در حال بارگزاری...

بست راه

خلق یک استراتژی بازاریابی اینترنتی برای  کسب و کارتان

استراتژی بازاریابی اینترنتی امری است حیاتی که موجب موفقیت شما در سئو و همچنین شبکه های اجتماعی می شود. آژانس دیجیتال مارکتینگ بست راه با ارائه استراتژی های خلاق و تخصصی، موجب راه اندازی بیش از 500 کسب و کار بزرگ و کوچک شده است. این روند با توجه به نوع کسب و کارها و ظرفیت آن ها در پیاده سازی این استراتژی ها می تواند کلی و یا جزئی باشد.

استراتژی بازاریابی اینترنتی

چه چیزهایی شامل استراتژی بازاریابی اینترنتی می شود؟

 • کشف کامل هویت کسب و کار شما: محصولات شما و سرویس هایی که با توجه به نوع خدماتتان می توانید ارائه بدهید.
 • توسعه جامعه هدف: مشتریان شما چه کسانی هستند و چگونه می توانید آن ها را جذب کسب و کارتان کنید.
 • آنالیز رقبا: رقیب های شما در زمینه ی کاریتان چه کسانی هستند ، این رقبا برای پیشرفت وضعیت بازاریابی اینترنتی خود چه کارهایی می کنند و چقدر موفق هستند.
 • تبیین استراتژی دیجیتال: استفاده از کانال های بازاریابی اینترنتی تفکیک شده با توجه به میزان بازخورد مثبت آنها در گذر زمان.
 • براورد بودجه ی لازم: پیش بینی نتیجه نهایی بر اساس استراتژی پیاده شده، شامل برآورد نرخ بازگشت سرمایه (ROI)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بست راه با دارا بودن دپارتمان های تخصصی، ایده پردازی، تولید محتوا، گرافیک، تحلیل و آنالیز رقبا با توجه به اهداف شما در کسب و کارتان، استراتژی کامل و جامع برای موفقیت هرچه بیشتر شما در کسب و کارتان می تواند به شما ارائه دهد.

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه

از موقعی که بازاریابی اینترنتی رونق گرفت، افق های روشنی در برابر کسب و کار های با پتانسیل بالا باز شد. امروزه، کسب و کارها با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی از قبیل گوگل ادوردز، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و اسنپ چت به میزان زیادی از اطلاعات دسترسی پیدا میکنند.

این کار به بیزنس های مختلف این اجازه را میدهد که بتوانند بر اساس داده هایی از قبیل سن، محل زندگی، جنسیت، وضعیت تاهل و شرایط خانوادگی، موقعیت شغلی( شامل بزرگی محل کار، حیطه ی کاری، موقعیت شغلی و رتبه بندی) و علایق و سلایق شخصی به مشتری هایی بالاقوه از جامعه ی هدف خود دسترسی پیدا کنند.

کمپین های افزایش فروش و پیدا کردن مشتریان بالقوه چگونه کار میکند؟

تیم ما بر اساس تمرکز و تحقیق روی نکات کلیدی کسب و کار شما، جامعه ی هدف صحیح و گروه های شخصی مرتبط با محصولات و خدمات شما را پیدا میکند. همچنین ما بر روی روند فروشتان کار کرده و تا آخرین مرحله ی پیشرفت کسب و کارتان به شما را همراهی میکنیم.

سپس کمپین های دیجیتال مارکتینگ متوالی مختص گروه های هدف شما را راه می اندازیم.

زمانی که چشم انداز صحیحی از نوع کسب و کار و مشتریان اصلی شما به دست آوردیم، تیم ما به شما در پرورش این چشم انداز ها تا جایی که آماده ارائه در تیم شما باشند کمک میکند.

در این مقطع ما به شما جهت استفاده از این چشم اندازها اطلاع رسانی میکنیم.

در هریک از مراحل فروش، تیم ما شما را همراهی و راهنمایی میکند تا مطمئن شویم که کسب و کارتان به حداکثر میزان سوددهی ممکن رسیده است.

برند آگاهی و کمپین های دیده شدن برند

به طور سنتی، شرکت هایی که میخواهند مشخصات، خدمات و اجناس خود را پیشرفت بدهند گزینه های خیلی محدودی داشتند که شامل تبلیغات کاغذی در سطح وسیع (روزنامه و مجله)، رادیو و یا تبلیغات تلوزیونی میشدند.

امروزه با استفاده از ابزار دیجیتال مارکتینگ و پلتفرم های تبلیغاتی، قابلیت دسترسی به سطح وسیع تری و هدف مند تری از مردم بسیار آسان تر شده است.

