در حال بارگزاری...

بست راه

بازاریابی ورودی

بازاریابی ورودی انقلابی در روش بازاریابی کسب و کارهای سراسر جهان است که به طور اساسی روش تولید و پرورش مشتریان بالقوه و جدید را تغییر میدهد.

با این حال که این پدیده ی جدیدی در بازاریابی اینترنتی نیست، ولی از طرفی افزایش میزان استفاده از شبکه های مجازی این امکان را به صاحبین کسب و کار میدهد که بتوانند به تعداد بیشتر و سطح وسیع تری از مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند.

اصطلاح بازاریابی ورودی کلمه ای است که توسط تیم بِست راه، آژانس دیجیتال مارکتینگ در جنوب کشور، ابداع شده است.

پلتفرم بازاریابی و فروش بِست راه به کسب و کارهای سراسر ایران و حتی جهان کمک میکند که کمپین های بازاریابی فروش محوری راه بیاندازند که میزان نرخ بازگشت سرمایه  آنها در فعالیت های بازاریابی و فروششان کاملا واضح و مشخص است.

چرا از روش بازاریابی ورودی استفاده کنیم؟

روش کار ما در طول یک دهه اخیر تغییر کرده است.

سالها پیش، مردم هیچ دید منفی ای نسبت به روش بازاریابی تلفنی و جوانب آن نداشتند و امیدوار بودند که مشتریان روزانه حدود 10 تا از محصولات و خدماتشان را خریداری کنند. از دید بازاریابی، گزینه هایشان محدود به تبلیغات کاغذی (روزنامه، مجله، تراکت و بروشور)، رادیو و تلوزیون و یا بازاریابی ایمیلی بودند. ولی الان دیگر اوضاع تغییر کرده است…

امروزه مشتریان شما از اینکه بازاریاب های تلفنی با آنها تماس بگیرند، متنفرند. آنها دویت دارند در موقعیتی باشند که بتوانند در جریان پروسه فروش قرار بگیرند. این روزها یک مشتری زمانی با شما تماس میگیرد که درباره همه گزینه هایش تحقیق کرده و تصمیم نهایی به انجام کار، بستن قرارداد و یا خرید از شما گرفته باشد. در واقع، براساس آمار گوگل، امروزه مشتریان 70% تحقیق ها و تصمیم گیریهایشان را قبل از یافتن منبع (فروشنده، پیمانکار و …) انجام میدهند.

واقعیت امر این است که اگر حتی برخی از کسب و کارها هنوز هم روش بازاریابیشان را تغییر نداده باشند، مشتریان ما قطعا داده اند.

حالا دیگر وقت آن است که بجای کار کردن سخت تر، عاقلانه تر کار کنید و نتایجی را بدست آورید که انتظارش را دارد. اجازه بدهید ما به شما در این راه کمک کنیم.

 

بازاریابی ورودی چگونه به رشد کسب و کار شما کمک میکند:

در بِست راه ، قلب خدمات بازاریابی ورودی در ایران برای حدود یک دهه، به طور ایده آل و منحصر بفردی به کسب و کار شما در دستیابی به این موارد کمک میکنیم:

تولید تعداد قابل پیش بینی مشتریان بالقوه جدید برای کسب و کار شما در هر ماه

بالا بردن دیده شدن آنلاین شما و تعداد افرادی که کسب و کار شما را سرچ میکنند به میزان 30% در طول 3 ماه

شناسایی، ایجاد تعامل، پیگیری و پرورش مشتریان بالقوه جدید برای کسب و کار شما

بالا بردن حضور آنلاین کسب و کار شما و قراردادن آن در جایگاهی بالا و مناسب در حرفه ی خودتان

 

چیزی که بازاریابی ورودی را از انواع دیگر بازاریابی جدا میکند، قابلیت ترسیم خطی مستقیم بین تلاش های شما برای بازاریابی کسب و کارتان و بازخوردی که از آن میگیرید است. اندازه گرفتن دقیق نرخ بازگشت سرمایه بخش اساسی روش بازاریابی ورودی است.

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه

از موقعی که بازاریابی اینترنتی رونق گرفت، افق های روشنی در برابر کسب و کار های با پتانسیل بالا باز شد. امروزه، کسب و کارها با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی از قبیل گوگل ادوردز، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و اسنپ چت به میزان زیادی از اطلاعات دسترسی پیدا میکنند.

این کار به بیزنس های مختلف این اجازه را میدهد که بتوانند بر اساس داده هایی از قبیل سن، محل زندگی، جنسیت، وضعیت تاهل و شرایط خانوادگی، موقعیت شغلی( شامل بزرگی محل کار، حیطه ی کاری، موقعیت شغلی و رتبه بندی) و علایق و سلایق شخصی به مشتری هایی بالاقوه از جامعه ی هدف خود دسترسی پیدا کنند.

