در حال بارگزاری...

بست راه

طراحی سایت وکلا در شیراز

طراحی سایت وکلا در شیراز

طی چند مطلب اخیر درباره ی راه اندازی سایت برای کسب و کار های مختلف با شما صحبت کرده ایم و به خوبی از اهمیت داشتن یک سایت حرفه ای برای فعالیتتان در اینترنت آگاه هستید. همچنین در ادامه ی این موضوع بسیار مهم که ” داشتن یک وبسایت برای هر شغل و کسب و کاری حتی ان ها که به فکر گسترش کار خود نیستند و به نوعی مشتری های ثابت خود را دارند هم لازم است” در مطلب قبلی درباره ی شرکت های تهویه مطبوعی که پروژه شان را به ما سپردند صجبت کردیم.این بار می خواهیم راه اندازی و طراحی سایت وکلا  و شرکت های حقوقی را بررسی کنیم.

طراحی سایت وکلا ویژگی های خاصی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سایت های وکلا و شرکت های حقوقی شامل یک رزومه ی کامل، از میزان تحصیلات تا سوابق کاری می باشد که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد.
  2. شامل راه های مختلف تماس و برقراری ارتباط می باشد
  3. شامل مقالات تخصصی حقوقی به خصوص مقالات اخصاصی وکیل یا موسسه ی حقوقی می باشد
  4. شامل حیطه و تخصص اصلی وکیل و زمینه ی اصلی فعالیت او می باشد
  5. هزینه ی انواع پرونده ها و مشاوره ها را دارا می باشد
  6. امکن نوبت گرفتن برای ملاقات وجود دارد
  7. امکان ارسال مدارک مورد نیاز و حتی پاسخ و مشاوره دادن از طریق سایت و به صورت آنلاین وجود داشته باشد

و ….

تیم Bestrah و طراحی سایت در شیراز

تیم Bestrah فعالیت های خود را به طور تخصصی بر روی شهر شیراز متمرکز کرده اگرچه که این به این معنا نیست که از دیگر شهر ها سفارش دریافت نمی کند، برعکس بسیاری از سفارشات ما از شهر های مثل تهران صورت می گیرد اما با توجه به خللی که در شهر شیراز در زمینه ی طراحی سایت در زمینه های مختلف مثل طراحی سایت وکلا وجود دارد با افتخار اعلام می کنیم که بهترین و معتبرترین سایت در زمینه ی ارائه ی خدمات مربوط به طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی، سئوی سایت، افزایش بازدید سایت و … سایت Bestrah.com است و قطعا چنین اعتباری بی دلیل نیست.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

 

درخواست برآورد هزینه