در بِست راه ما کمپین هایی راه می اندازیم که هزینه شان یک دهم قیمت تبلیغات سنتی و بازخوردشان ده ها برابر بیشتر است. بهترین خصوصیت این نوع تبلیغات قابلیت پیگری آن در هر مرحله است.

برند آگاهی و کمپین های دیده شدن برند

به طور سنتی، شرکت هایی که میخواهند مشخصات، خدمات و اجناس خود را پیشرفت بدهند گزینه های خیلی محدودی داشتند که شامل تبلیغات کاغذی در سطح وسیع (روزنامه و مجله)، رادیو و یا تبلیغات تلوزیونی میشدند.

امروزه با استفاده از ابزار دیجیتال مارکتینگ و پلتفرم های تبلیغاتی، قابلیت دسترسی به سطح وسیع تری و هدف مند تری از مردم بسیار آسان تر شده است.

در بِست راه ما کمپین هایی راه می اندازیم که هزینه شان یک دهم قیمت تبلیغات سنتی و بازخوردشان ده ها برابر بیشتر است. بهترین خصوصیت این نوع تبلیغات قابلیت پیگری آن در هر مرحله است.

راه اندازی خدمات، محصولات و کسب و کارهای نوپا

اگر شما در شرف راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید، مهمترین نکته برای شما ایجاد حس اولیه خوب در مشتری است. در بِست راه ما با تجربه ی وسیعمان به صدها شرکت نوپا کمک کردیم که با پکیجی ارزان قیمت و مناسب، کسب و کار خود را راه انداخته و بهترین تاثیر اولیه را بر مشتری بگذارند.

پکیج راه اندازی کسب و کار جدید ما شامل چه چیزهایی میشود؟

راه اندازی وبسایت جدید و قابلیت ارتباط با مشتریان (CRM) در صورت نیاز

ابزارهای کامل تبدیل مشتریان بالفعل به مشتریان بالقوه

محتوای وبسایت بعلاوه 5 مقاله وبلاگ برای کمک به ایجاد ترافیک فوری به وبسایتتان

پایه ریزی و طراحی شبکه های اجتماعی. (میتوایند گزینه ی مدیریت شبکه های اجتماعی را نیز درخواست کنید)

بهینه سازی کامل موتورهای جست و جو (SEO) به مدت 3 ماه

3 ماه تبلیغات در گوگل (تکست و بنر) برای یک شروع قوی برای کسب و کارتان

شرایط پرداخت قابل تغییر و انعطاف پذیر

بهینه سازی تبدیل

بسیاری از کسب و کارها بدون درنظر گرفتن نرخ بازگشت سرمایه خود، وبسایت های بسیار پیچیده و گران قیمت برپا میکنند و در به عملکرد مناسبی نمیرسند. در بِست راه ما با دقت و استراتژی واضح به پروژه های اینچنینی کمک میکنیم تا بتوانند قدرت گرفته و پیشرفت کنند. این وبسایت چه یک سایت تجارت الکترونیک، سایت یک شرکت بزرگ و یا سایتی که مشتریان بالقوه دارد، باشد، ما میتوانیم در ایجاد و افزودن قابلیت های جدید به آن، به شما کمک کنیم.

روند کار بهینه سازی تبدیل:

تیم تحلیلگر ها و متخصصین تبدیل ما جزء به جزء وبسایت شما را بررسی کرده و روند رفتار کاربران سایتتان را به شما نشان میدهند. بدین ترتیب شما میتوانید بفهمید که کاربرانتان بیشتر از کدامیک از صفحات شما بازدید کرده و روی هر صفحه چقدر زمان گذاشته اند.

همچنین ما محتوای وبسایت شما را آنالیز کرده، شما را از کیفیت محتوایتان آگاه کرده و بهترین محتوارا در اختیارتان میگذاریم.

علاوه بر این تیم ما پلن هایی روی سایت شما پیاده سازی میکند که باعث بالارفتن رتبه و بازدید کننده وبسایتتان و درنتیجه بالارفتن میزان تبدیل (فروش، تبدیل مشتری بالفعل به مشتری بالقوه، اشتراک خبرنامه و …) میشود.

ما همواره نتایج حاصله را اندازه گیری، تست و بینه سازی میکنیم تا نرخ بازگشت سرمایه شما بالا برود.

خلق و انتشار محتوای دیجیتال

امروزه نقش محتوا در هرگونه کمپین بازاریابی اینترنتی اگر پر رنگ تر از نقش کل انواع تبلیغات دیگر نباشد، حداقل به همان میزان است. محتوا چه ویدیو، چه نوشته های وبلاگی، پادکست یا راهنمای الکترونیکی باشد، باعث جذب تمام مشتریان بالقوه شما میشود. بدون محتوای با کیفیت، تاثیر گذاری کمپین دیجیتال مارکتینگ شما بسیار پایین می آید.