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه چگونه کار میکند؟

تیم ما بر اساس تمرکز و تحقیق روی نکات کلیدی کسب و کار شما، جامعه ی هدف صحیح و گروه های شخصی مرتبط با محصولات و خدمات شما را پیدا میکند. همچنین ما بر روی روند فروشتان کار کرده و تا آخرین مرحله ی پیشرفت کسب و کارتان به شما را همراهی میکنیم.

سپس کمپین های دیجیتال مارکتینگ متوالی مختص گروه های هدف شما را راه می اندازیم.

زمانی که چشم انداز صحیحی از نوع کسب و کار و مشتریان اصلی شما به دست آوردیم، تیم ما به شما در پرورش این چشم انداز ها تا جایی که آماده ارائه در تیم شما باشند کمک میکند.

در این مقطع ما به شما جهت استفاده از این چشم اندازها اطلاع رسانی میکنیم.

در هریک از مراحل فروش، تیم ما شما را همراهی و راهنمایی میکند تا مطمئن شویم که کسب و کارتان به حداکثر میزان سوددهی ممکن رسیده است.

دپارتمان تخصصی تولید محتوای بستراه با در اختیار داشتن مترجمان و نویسندگان خبره و با تجربه می تواند برای وبسایت شما، مقالات، پست های شبکه های احتماعی و ویدئو های تخصصی غیر کپی با رعایت تمامی اصول سئو تولید نمایند و وارد سایت و شبکه های اجتماعی شما نمایند.

مشاوره فروش فعال

فروش فعال میتواند شامل سیاست ها، روش ها، ابزار و تکنولوژی هایی باشد که عملکرد و بهره وری روند فروش یک مجموعه را تعیین میکند.

هدف نهایی روش فروش فعال یک مجموعه:

 • به دست آوردن قابلیت بالا بردن سود نهایی یک تیم کاری
 • بالا بردن تعداد قراردادهای بسته شده توسط تیم کاری

روش کار فروش فعال:

چهار دسته بندی اصلی وجود دارد که یک کمپانی در زمان تعیین جایگاه فعلی فروششان، ممکن در آنها قرار بگیرد:

 • تعریف نشده:

بدون هیچ سیستم CRM ، آموزش فروش تعریف نشده، پروسه خرید و فروش تعریف نشده

 • در حال پیشرفت:

سیستم CRM تعیین شده، مقداری آموزش فروش، پروسه فروش تعریف شده ولی بدون برنامه مشخصی برای روند خرید

 • بالغ

دارای اتوماسیون بازاریابی و فروش، پروسه فروش برنامه ریزی شده بر اساس پروسه خرید، میزان سود دهی 20% و بالاتر

 • رتبه دار جهانی

تمامی ابزار ها اتوماتیک و جابجایی پذیر، نرغ سود نزدیک به 30%، محتوا و دارایی ها بر اساس نیاز مشتریان، برنامه فروش کاملا واضح و مشخص

فروش و پیاده سازی نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان

اگر میزان تلاش های شما برای بازاریابی در راستای میزان فروشتان و نزدیک به آن است، بسیار مهم است که مجموعه شما (چه بزرگ و چه کوچک) سیستم نرم افزاری مدیریت ارتباط با مشتریان قوی ای داشته باشد. به این ترتیب شما نه تنها میتوانید عملکرد فروشتان را دنبال کنید بلکه میتوانید حتی میزان سودمند بودن پروسه فروش، نرخ سود و عوامل موفقیتتان را نیز اندازه بگیرید.

 بِست راه میتواند CRM های فروش قدرتمندی به مشتریانش ارائه دهد که  به وسیله آن میتوانند روند و پروسه فروش کسب و کارشان را به بهترین نحو درک کنند.

قابلیت های CRM فروش بِست راه

چشم انداز هایی که میتوانید از طریق این CRM به دست آورید بسیار ارزشمند بوده و به شما در مدیریت فروشتان از طریق ابزارهای سرمایه گذاری کمک میکند. در زیر برخی از قابلیت های CRM  بِست راه را میبینید:ت

 • تعیین کردن پروسه فروش و درجه قرارداد
 • پیگیری تمام قرارداد ها و ایجاد وظیفه برای دنبال کردن آن
 • مدیریت پایگاه داده مشتریان شما در یک پلتفرم امن
 • مدیریت مشتریان بالقوه: پیگیری تمام مراحل قرارداد (ایمیل، تماس تلفنی و …)
 • پیگیری ایمیلی: اطلاع رسانی به شما از طریق ایمیل زمانی که هرسک از مشتریان شما روی لینکی کلیدک کند.
 • تبدیل پروسه شما به فارسی

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بِست راه

در حدود یک دهه اخیر، بِست راه توانسته به عنوان آژانس پبشرو در خدمات دیجیتال مارکتینگ در جنوب کشور شناخته شود. بِست راه از سال 89 تا کنون با بیش از 500 مشتری در سراسر ایران و جهان دارای یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان کشور را داراست.

