در حال بارگزاری...

بست راه

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی در شیراز

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی

کمتر کسی وجود دارد که برای راه انداختن کار های روزانه ی خود از اینترنت و سایت های اینترنتی استفاده نکند. درواقع شرایط مروزه به شکلی است که اینترنت یکی از اجزای اصلی زندگی ما محسوب می شود. مردم ساعت های زیادی را در فضای مجازی می گذرانند و حتی اعتماد به اینترنت و مطالبی که در اینترنت پیدا می شود هر روز بیشتر از روز گذشته است. با این اوصاف مگر می شود از بازار بسیار خوب و تاثیر گذار اینترنت چشم پوشید؟ این مسئله برای تمام کسب و کار ها وجود دارد اما کاری که ما امروز به آن می پردازیم مربوط به طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی است.

اهمیت طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی در شیراز

طراحی سایت برای هتل و در کل اماکن اقامتی یکی از نیازمندی های اساسی در این زمینه است. مخاطب اصلی هتل ها و اماکن اقامتی افرادی هستند که از دیگر شهر ها و کشور ها هستند. درواقع به طور معمول مردم یک شهر نمی خواهند در هتل شهرشان اتاق رزرو کنند که حالا ما بخواهیم برای آن ها سیستمی ایجاد کنیم. در همین شیراز خودمان، هر ساله جنعیت قابل توجهی برای بازدید از اماکن تاریخی و باستانی و … یه این شهر می آیند که البته تعداد قبال توجهی از آن ها از دیگر شهر ها هستند و این ها همان جامعه ی هدف هتل ها و اماکن اقامتی می باشند. حالا سوال اساسی این است، این افراد برای رزرو اتاق و محلی برای سکونت در طول مسافرت ترجیح می دهند محل سکونت خود را از قبل رزرو کنند و از قبل خیالشان برای چنین مسئله ای راحت باشد یا نه می خواهند هر وقت به شیراز رسیدند برای رزرو اتاق و خانه مراجعه کنند؟

قطعا پاسخ این سوال این است که اکثر مسافران علاقه دارند قبل از حرکت و شروع مسافرت، خیالشان را از بابت خانه و محل سکونت راحت کنند و برای این کار چه راه هایی وجود دارد؟ چند درصد از افراد برای چنین کاری از تلفن زدن و … استقاده می کنند و چند درصد از اینترنت و رزرو اینترنتی؟ در پاسخ این سوال هم باید بگوییم تقریبا ۱۰۰ درصد افراد از اینترنت استفاده خواهند کرد.

تاثیر طراحی سایت بر کسب و کار شما

ما سایت شما را طراحی می کنیم، کار های بازاریابی و تبلیغات آن را بر عهده می گیریم، هتل و محل اقامتی شما را به مخاطبان و کاربران می شناسانیم، مشتری ها را برای شما جذب می کنیم و در آخر چه اتفاقی می افتد؟ کافی است از بازار جدید و پر بازده و پرسود جدید خود لذت ببرید و این دقیقا همان اتفاقی است که رخ خواهد داد، اگر انجام این کار را به Bestrah بسپارید!

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی در Bestrah

تیم Bestrah با توجه به دانش و تجربه ی بالایی که در زمینه ی طراحی سایت، مدیریت شبکه های مجازی، تبلیغات در شبکه های مجازی، تبلیغات گوگل و … دارد به خوبی می تواند شما را در این راه کمک کند. کارنامه ی درخشان ما در طراحی انواع سایت ها به خوبی نشان دهنده ی توانایی Bestrah در این زمینه است و البته بی دلیل نیست که بهترین و بزرگترین شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز و جنوب کشور Bestrah می باشد.

ویژگی های طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی در BESTRAH

سایت های طراحی شده در bestrah برای هتل و مراکز اقامتی از ویژگی های زیر برخوردار هستند:

 1. طراحی قسمتی از سایت به منظور رزرو اتاق در روز ها و ساعات مشخص
 2. ایجاد قسمتی در سایت برای پرداخت های آنلاین
 3. ایجاد سیستمی یکپارچه و بدون خطا که یک اتاق را فقط برای یک نفر در حالت رزرو قرار دهد و بعد از آن قابل رزرو کردن نباشد تا زمانی که اتاق آزاد شود
 4. سایتی که به منظور چنین کاری ساخته می شود باید از امنیت بالا برای جلوگیری از خرابکاری ها برخوردار باشد.
 5. طراحی سایت به صورت گرافیکی و کاملا شیک و کاربر پسند.
 6. تولید محتوای مناسب سایت های هتل ها و اماکن اقامتی برای مطالعه ی کاربران و جذب آن ها
 7. ایجاد قسمتی در سایت برای ارائه ی خدمات و عکس اتاق ها و …
 8. ایجاد بخش نظرات برای به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیات کاربران با یکدیگر
 9. آموزش تمام قسمت ها سایت و کار با آن ها توسط کارشناسان Bestrah به شما
 10. و …

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

 1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

 1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

 1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

درخواست برآورد هزینه