وقتی که شما محتوای با کیفیت داشته و موجب مشارکت مخاطب در آن شوید، باید همچنین مطمئن شوید که که این محتوا توسط جامعه هدف شما دیده شود. گاهی اوقات ویدیوهای بسیار با کیفیتی در اینترنت میبینیم که تعداد بازدیدهای انگشت شماری دارند. این اتفاق زمانی می افتد که شما استراتژی انتشار محتوای درستی پیش نگرفته باشید.

خلق و انتشار محتوا:

ساخت ویدیو

عکاسی و سینماگراف

پادکست

نوشتن مقاله بلاگ

خلق کتاب های الکترونیکی و اینفوگرافیک         

انتشار محتوا در یوتیوب، فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی.

kenwood

sinoohe

faradad

femme

بِستراه، مورد اعتماد برندهای معتبر

یکی از ارزشمتندترین دارایی های ما ، افتخار همکاری با برندها، شرکت ها و شخصیت های معتبر داخلی و خارجی است.

thlago

LG

tavan

shahidbehshti

چرا ما در  مشتریانمان هستیم

همکاری با بِستراه یکی از بهترین تجربیات حرفه‌ای شرکت ماست. کیفیت و دلسوزی طراحان و برنامه‌نویسان این شرکت در کنار مسئولیت پذیری و تلاش برای کسب رضایت مشتری، عللی بودند که دلیل تمایز بِستراه از شرکت‌های دیگر شد.

آسانسور فیروزه

تیم با انگیزه تحصیلکرده و با تجربه بِستراه با در نظر داشتن اصل مشتری مداری جزء یکی از بهترین  شرکت های طراحی سایت کشور هستند. تجربه ما با تیم بِستراه یکی از برترین دوران کاری را برای ما رقم زده که الان بازخورد سایت طراحی شده توسط شرکت بِستراه در کمتر از یکسال بسیار مثبت و تاثیرگذار بوده است.

درمانگاه سینوهه

درباره همکاری با بستراه می اندیشید؟ چیزهایی که به آن احتیاج دارید بدانید:

 • شرکت پیشگامان نوین پندار سروستان (BestRah) در سال 1389 ثبت شده و کار خود را آغاز نمود.
 • بیش از 300 مشتری فعال از اقصی نقاط کشور و خارج از کشور.
 • تجربه کار با بیش از 30 نوع صنعت و کسب و کار مختلف.
 • دارای 25 پرسنل حضوری و غیر حضوری.
 • ارائه دهنده طیف گسترده و کاملی از خدمات بازاریابی اینترنتی.
 • مورد اعتماد برندهای معتبری مانند: ،MTA،LG، Kenwood Communication،Femmeluxefiney ،تامین اجتماعی، فرداد طرح پارس و...

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

وبلاگ

آخرین مقالات آموزشی تهیه شده توسط دپارتمان تولید محتوای بِستراه

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز

وبسایت تجاری ، نیاز ضروری هر برند در دنیای امروز آیا شما برای کسب و کار خود وبسایتی راه اندازی کرده اید؟ آیا تا به حال به راه اندازی یک وبسایت برای معرفی محصولات خود فکر کرده اید؟آیا علاقمند هستید که محصولات و خدمات شما در سطحی بزرگ معرفی و عرضه شود؟ تمام این سوالت […]

بیشتر بخوانید
نکته ها و ابزارهای تولید محتوای SEO-Friendly

اگر شما یک وبسایت برای کسب و کارتان دارید، باید بدانید که نکته ی مهم درباره ی محتوای وبسایتتان این است که این محواها باید برای موتورهای جست و جو بهینه سازی (سئو) شده باشند. اهمیت محتوای سئو فرندلی (seo friendly) این است که در جایگاه وبسایت شما در صفحات موتورهای جست و جو تاثیر […]

بیشتر بخوانید
مهمترین عوامل تاثیرگذار بر سئو محلی (نمایش شما در جعبه جستجو محلی گوگل)

سلام دوستان، در پی بازدیدی که اخیرا از سایت MOZ داشتم ، اسن سایت بعد از وقفه ای به نسبت طولانی در سال 2016 که گذشت، اخیرا با انتشار یک مقاله ای در رابطه با عوامل تاثیر گذار بر سئو محلی به عرصه انتشار مقاله در رابطه با سئو بازگشت. این مقاله در رابطه با […]

بیشتر بخوانید

درخواست برآورد هزینه