طراحی سایت دکوراسیون داخلی در شیراز

علیرضا
صارمی

clock icon دوشنبه 17 مهر 1396

طراحی سایت دکوراسیون داخلی در شیراز

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

کمتر کسی وجود دارد که برای راه انداختن کار های روزانه ی خود از اینترنت و سایت های اینترنتی استفاده نکند. درواقع شرایط مروزه به شکلی است که اینترنت یکی از اجزای اصلی زندگی ما محسوب می شود. مردم ساعت های زیادی را در فضای مجازی می گذرانند و حتی اعتماد به اینترنت و مطالبی که در اینترنت پیدا می شود هر روز بیشتر از روز گذشته است. با این اوصاف مگر می شود از بازار بسیار خوب و تاثیر گذار اینترنت چشم پوشید؟ این مسئله برای تمام کسب و کار ها وجود دارد اما کاری که ما امروز به آن می پردازیم مربوط به طراحی سایت دکوراسیون داخلی است.

اهمیت طراحی سایت دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی و طراحی فضا و نمای داخل خانه، شرکت، پاساژ های تجاری و .... از چنان اهمیت زیادی برخوردار است که معمولا در ساخت خانه و ... برای آن یک بودجه ی جداگانه قرار می دهند. البته این اهمیت چیز عجیبی نیست، درواقع بعد از اینکه از ساخت خوب و ایمن خانه یا هر ساختمان دیگری اطمینان حاصل کنیم در مرحله ی بعد همه ی ما به زیبایی و طراحی ساختمان توجه خواهیم داشت. اما نکته ای که وجود دارد این است که دیگر مثل گذشته مردم طراحی ساختمان های خود را به هر کسی نمی دهند بلکه به دنبال یک متخصص در این زمینه هستند، از طرفی تقریبا همه ی کسانی که به دنبال طراحی دکوراسیون و معماری داخلی خانه هستند پیش از هر چیزی سری به اینترنت می زنند تا از مدل های جدید و طراحی های نوین با خبر بشوند و این از دید ما یعنی فرصتی که شما می توانید شرکت طراحی دکوراسیون خود را به مردم بشناسانید و از همان گشت و گذار ساده اینترنتی مشتری خود را پیدا کنید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی در شیرازتاثیر سایت دکوراسیون بر این کسب و کار

تاثیر سایت های اختصاصی و حرفه ای در این زمینه دو طرفه است. از یک سو با انتشار مطالب و نمونه کار ها و در اختیار همه قرار گرفتن آن ها به بالا رفتن کیفیت محصولات و خدمات و در نتیجه افزایش رضایت مردم کمک می شود، از طرف دیگر برای شما که در این زمینه فعالیت می کنید فرصتی بسیار عالی به وجود می آید تا در فضایی که به مراتب رقبای کمتری حضور دارند اقدام به ارائه ی مطالب و نمونه کار های خود کنید، با مشتری ارتباط بر قرار کنید و در نهایت از طریق همان اینترنت سفارش های خود را تحویل بگیرد و همه ی این ها یعنی افزایش قابل توجه درآمد که دقیقا همان چیزی است که ما به دنبالش هستیم!

طراحی سایت دکوراسیون داخلی در Bestrah

ما در Bestrah تیمی متخصص و با تجربه در زمینه ی طراحی وب و بازاریابی اینترنتی داریم که می توانند از صفر و از ابتدای ماجرا با شما همکاری کنند تا شما از سایت خود اطمینان خاطر داشته باشید. ما در اینجا ابتدا تمام جنبه های کاری شما را بررسی می کنیم، مشتری های شما را مورد ارزیابی قرار می دهیم، تمام جنبه هارا می سنجیم و در پایان بسته هایی را با توجه به نیاز های شما پیشنهاد می دهیم. از صفر وبسایت شما را طراحی می کنیم و آن را به شما تحویل می دهیم.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی در شیرازویژگی های طراحی سایت دکوراسیون  داخلی در Bestrah

سایت های طراحی شده توسط ما برای دکوراسیون داخلی ویژگی های زیر را دارند:
 1. سایت با آخرین تکنولوژی روز طراحی می شود تا در انواع دستگاه ها به خوبی اجرا شود.
 2. در طراحی سایت به بخش گرافیک آن توجه ویژه خواهد شد
 3. این نوع سایت قسمتی برای ارائه ی نمونه ی کار های قبلی شما دارد
 4. بخشی تحت عنوان تماس با ما در سایت ایجاد خواهد شد برای ارتباط با شما
 5. امکان ایجاد بخشی برای ارتباط آنلاین در سایت با کارشناسان شما وجود دارد
 6. ایجاد قسمتی در سایت برای ارائه و انتشار مطالب جذاب در این زمینه
 7. طراحی بخش درباره ی ما و ارائه ی زرومه ی شما
 8. ایجاد بخشی برای عضویت کاربران
 9. وجود امکان پرداخت آنلاین
 10. و ...

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.
با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.
نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:
 1. طراحی واکنش گرا
تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند. طراحی واکنش گرا
 1. سازگاری با مروگر ها
تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد. سازگاری با مروگر ها
 1. طراحی سایت با سئوی کامل
تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