در حال بارگزاری...

بست راه

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و فضای مجازی

مطالب زیادی در این زمینه منتشر کرده ایم که در روزگار فعلی هر کسب و کاری به حضور در فضای محازی نیاز دارد. این مسئله دیگر به خواست و علاقه ی شما بستگی ندارد بلکه یک ضرورت محسوب می شود. طبق آخرین آمار ها چیزی در حدود ۴۰ میلیون نفر از جمعیت ایران کاربر اینترنت هستند و به نوعی با فضای مجازی در ارتباط هستند، در چنین شرایطی مگر می توان فضای مجازی را نادیده گرفت؟

یکی از فرصت هایی که اینترنت در کشور ما و در دنیا ایجاد کرده ارتباط بسیار نزدیک و البته ساده توسط شبکه های اجتماعی است و درصد بسیار زیادی از کاربران اینترنت در ایران را کاربران همین شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام تشکیل می دهد. در نتیجه باید برای کار بر روی شبکه های احتماعی برنامه ریزی متفاوتی انجام داد و توجه ویژه ای به این محیط داشته باشیم. طبق تحقیقاتی که به تازگی در دانشگاه تگزاس آمریکا صورت گرفته کاربران اینترنت بیشتر به برند ها و محصولاتی اعتماد می کنند که در شبکه های اجتماعی تبلیغ شده باشند و این مسئله بسیار با اهمیت است.

راه اندازی شبکه های اجتماعی

با توجه به حرف هایی که زدم راه اندزی و ایجاد شبکه های اجتماعی پرکاربرد در ایران برای هر کسب و کاری بسیار مهم وحیاتی است.همین امروز تصمیم بگیرید، همین امروز شبکه ی اجتماعی خود را راه اندزی کنید و کسب و کار خود را وارد این فضا کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

اما کدام شبکه های احتماعی را انتخاب کنیم؟

البته اینکه کدام شبکه ی احتماعی را برای ورود انتخاب می کنید به خود شما بستگی دارد و هر کدام را که انتخاب کنید قطعا تاثیر مثبت دارد اما به طور کلی کاربران و به طبع آن کاربران و مجبوبیت اینستاگرام و تلگرام در ایران از هر شبکه ی اجتماعی دیگری بیشتر است و پیشنهاد ما استفاده از این دو شبکه است.

تاثیر گذاری این شبکه ها امروز برای همه ی ما روشن است و می توان به چندین برندی که از دل این دو شبکه ی اجتماعی به وجود آمدند اشاره کرد.

اما کدام یک را انتخاب کنیم؟

پیشنهاد ما البته این است که هر دو را انتخاب کنید. امروزه روش های بسیار زیادی برای هماهنگ کردن این دو شبکه ی اجتماعی است و به خصوص اگر سایت هم داشته باشید هماهنگی این سه با یکدیگر بسیار خوب خواهد بود. در مطالب آموزشی سایت هم می توانید ببینید که بک لینک دادن از طریق شبکه های اجتماعی یکی از راه های افزایش سئوی سایت محسوب می شود و خیلی ها از این ترفند استفاده می کنند. اما آیا راه اندازی این شبکه های اجتماعی و هر از گاهی پست گذاشتن پایان کار است؟ آیا مدیریت شبکه های اجتماعی صرفا به پست گذاشتن خلاصه می شود؟

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

مهم ترین قسمت داشتن یک شبکه ی اجتماعی مدیریت آن است. توجه کنید که هر چقدر که یک شبکه ی اجتماعی می تواند تاثیر مثبت داشته باشد و برای شما کار برندینگ و برند سازی را به خوبی انجام دهد، می تواند تاثیر کاملا برعکس هم داشته باشد و بدتر در ضد شما و برند شما تبلیغ کند. اینکه تصور شود یک ادمین شبکه ی اجتماعی صرفا کسی است که درآن مطلب می گذارد، این کاملا اشتباه است و باعث ضرر زدن به کسب و کار و برند شما می شود.

مدیریت شبکه های اجتماعی شما در Bestrah

تیم Bestrah با تجربه ی زیاد خود و دانشی که در زمینه ی برند سازی، دیجیتا مارکتینگ، مدیریت شبکه های اجتماعی، طراحی انواع سایت ها، بازایابی و تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در گوگل و … دارد به خوبی می تواند از پس مدیریت شبکه های اجتماعی شما بر بیاید. به این طریق شما مدیریت شبکه های اجتماعی خود را به تیمی حرفه ای و توانا خواهید سپرد و خیلی زود تاثیر آن را خواهید دید.

از کار هایی که Bestrah به صورت حرفه ای برای هر شبکه ی اجتماعی انجام می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. راه کار های خلاقانه و حرفه ای برای جذب کاربران در شبکه های اجتماعی و انتقال آن ها به سایت شما
 2. تحلیل محتوا و زمان ارسال محتوا بر اساس مخاطبان شما
 3. هماهنگی کامل بین تمام شبکه های اجتماعی و سایت شما
 4. استفاده از ابزار های حرفه ای و دانش روز برای تحلیل و آنالیز کاربران و مشتریان شما
 5. و …

مجموعه خدمات ما برای شبکه ی اجتماعی اینستاگرام:

 1. تحلیل پیج های رقیب و ایجاد استراتژی های مناسب برای رقابت
 2. ایجاد سیستم هوشمند برای جذب فالوور
 3. پشتیبانی ۲۴ ساعته از پیج
 4. طراحی گرافیکی عکس، طراحی قالب پست ها و در نهایت زمانبندی ارسال آن ها
 5. تولید محتوای تخصصی و مناسب شما بر اساس سئو و کاربر پسند و انتشار آن
 6. پاسخگویی به کاربران و کامنت ها و …
 7. مشاوره های تخثثی در زمینه ی تبلیغات و بازدهی آن ها
 8. گزارش بر اساس خواست شما (معمولا ماهیانه)
 9. و…

مجموعه خدمات ما برای شبکه ی پیام رسان تلگرام:

 1. تحلیل رقبا و طراحی استراتژی رقبات با آن ها
 2. طراحی قالب مناسب پست ها
 3. تولید محتوای مناسب و کاربر پسند
 4. زمانبندی و ارسال پست ها
 5. پاسخگویی به کاربران
 6. مدیریت تبلیغات و تبادل با سایر کانال ها و گروه ها
 7. گزارش منظم و مرتب (معمولا ماهیانه)
 8. و…

در صورت تمایل برای برقراری ارتباط با کارشناس سایت ما و استفاده از مشاوره های ما اینجا کلیک کنید.

 

 

درخواست برآورد هزینه