مشاوره ی تغییر و تحول در فعالیت های کسب و کار

علیرضا
صارمی

clock icon پنجشنبه 27 مهر 1396

مشاوره ی تغییر و تحول در فعالیت های کسب و کار

تغییر و تحول در فعالیت های کسب و کار

تغییر تحول فعالیت های دیجیتالی و اینترنتی برای کسب و کار ها بیشتر زمانی اتفاق می افتد که فعالیت ها و پروسه ای که شرکت ها و کمپانی ها در ابتدای کار خود انتخاب کرده اند در ادامه جواب نمی دهد و کلا از کار می افتد یا آن طور که از قبل انتظار می رفت نمی تواند کار کند و خواسته ها را برآورده کند. تغییرات موفق و مثبت زمانی اتفاق می افتد که تاثیرات قابل توجه بگذارد و تمام فرآیند کار را به مراتب ساده تر و بهینه تر کند. در bestrah یکی از کارهایی که انجام می دهیم مشاوره برای تغییرات در استراتژی های تبلیغات و فعالیت اینترنتی شرکت هاست.

تغییر و تحول در فعالیت های کسب و کار در Bestrah

شرکت Bestrah با توجه به تجربه ی بالایی که در زمینه ی طراحی سایت، دیجیتال مارگتینگ و ... دارد و همجنین دانشی که در این زمینه دارد می تواند کسب و کار شما را متحول کند. ما تمام فعالیت های کاری شما را زیر نظر می گیریم، بررسی می کنیم و تا جای ممکن در هر کدام از آن ها تغییراتی اعمال می کنیم تا به شرایط ایده آل برسیم. مثلا شرکتی را تصور کنید که شاید در بخش تبلیغات نسبتا خوب عمل می کند اما از آنجایی که بخش فروش آن ضعیف است نمی تواند موفق باشد، یا کسب و کاری را تصور کنید که همه در حال تلاش هستند تا محصولی با کیفیت اتولید کنند اما به دلیل مدیریت ضعیف در بخش تبلیغات این محصولات فروش خوبی ندارند. ما در Bestrah شمکلات کار شما را شناسایی می کنیم و آن ها را تغییر می دهیم.

تغییر و تحول های ایجاد شده بر چه بخش هایی از کشب و کار شما تاثیر می گذاریم؟

  1. فعالیت های شرکت شامل بازاریابی، فروش، عملیات های اجرایی، منابع انسانی، مدیریت و سرویس هایی که به مشتریان ارائه می شود.
  2. تمام پروسه های در حال اجرای کسب و کار شما شامل تمام فعالیت های درونی، از شروع کار تا در نهایت عرضه ی محصولات و تعامل و ارتبط با مشتری و مخاطبان.
  3. یکی از بخش هایی که شامل تغییرات می شود مدل کسب و کار شماست. ما مدل فعلی کار شما را بررسی می کنیم و ایرادات آن را برطرف می کنیم تا دیگر مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.
  4. اکوسیستم کسب و کار هم دچار تغییرات می شود. این مورد شامل تغییرات در نحوه ی ارتباط همکاران در شرکت با یکدیگر در جهت ارتقای کیفیت کار می شود.
  5. سازماندهی کلی شرکت که به این طریق بر روی محوریت شرکت تاثیر گذار است. اکثر شرکت ها بر محوریت "مشتریان" و خواست آن ها قدم بر می دارد در حالی که باید چنین چیزی تغییر کند.
  6. توانمند سازی فروش که شاید مهم ترین قسمت تاثیر گذاری تغییر تحول باشد. ما در این بخش سعی می کنیم قسمت فروش را به دو قسمت تبدیل کنیم و در تبلیغات محصولات بسیاری از کارهای فروش مثل معرفی محصول را انجام داده باشیم. به این طریق در بخش فروش کار بسیار ساده تر خواهد بود و خریداران هم به مراتب ساده تر و سریع تر محصول را خریداری می کنند زیرا از قبل با محصول آشنا شده اند.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