در حال بارگزاری...

بست راه

چطور یک کسب و کار اینترنتی راه بندازیم؟

چطور یک کسب و کار اینترنتی راه بندازیم؟

چطور یک کسب و کار اینترنتی آغاز کنیم

مرحله هایی هستند که با انجام دادن  آنها قادر خواهید بود موفقیت و پیشرفت کسب و کار خود را در یک کسب و کار اینترنتی تامین نمایید. صدها هزار نفر از سرتاسر دنیا با انجام مراحل زیر کار خود را به موفقیت خواهید رساند:
1. یافتن یک مشکل یا نیاز و دادن راه حل برای آن مشکل
2. خلق آگهی فروش
3. طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن موبایل کسب و کار
4. استفاده از موتورهای جستجو برای افزایش بازدید سایت
5. خلق شهرت و محبوبیت برای وبسایت تان
6. پیگیری مشتریان و مشترکین سایت تان با ارسال نامه الکترونیکی
7. بالا رفتن درآمد شما از طریق بازگشت سرمایه افزایش تولید و زیاد شدن فروش
هر فردی ، حتی افراد آماتور در کارآفرینی آنلاین ، می توانند از این روش در یادگیری چگونگی خلق  یک کسب و کار آنلاین بهرهمند شوند . در قدم اول. پیدا کردن یک نیاز و ارائه راه حل برای آن : بسیاری از افراد برای شروع به اشتباه، ایتدا به دنبال یک محصول هشتند  و بعد به دنبال بازار  برای فروش آن محصول . برای بالا بردن شانس موفقیت کسب و کارتان ابتدا با بازار شروع کنید، راه حل این است که تعدادی از مردم را پیدا کنید که به دنبال راه حلی برای یک مشکل خاص می گردند ، لازم بذکر است با دنبال کردن گروه های مختلف و متفاوت  خود را گیج نکنین.
فضای مجازی این گونه تحقیقات بازار را آسان تر کرده است.
• می توانید به انجمن های اینترنتی بروید تا سوالات مردم و مشکلاتی که آنها در حال تلاش برای حل آنها هستند را پیدا کنید.
• به سراغ کلمات کلیدی که مردم بیشتر سرچ می کنند بگردید، لازم بذکر است که نه کلمات کلیدی که هم اکنن کمپانی های زیادی برای آن در حال رقابت می باشند.
• به پایگاه های اینترنتی رقیبان رفته و توجه به آنچه که رقیبان برای متقاضیان می کنند. پس از آن شما می توانید با توجه به چیزی که یاد گرفته اید محصول برای بازار که هم اکنون وجود دارد خلق کنید و آن را بهتر از رقبا بسازید.
در مرحله دوم . یک تبلیغ فروش ایجاد کنید :

