طراحی سایت های پزشکی در شیراز

علیرضا
صارمی

clock icon دوشنبه 13 شهریور 1396

طراحی سایت های پزشکی در شیراز

طراحی سایت های پزشکی در شیراز

ضرورت بهره گیری از سایت های اینترنتی

چندی پیش در مطلبی با موضوع مشابه به این مسئله پرداختم که در دنیای امروز تا چه اندازه داشتن و بهره گیری از سایت های اینترنتی برای کسب وکار های مختلف ضرورت دارد. این مسئله، چیزی نیست که من بخواهم بگویم و دیگری آن را رد کند. درواقع در دنیای امروز تاثیر فوق العاده ی اینترنت بر زندگی همه ی ما حتی آن هایی که ممکن است آنچان رابطه ای با فضای مجازی نداشته باشند به وضوح مشخص است پس راه چاره چیست؟

ببینید، باید به این نکته ی مهم اشاره کنم داشتن وبسایت برای هر کسب و کار به این معنا نیست که شما حتما باید از طریق اینترنت تجارت کنید، در شرایط حال حاضر داشتن وبسایت درواقع نوعی اعتبار سازی برای برند و فعالیت شما محسوب می شود و به همین خاطر حتی اگر شما به تجارت از طریق اینترنت علاقه ای ندارید یا به هر دلیل دیگری نمی خواهید از طریق اینترنت کار خود را گسترش دهید، با این حال شما به یک وبسایت نیاز دارید.

وبسایت های مرتبط با پزشکی

موضوع اصلی این مطلب وبسایت های پزشکی است اما این سوال مطرح می شود که فعالان حوزه ی پزشکی از جمله پزشکان عمومی و متخصص و یا حتی بیمارستان ها و درمانگاه ها چه نیازی برای داشتن سایت دارند؟

پاسخ به این سوال در درجه ی اول همان پاسخی است که بالا دادم، شما لازم نیست حتما از طریق اینترنت و سایت خود فعالیت خاصی داشته باشید. مسئله ی بسیار مهم این است که در دنیای فعلی بسیاری از مردم برای تحقیق درباره ی مسائل ریز و درشت به اینترنت اتکا می کنند و زمانی که شما در چنین فضایی رزومه ای از خود داشته باشید این دقیقا یعنی بالارفتن اعتبار شما و این مسئله ای است بسیار مهم. اهمتی ندارد که ما پزشک هستید یا به حرفه ی دیگری مشغول می باشید، باید برای معرفی خود و فعالیت هایتان و میزان توانایی هایتان به اینترنت روی خوش نشان دهید.

گذشته از این نکته، موارد بسیاری وجود دارد که می توان گفت بر خلاف بسیاری از کسب و کار ها و حرفه ها سایت های اینترنتی در پزشکی  به شدت مورد نیاز هستند. از معرفی انواع خدماتی که در یک درمانگاه یا بیمارستان به بیماران عرضه می شود گرفته تا نوبت دهی برای بیماران تا حتی ویزیت های آنلاین! این ها همه مواردی هستند که در حال حاضر در بعضی از سایت ها انجام می پذیرد و چه بسا در اینده ی نزدیک موارد جدیدی هم به ن ها اضافه گردد.

طراحی سایت پرشکی

تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که داشتن یک وبسایت برای فعالیت های پزشکان و یا درمانگاه ها بسیار مهم است اما سایت های پزشکی ویژگی خاصی دارند. این سایت ها با انواع سایت های سرگرمی و خدماتی و فروشگاهی و ... که در اینترنت وجود دارند بسیار متفاوت است و در اساس از ماهیت متفاوتی بهره می بزند. حال می شود طراحی و راه اندازی این گونه سایت های را به هر شخصی و هر شرکتی سپرد؟

پاسخ این سوال قطعا منفی است

طراحی و راهندازی وبسایت ها در هر حرفه ای نیازمند این است که طراح تجربه و دانش کافی در زمینه ی مورد نظر را داشته باشد و همین عامل باعث موفقیت او در طراحی یک سایت کامل می باشد.

از همین رو وبسایت Bestrah با افتخار اعلام می کند که با وجود چندین تجربه ی موفق در ساخت وبسایت های پزشکی کاملا آمادگی این را دارد که در این زمینه به صورت بسیار حرفه ای خواسته ی شما را به مرحله ی اجرا در بیاورد و قدمی تازه را در موفقیت شما بردارد.

انواع وبسایت های ساخته شده توسط Bestrah

درطول مدت زمانی که از تاسیس Bestrah می گذرد، توانسته در زمینه ی طراحی سایت در شیراز به صورت حرفه ای برای افراد مختلف موفق ظاهر شویم و به همین خاطر مورد توجه بسیاری از پزشکان محترم شیرازی قرار گرفه ایم.

برای مشاوره ی رایگان و سفارش می توانید از طریق این فرم اقدام کنید. همچنین راه دیگر ارتباط با ما از طریق آیدی تلگرام @mfathi128 می باشد.

لیست سایت های پزشکی طراحی شده توسط Bestrah

( برای ورود به سایت ها روی عکس آن کلیک کنید)

سایت شخصی و کاملا حرفه ای دکتر میرباقری، جراح و متخصص چشم

سایت شخصی و کاملا حرفه ای دکتر وحید عین ابادی، متخصص جراحی پلاستیک

سایت شخصی آقای موذن زاده،  فیزیوتراپیست

سایت تخصصی و حرفه ای بیمارستان شهید بهشتی شیراز، وابسته به سازمان تأمین اجتماعی

سایت تخصصی و حرفه ای درمانگاه سینوهه

طراحی سایت در شیراز

برای مشاوره ی رایگان و سفارش می توانید از طریق این فرم اقدام کنید. همچنین راه دیگر ارتباط با ما از طریق آیدی تلگرام @mfathi128 می باشد.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