایت مشتری، عللی بودند که دلیل تمایز بِستراه از شرکت‌های دیگر شد.

آسانسور فیروزه

تیم با انگیزه تحصیلکرده و با تجربه بِستراه با در نظر داشتن اصل مشتری مداری جزء یکی از بهترین  شرکت های طراحی سایت کشور هستند. تجربه ما با تیم بِستراه یکی از برترین دوران کاری را برای ما رقم زده که الان بازخورد سایت طراحی شده توسط شرکت بِستراه در کمتر از یکسال بسیار مثبت و تاثیرگذار بوده است.

درمانگاه سینوهه

درباره همکاری با بستراه می اندیشید؟ چیزهایی که به آن احتیاج دارید بدانید:

  • شرکت پیشگامان نوین پندار سروستان (BestRah) در سال 1389 ثبت شده و کار خود را آغاز نمود.
  • بیش از 300 مشتری فعال از اقصی نقاط کشور و خارج از کشور.
  • تجربه کار با بیش از 30 نوع صنعت و کسب و کار مختلف.
  • دارای 25 پرسنل حضوری و غیر حضوری.
  • ارائه دهنده طیف گسترده و کاملی از خدمات بازاریابی اینترنتی.
  • مورد اعتماد برندهای معتبری مانند: ،MTA،LG، Kenwood Communication،Femmeluxefiney ،تامین اجتماعی، فرداد طرح پارس و...

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

وبلاگ

آخرین مقالات آموزشی تهیه شده توسط دپارتمان تولید محتوای بِستراه

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز آیا شما برای کسب و کار خود وبسایتی راه اندازی کرده اید؟ آیا تا به حال به راه اندازی یک وبسایت برای معرفی محصولات خود فکر کرده اید؟آیا علاقمند هستید که محصولات و خدمات شما در سطحی بزرگ معرفی و عرضه شود؟ تمام این سوالت […]

بیشتر بخوانید
نکته ها و ابزارهای تولید محتوای SEO-Friendly

اگر شما یک وبسایت برای کسب و کارتان دارید، باید بدانید که نکته ی مهم درباره ی محتوای وبسایتتان این است که این محواها باید برای موتورهای جست و جو بهینه سازی (سئو) شده باشند. اهمیت محتوای سئو فرندلی (seo friendly) این است که در جایگاه وبسایت شما در صفحات موتورهای جست و جو تاثیر […]

بیشتر بخوانید
مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سئو محلی (نمایش شما در جعبه جستجو محلی گوگل)

سلام دوستان، در پی بازدیدی که اخیرا از سایت MOZ داشتم ، اسن سایت بعد از وقفه ای به نسبت طولانی در سال 2016 که گذشت، اخیرا با انتشار یک مقاله ای در رابطه با عوامل تاثیر گذار بر سئو محلی به عرصه انتشار مقاله در رابطه با سئو بازگشت. این مقاله در رابطه با […]

بیشتر بخوانید

درخواست برآورد هزینه