فرایند ثابتی از فروش وجود دارد که مشتریان را در مراحل فروش از لحظه ای که می آیند تا زمانی که خرید می کنند:
1. علاقمند کردن با یک تیتر جذاب و قانع کننده
2. توضیح راه حل مشکل با محصول شما
3. فراهم کردن اعتبار برای خود به عنوان ارائه دهنده راه حل برای این مشکل
4. نمایش دادن مشتریانی از میان مردم که از محصول شما را استفاده کرده اند و راضی هستند
5. بحث درمورد محصول و منافع آن برای مشتری ها
6. پیشنهاد دادن
7. ایجاد یک تضمین قوی برایایجاد اطمینان خاطر
8. درخواست برای فروش
در  تبلیغ فروش ، باید بر روی چگونگی حل مشکل مردم و یا بهتر کردن زندگی آنها از طریق محصول و یا خدمات تمرکز شود. شبیه مشتری فکر کنید و از خودتان سوال کنید چه چیز ویژه ای در این محصول برای من است؟
مرحله سوم. طراحی سایت
پس از اینکه محصول و بازار و فرایند فروش خود را پیدا کردید، هم اکنون شما  باید سایت کسب و کار کوچک اینترنتی خود را باید طراحی کنید. فراموش نکنید که سایت شما در ابتدا نیازی نیست بسیار پیچیده و دارای امکانات بسیار زیاد باشد. شما باید در کمتر از 5 ثانیه نظر بازدید کنندگان را جلب کنید در غیر اینصورت آنها می روند و دیگر هرگز بر نمی گردند. نکات مهم زیر را به یاد داشته باشین:
• یک یا دو فونت ساده را بر روی زمینه سفید انتخاب کنید.
• موضوع اصلی خود را به وضوح و ساده، در تمام صفحات تکرار کنید.
• از گرافیک، پیغام صوتی و یا ویدئو برای افزایش بازده پیام خود استفاده نمایید.
• فرایند خرید را آسان کنید، بنحوی که بیشتر از دو کلیک بین مشتری و پرداخت وجود نداشته باشد.
• وبسایت شما نمای فروشگاه آنلاین شما است، پس آن را مشتری پسند کنید.
مرحبه چهارم. استفاده از موتورهای جستجو برای افزایش بازدیدکنندگان سایت
استفاده از تبلیغات کلیکی ساده ترین راه حل برای دریافت ترافیک برای یک سایت با نام تجاری جدید و کسب و کار اینترنی هست. این کار دو مزیت علاوه بر ترافیک برای سایت شما دارد. اول، تبلیغات PPC در صفحات جستجو بلافاصله نشان داده می شود، دوم ، تبلیغات PPC اجازه امتحان کردن کلمات کلیدی مختلف ، و همچنین عنوان تیتر ، قیمت ها و روش های فروش را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین نه تنها باردید کننده فوری به شما میدهد علاوه بر این به شما امکان پیدا کردن بهترین و بالاترین کلمات کلیدی وبسایتتان را میدهد. پس شما می توانید کلمات کلیدی را در سرتاسر سایت و کد ها قرار دهید، که به رتبه بندی شما در صفحات جستجو کمک خواهد کرد.
مرحله پنجم. ایجاد شهرت و محبوبیت برای تارنمایتان
مردم از اینترنت برای پیدا کردن اطلاعات استفاده میکنند. با منتشر کردن اطلاعات رایگان در دیگر سایت ها شما می توانید ترافیک بیشتری برای کسب و کار اینترنتی خود کسب کنید و رتبه بندی بهتری در موتورهای جستجو بدست آورید. راز این کار در این است که همیشه اطلاعات حاوی یک لینک به سایت شما باشد.
• هدیه دادن محتوای آزاد و تخصصی، تنظیم مقالات، ویدئو و یا هرچیز دیگری که برای مردم مفید باشد. توزیع مطالب از طریق دایرکتورهای مقالات آنلاین و یا سایت های رسانه اجتماعی.
• قرار دادن لینک ( ارسال به یک دوست) در مطالب ارزشمند وبسایت خود. • فعالیت های حرفه ای در فروم های صنعتی و شبکه های اجتماعی که بازار هدف شما هستند.
خوانندگان جدید شما خواهند رسید. اما حتی بهتر از آن ، در هر سایتی که محتوای شما پست می شود به سایت شما لینک می دهد. موتورهای جستجو لینک از سایت های مربوط را دوست دارند و در رتبه بندی به شما پاداش می دهند.
قدم ششم. استفاده از قدرت ایمیل مارکتینگ برای تبدیل بازدیدکنندگان به خریدار هنگامی که شما یک لیست مشتری تهیه می کنید، درواقع شما یکی از باارزش ترین دارایی های کسب و کار آنلاین خود را تهیه کرده اید. مشترکین و مشتریان شما اجازه ی ارسال ایمیل را به شما داده اند این بدان معنا است که:
• شما چیزی را که درخواست کرده اند به آنها داده اید
• شما در حال توسعه روابط همیشگی با آنها هستید
• بازاریابی ایمیلی ارزانتر و موثر تر از تبلیغات چاپی، رادیو و تلویزیونی هست، چون بسیار هدفمند هست.
هرکسی که از سایت شما بازدید می کند در لیست مهم شما قرار می گیرد. و هیچ ابزاری بهتر از ایمیل برای رهبری این لیست نیست. تغییرات در فضای مجازی آنقدر سریع هست که یکسال آن برابر است با 5 سال در دنیای واقعی هست. اما اصول مدیریت چگونگی شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق تغییری نکرده . اگر شما شروع به راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کرده اید به این اصول ذکر شده توجه بسیار کنید. اگر شما قبلا برای مدتی صاحب یک کسب و کار اینترنی بودید، با انجام یک بررسی سریع پیدا کنید در کجای کار اشتباه کردید، و یا به این مسائل مهم توجه کرده اید یا خیر؟

طراحی سایت در شیراز ، طراحی وبسایت در شیراز ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شیراز، سئو در شیراز

درخواست برآورد هزینه