در حال بارگزاری...

بست راه

کپی رایتینگ و سئو: ۱۷ راز فوق العاده مهم (بخش پنجم)

کپی رایتینگ و سئو : ۱۷ راز فوق العاده مهم(به روز ۱۳۹۶)

تا کنون ۷ نکته از ۱۷ نکته ی بسیار مهم در رابطه با کپی رایتینگ و سئو را مورد بررسی قرار داده ایم و توضیحی اجمالی از تمام آن ها داده ایم. اگر شما وبسایتی دارید که سعی می کنید سایت خود را به لحاظ سئو ارتقا ببخشید بهترین راه سپردن آن به دستان کارشناسان حرفه ای Bestrah هست. برای این کار می توانید از طریق این لینک ایمیل بدهید و یا می توانید با حساب تلگرام کارشناس ما ارتباط بگیرید: @mfathi128

همچنین می توانید برای مطالعه ی همه مطالب مرتبط با کپی رایتینگ و سئو اینجا کلیک کنید.

در این مطلب سعی می کنیم به ۲ موضوع دیگر که در کپی رایتینگ و سئو موثر است بپردازیم تا بتوانید سئوی سایت خود را ارتقا دهید.

عبارت های اصلاح کننده ی عنوان مطالب

زمانی که شما یک مطلب را ایجاد می کنید و آن را ارسال می کنید کدام قسمت ها بیشتر برای گوگل مورد اهمیت است؟

البته گوگل به تمام بخش های یک مطلب توجه می کند و با الگوریتم های خود متن شما را بررسی و آنالیز می کند اما یکی از بخش هایی که گوگل اطلاعات زیادی از آن می گیرد تگ بخش عنوان مطالب شماست. به این صورت که شما برای مطالبتون یک عنوان انتخاب می کنید و بعد از آن در یک تگ راجع به این عنوان توضیحات کوتاهی می دهید. باید توجه کنید که علاوه بر تعداد کارکتر های این تگ و همچنین دارا بودن عنوان و مرتبط بودن با آن، موضوع بسیار لا اهمیتی که هست باید سعی کنید در این تگ یک سری کلمات “اصلاح کننده” که کلمات شناخته شده با معانی خاص هستند را نیز اضافه کنید تا به درستی گوگل آن را بشناسد.

تکنیک دوم افزایش مدت زمان حضور کاربران در سایت

در مطالب قبلی توضیح دادم که هر چه میانگیaن حضور کاربران در سایت شما بیشتر باشد به همان نصبت سایت شما برای گوگل سایت معتبر تری است و در نتیجه در نتایج گوگل بیشتر نمایش داده می شوید. در ادامه یکی از نکات کاربردی که باعث افرایش حضور آن ها در سایت شما می شود را بررسی کردیم. حالا می خواهیم به نکته ای کلی تر و البته با اهمیت تر بپردازیم. به طور کلی یک مطلب را می توان به سه بخش اصلی تقسیم کرد:

کپی رایتینگ و سئو

شما هر متنی را که شروع می کنید به نوشتن برای انتشار در وبلاگ باید این سه بخش را داشته باشد تا از نظر گوگل یک سایت مناسب در نظر گرفته شود. التدا باید در یک مقدمه به مشکل کاربران و مخاطبان خود اشاره کنید و حتی به نوعی دقیقا سوالاتی که آن ها می پرسند را بیان کنید.

در مرحله ی بعد سعی می کنید تا مخاطبان خود را با جنبه های مختلف آن مسئله آشنا کنید و البته حتما به آن ها توضیح دهید که مشکلان حل می شود و راه حل معقول آن را شما در اختیار دارید.

سپس در مرحله ی آخر بدون هر گونه حرف های اضافی و حاشیه ای باید به پاسخ و راه حل مشکل بپردازید و برای مخاطبان خود توضیح دهید که مشکل را چگونه حل کنند.

در چنین حالتی کاربران بعد از مراجعه به سایت شما مثل پسب به آن می چسبند و از آن جدا نمی شود در نتیجه گوگل هم با خود می گوید “بهتر است این سایت را به دیگران هم نشان دهم!”

درخواست برآورد هزینه