در حال بارگزاری...

بست راه

لینک بیلدینگ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟ (بخش آخر)

لینک بیلدینگ چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

در مطالب قبلی با بررسی موضوعاتی به این مسئله پرداختیم که چگونه می توان تعداد و کیفیت Backlink ها را افزایش داد. در این باره گفتیم که Backlink تاثیر بسیار زیادی در افزایش رنک سایت شما به خصوص در موتور جستجوی گوگل دارد. دلیل آن هم در این است که که گوگل فکر می کند اگر سایت شما ارزشمند باشد و بتوان به عنوان یک منبع از آن یاد کرد پس احتمالا باید لینک سایت شما در بقیه ی سایت ها نیز یافت شود، در نتیجه هر چه لینک سایت شما در دیگر سایت ها بیشتر باشد سایت ارزشمند تری دارید.

در ادامه ی مطالب آموزشی در این رابطه امروز به آخرین قسمت این دسته از مطالب می پردازیم و می خواهیم ببینیم چه کارهایی بر روی کیفیت و تاثیر گذاری هر چه بیشتر Backlink تاثیر می گذارد.

ایجاد Backlink از طریق ایمیل

اگر چه دیگر استفاده از ایمیل مثل سال های گذشته از تاثیر گذاری زیادی برخوردار نیست اما باز هم یکی از راه های افزایش سئو و تاثیر Backlink در سایت استفاده از email marketing است. این روش هنوز هم یکی از پر کاربردترین روش ها عرضه ی محصولات و خدمات است اما در عین حال کاری بسیار تخصصی است به این خاطر که حالا با الگوریتم ها و روش های تشخیصی که گوگل و دیگر سرویس دهنده های ایمل دارند خیلی زود ایمیل های تبلیغاتی و .. را به عنوان Spam شناسایی می کنند از این بابت برای فعالیت و تبلیغ در این زمینه باید از افراد حرفه ای و متخصص بهره ببرید. می توانید برای مشاوره و صحبت در این باره با کارشناس سایت Bestrah صحبت کنید.

استفاده از Black Hat Backlink

این موضوع یکی از مواردی است که می توان از آن برای افزایش Backlink و میزان سئوی سایت استفاده کرد اگرچه این مورد را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنم. این راه حل درواقع مجموعه ای از راه ها برای دور زدن گوگل و موتور جستجوی آن است.

راه های حرفه ای بهبود Link Building

به دفعات اتفاق می افتد که کسی از محتوا و مطالب شما استفاده کند و دریغ از حتی  یک لینک که به سایت شما اشاره کند. در این مواقع و زمانی که از مطالب و جداول، عکس ها و … اختصاصی سایت شما استفاده می شود کافی است یک ایمیل به صاحب سایت بدهید و از او بخواهید که لینک سایت شما را در سایت خود قرار دهد. به این ترتیب به راحتی مطالب شما به Backlink های بسیار با محتوا تبدیل می شود.

استفاده از برچسب برعکس

یکی از راه هایی که می توانید بازدید کننده های زیادی را روانه ی سایت خود کنید و به همین خاطر سایت خود را از نظر گوگل  یک سایت ارزشمند نشان دهید این است که از برچسب های برعکس استفاده کنید. چند بار پیش آمده که می خواهید کلمه ای فارسی را جستجو کنید اما اشتباها انگلیسی تایپ می کنید؟ مثلا می خواهیم کلمه ی “ماشین” را جستجو کنیم اما اشتباها “lhadk” تایپ می کنیم که یک کلمه بی معنی است و هیچ ارتباطی با ماشین ندارد. در خیلی از موارد اما می بینیم که گوگل سایت هایی ایرانی دقیقا مرتبط با جستجوی ما می آورد. همه ی این ها در کلمات برچسبی که به گوگل معرفی کرده یک سری از کلمات را به صورت برعکس هم وارد می کنند و این بسیار مفید است.

 

سایت Bestrah با تجربه ی زیادی که در زمینه ی طراحی سایت و ایجاد سئو برای سایت های مختلف دارد آمادگی این را دارد که با شما در زمینه های مختلف طراحی یک سایت همکاری کند.

 

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive)به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

درخواست برآورد هزینه