چرا باید از پلتفرم بِست راه استفاده کنید؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بِست راه به کمپانی ها در جذب مشتری، تبدیل مشتریان بالفعل به مشتری بالقوه و بستن قرارداد کمک میکند. در زیر تعدادی از دلایلی که چرا باید از پلتفرم بِست راه استفاده کنید را میبینید:

پلتقرمی که به تنهایی میتواند وبسایت، وبلاگ، صفحات فرود، کمپین های بازاریابی ایمیل، مدیریت و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی و عملکرد سئو را مدیریت کند.

این پلتفرم برای بالا بردن سود دهی و تبدیل مشتریان بالفعل به مشتریان بالقوه طراحی شده است که در روند بازاریابی و فروش به شما کمک میکند که قرارداد های بیشتری ببندید.

تحلیل های درون ساخت که کارایی هر صفحه ی وبسایت شما را دنبال میکند

اتوماسیون بازاریابی که به شما این اجازه را میدهد که با جمع بزرگی از مشتریان خود بتوانید ارتباط برقرار کنید.

CRM بِست راه به شما کمک میکند تا عاقلانه تر کار کنید. هشدارهای فروش به تیم فروش شما کمک میکنند که بتوانند در هر بار ورود مشتریان به سایت آمار آنها را دریافت کنند.

kenwood

sinoohe

faradad

femme

بِستراه، مورد اعتماد برندهای معتبر

یکی از ارزشمتندترین دارایی های ما ، افتخار همکاری با برندها، شرکت ها و شخصیت های معتبر داخلی و خارجی است.

thlago

LG

tavan

shahidbehshti

چرا ما در  مشتریانمان هستیم

همکاری با بِستراه یکی از بهترین تجربیات حرفه‌ای شرکت ماست. کیفیت و دلسوزی طراحان و برنامه‌نویسان این شرکت در کنار مسئولیت پذیری و تلاش برای کسب رضایت مشتری، عللی بودند که دلیل تمایز بِستراه از شرکت‌های دیگر شد.

آسانسور فیروزه

تیم با انگیزه تحصیلکرده و با تجربه بِستراه با در نظر داشتن اصل مشتری مداری جزء یکی از بهترین  شرکت های طراحی سایت کشور هستند. تجربه ما با تیم بِستراه یکی از برترین دوران کاری را برای ما رقم زده که الان بازخورد سایت طراحی شده توسط شرکت بِستراه در کمتر از یکسال بسیار مثبت و تاثیرگذار بوده است.

درمانگاه سینوهه

درباره همکاری با بستراه می اندیشید؟ چیزهایی که به آن احتیاج دارید بدانید:

 • شرکت پیشگامان نوین پندار سروستان (BestRah) در سال 1389 ثبت شده و کار خود را آغاز نمود.
 • بیش از 300 مشتری فعال از اقصی نقاط کشور و خارج از کشور.
 • تجربه کار با بیش از 30 نوع صنعت و کسب و کار مختلف.
 • دارای 25 پرسنل حضوری و غیر حضوری.
 • ارائه دهنده طیف گسترده و کاملی از خدمات بازاریابی اینترنتی.
 • مورد اعتماد برندهای معتبری مانند: ،MTA،LG، Kenwood Communication،Femmeluxefiney ،تامین اجتماعی، فرداد طرح پارس و...

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

وبلاگ

آخرین مقالات آموزشی تهیه شده توسط دپارتمان تولید محتوای بِستراه

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز آیا شما برای کسب و کار خود وبسایتی راه اندازی کرده اید؟ آیا تا به حال به راه اندازی یک وبسایت برای معرفی محصولات خود فکر کرده اید؟آیا علاقمند هستید که محصولات و خدمات شما در سطحی بزرگ معرفی و عرضه شود؟ تمام این سوالت […]

بیشتر بخوانید
نکته ها و ابزارهای تولید محتوای SEO-Friendly

اگر شما یک وبسایت برای کسب و کارتان دارید، باید بدانید که نکته ی مهم درباره ی محتوای وبسایتتان این است که این محواها باید برای موتورهای جست و جو بهینه سازی (سئو) شده باشند. اهمیت محتوای سئو فرندلی (seo friendly) این است که در جایگاه وبسایت شما در صفحات موتورهای جست و جو تاثیر […]

بیشتر بخوانید
مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سئو محلی (نمایش شما در جعبه جستجو محلی گوگل)

سلام دوستان، در پی بازدیدی که اخیرا از سایت MOZ داشتم ، اسن سایت بعد از وقفه ای به نسبت طولانی در سال 2016 که گذشت، اخیرا با انتشار یک مقاله ای در رابطه با عوامل تاثیر گذار بر سئو محلی به عرصه انتشار مقاله در رابطه با سئو بازگشت. این مقاله در رابطه با […]

بیشتر بخوانید

درخواست برآورد هزینه