در حال بارگزاری...

بست راه

لینک بیلدینگ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟ (قسمت سوم)

گرفتن backlink های بسیار با کیفیت

در ادامه ی مباحث قبلی درباره ی backlink و نحوه ی ایجاد آن می خواهیم به مواردی در رابطه با ساخت مطالبی که در ایجاد backlink تاثیر دارند بپردازیم

 

تولید محتوا، تولید backlink

برای هیچکس پوشیده نیست که تولید محتوای مناسب و کاربردی و درجه یک همیشه برابر بوده با ایجاد backlink های برای سایت که در تیجه رنک و آمار بازدید شما بالا می رود. اما نکته ای که وجود دارد این است که تولید و انتشار هر مطلبی در این زمینه کمک نمی کند. در این جا به ۴ دسته از انواع تولید محتوای مناسب می پردازیم.

۱٫محتوای تصویری

عکس، اینفوگرافیک، جداول و هر نوع محتوای تصویری دیگر از بهترین گزینه ها برای تولید محتوا هستند. این مطالب به سرعت در سایت های مختلف استفاده می شوند و این کار باعث ایجاد backlink  به سایت شما می شود. دلیلش این است که تمایل برای اشتراک گذاری و لینک دادن به سایت شما در مواقعی که از محتوای تصویری سایت شما استفاده شود به مراتب بالاتر می رود.

۲٫پست ها و مطالب به شکل لیست

محتوا و مطالبی که به شکل لیست تهیه شده اند و بر روی قرار داده می شوند همواره از محبوب ترین مطالبی یک سایت است. اینکه لیستی از چند عنوان باشد که هر کدام خصوصیت مختص خود را دارد و لازم نیست برای دریافت اطلاعات مطالب زیادی مطالعه کرد و فقط کافی است یک نگاه به لیست بیندازید، چنین چیزی همیشه برای کاربران جذاب است و در نتیجه همیشه این مطالب باعث می شود که سایت ها به شما backlink بدهند.

  1. مطالب تحقیقاتی و داده های جدید

امروزه ارزش اطلاعات وداده ها حتی از نفت هم بیشتر است و اصلی ترین کارکرد اینترنت هم در انتقال اطلاعات است. در چنین حالتی اگر شما مطلبی ایجاد کنید و محتوایی را منتشر کنید که برای اولین بار منتشر می شود و به نوعی تحقیقات تازه و اطلاعات جدید باشد قطعا مورد توجه همه قرار می گیرد و این یعنی تعداد زیادی به شما لینک خواهند داد.

۴٫سایت های حاوی مطالب و راهنما های کامل

اگر شما سایت دارید که در زمینه ی راهنمایی و اطلاعات عمومی فعالیت می کند، چنین چیزی برای دریافت بازدید backlink بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این خیلی هیجان انگیز است که سایتی وجود داشته باشد که هر سوالی داشته باشید یا هر راهنمایی که بخواهید آنجا پیدا شود در نتیجه ی بقیه ی سایت ها سعی می کنند همواره از مطالب شما استفاده کنند و این یعنی همان backlink.

این نکته را در ظنر بگیرید که همواره باید در تولید محتوای خود به ۴ مورد بالا توجه داشته باشید تا بتوانید backlink های با کیفیت و مناسب برای سایت خود تهیه کنید. بحث Link Building و backlink یک بحث کاملا تخصصی و بسیار تاثیر گذار در سئوی سایت و آمار بازدید سایت شماست. پیشنهاد ما به دوستانی که می خواهند سئوی سایت خود را ارتقاد دهند همواره استفاده از پک های ویژه ی تیم Bestrah می باشد که با بهترین کیفیت عرضه می شود. همچنین تخصص و تمرکز اصلی ما در شهر شیراز و مشاغل این شهر است. همشهریان شیرازی که مایل به طراحی وب سایت برای خود یا برای مشاعل خود هستند، سازمان ها و ادارات و … می توانند از مشاوره ی کارشناسان ما بهترین بهرخ را ببرند و بهترین نتیجه را بگیرند. تیم Bestrah متخصص در زمینه ی طراحی سایت و ایجاد سئوی سایت و افزایش آمار بازدید و …

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

درخواست برآورد هزینه