طراحی سایت مراکز زیبایی در شیراز

علیرضا
صارمی

clock icon چهارشنبه 22 شهریور 1396

طراحی سایت مراکز زیبایی در شیراز

لزوم طراحی سایت

در حال حاضر در شرایطی قرار داریم که علاوه بر تبلیغات و جلب مشتری از راه سنتی باید توجه ویژه و خاصی را به اینترنت و دنیای مجازی معطوف کنیم. دلیل آنهم بسیار روشن است. ارتباط اینترنت با زندگی ما چنان گسترده و وسیع شده که حتی می توان در مواردی اعتراف کرد تاثیری که اینترنت و فضای مجازی می تواند بر زندگی افراد و فروش و جلب مشتری بگذارد هیچ محیط دیگری و هیچ نوع تبلیغات دیگری نمی تواند بگذارد.

طراحی سایت مراکز زیبایی در شیراز

حال به بحث اصلی این مطلب می پردازیم، طراحی سایت مختص به مراکز زیبایی و جراحی پلاستیک.  مراکز زیبایی و جراحی پلاستیک و ... که در زمینه ی زیبایی بدن و چهره فعالیت می کنند به شدت به یک وبسایت برای معرفی فعالیت ها و تجربه ی کاری خود نیاز دارند. دلیل این موضوع هم بسیار روشن است، قطعا مخاطب اصلی چنین مراکز و متخصصان این حوزه افراد جوان جامعه هستند، همان قشری که مخاطب اصلی اینترنت و سایت های اینترنتی نیز هستند و البته عادت دارند برای هر موضوعی به فضای مجازی سر بزنند. در چنین حالتی یعنی شاید حتی بازار اصلی جراحان پلاستیک در اینترنت است که اگر بتوانند آن را درست مدیریت کنند از هر تبلیغ دیگری برای آن ها به صرفه تر و موثر تر باشد.

ویژگی های طراحی سایت مراکز زیبایی

در این سایت ها باید ویژگی های اصلی سایت، که شامل شماره ی تماس و راه های ارتباطی می باشد، در نظر گرفته شود

در قسمتی از سایت انواع کارهای انجام شده و رزومه ی دکتر و جراح و درمانگاه به نمایش در می آید که نقش بسزایی در جذب کاربر و مخاطبان دارد.

در نظر گرفتن بخشی از سایت به عنوان وبلاگ برای قرار دادن مقالات

معرفی انواع خدماتی که ارائه می شود

سیستمی برای نوبت گرفتن

راه هایی برای مشاوره آنلاین

و...

طراحی سایت مراکز زیبایی

طراحی سایت مراکز زیبایی در Bestrah

با توجه به تجربه های پیشین و دانشی که در تیم Bestrah وجود دارد قطعا پیشنهاد اول ما به شما استفاده از کارشناسان ما برای طراحی وبسیات است. در طی چند سال گذشته Bestrah با طراحی انواع سایت برای مشاغل مختلف در شهر شیراز و دیگر شهر ها به خوبی توانایی خود را در این زمینه نشان داده. ویژگی بسیار مهمی که در سایت های طراحی شده توسط Bestrah وجود دارد این است که تمام این سایت ها مطابق با سلیقه و اصول طراحی وب روز و مورد پسند کاربران امروز طراحی می شوند و سایت های طراحی شده از سئوی بسیار بالا برخوردار هستند و دقیقا مطابق معیار های گوگل طراحی شده اند.

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