در حال بارگزاری...

بست راه

کپی رایتینگ و سئو: ۱۷ راز فوق العاده مهم(به روز ۱۳۹۶)

کپی رایتینگ و سئو : ۱۷ راز فوق العاده مهم(به روز ۱۳۹۶)

تا الان ۵ نکته ی بسیار مهم در افزایش سئوی مطالب و کپی رایتینگ را با هم مورد بررسی قرار داده ایم و بررسی کرده ایم. امروز هم می خواهیم به ۲ نکنه ی دیگر که تاثیر قابل توجهی در بالابردن آمار بازدید و سئوی سایت مفید است اشاره کنیم.

شما می توانید لیست کامل مطالب مرتبط با این ۱۷ نکته ی بسیار مهم درباره ی کپی رایتینگ و سئو را در اینجا ببیند.

استفاده از شبکه های اجتماعی در بازدید از سایت

در مطلب قبلی توضیح دادم که یکی از راه های کپی رایتینگ و سئو و افزایس رنک در گوگل این است که در فروم ها و شبکه های اجتماعی چرخی بخورید و کلمات کلیدی و واژه های پر بازدید را از آن ها بردارید و در مطالب خود استفاده کنید، این یکی از روش های استفاده ی شبکه های اجتماعی است اما البته موثرترینشان نیست.

اصلی ترین استفاده ای که می توان از شبکه های اجتماعی برد این است که کاربران مطالب سایت شما را مستقیما در این شبکه ها به اشتراک بگذارند و این یعنی هر کاربر با اشتراک گذاری مطالب شما برای دوستانش، درواقع دارد برای شما تبلیغ می کند.

نحوه ی استفاده از اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی در کپی رایتینگ و سئو

البته شاید بهترین راهی که به ذهن هر کسی می رسد این است که دکمه ای در سایت خود قرار دهد و به کاربر اجازه دهد تا اگر علاقه به اشتراک گذاری مطالب دارد آن ها را به راحتی به اشتراک بگذارند. ما هم راه حل دیگری را نمی خواهیم جایگزین کنیم اما اینکه فقط یک دکمه در سایت قرار دهیم کافی نیست، شما باید بدانید که این دکمه را کجا بگذارید و چه محلی بیشترین تاثیر را در اشتراک گذاری دارد.

شما می توانید لینک اشتراک گذاری را در بین متن یا در پایان متن خود قرار دهید، به هر حال باید به این نکته توجه کنید محل قرار دادن این لینک در اشتراک گذاری آن مطلب بسیار با اهمیت است.

یکی از ابزار های بسیار مفید در ایجاد لینک برای اشتراک گذاری در توییتر را می توانید از اینجا ببینید.

استفاده از فروشگاه هایی مثل دیجی کالا

این نکته بیشتر مورد استفاده ی فروشگاه ها قرار می گیرد و برای این دسته از سایت ها کاربرد دارد. تصور کنید شما می خواهید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، چنین کاری با وجود سایت های فروشگاهی قدرتمندی که وجود دارد ( مثل دیجی کالا) کار بسیار سختی (اگر نگوییم نشدنی) می باشد.

حالا راه چاره چیست؟

یک راه حل بسیار ساده ای که خیلی از وبسایت ها فروشگاهی انجام داده اند تا حد زیادی توانسته اند موفق باشند این است که ابتدا وارد یکی از همین فروشگاه های بزرگ مثلا دیجی کالا شوید. نام یک محصول را وارد کنید اما دکمه ی جستجو را کلیک نکنید و اجازه دهید که پیشنهادات این سایت برای شما به نمایش در بیاید (درست مثل پیشنهادات گوگل) در مرحله ی بعد یکی یکی از گزینه های پیشنهادی را انتخاب کنید و آن را در گوگل جستجو کنید.

نتیج بسیار جالب است، شما خواهید دید که اگر عبارت اول را جستجو کنید تعداد بسیار بیشتری از سایت ها برای شما نشان داده می شود و در حالت دوم این تعداد بسیار کم می شود و این یعنی رقابت کمتر برای بیشتر دیده شدن!

پس شما هم باید سعی کنید از این عبارت های طولانی و خاص تر بیشتر استفاده کنید تا عبارت های کلی.

درخواست برآورد هزینه