طراحی سایت تهویه مطبوع

علیرضا
صارمی

clock icon پنجشنبه 16 شهریور 1396

طراحی سایت تهویه مطبوع

طراحی سایت تهویه مطبوع

در این مطلب می خواهیم در ادامه ی مطالب خودمان درباره ی مشاغل و کسب و کار هایی که از وبسایت بهره می برند به شرکت های تهویه مطبوع و مجری های ساخت استخر و تاسیسات سرمایشی و گرماشی بپردازیم.

یکی از از تجریبات بسیار قوی تیم Bestrah در طراحی سایت های بسیار حرفه ای برای چنین شرکت هایی است و طعی می کنیم به صورت حرفه ای و تخصصی این سایت ها را بررسی کنیم.

لیست وبسایت های ساخته شده به دست تیم Bestrah بسیار بلند است، با این حال به ۶ سایت که در این زمینه طراحی شده و فعالیت دارند می پردازیم و آن ها را بررسی می کنیم.

ساخت سایت های تخصصی و حرفه ای برای مشاغل و کار های مختلف نیازمند توانایی بالا می باشد، به شکلی که هر شخص یا گروهی توانایی انجام پروژه برای شما نمی باشد. تیم Bestrah اما با تکیه بر توانایی و دانش از یک سو و تجربه بالای خود از سوی دیگر به خوبی ثابت کرده که می تواند در زمینه شغل های تخصصی به صورت کاملا حرفه ای و به روز وارد عمل شود. سایت های مربوط به تهویه مطبوع از بخش های مختلفی تهیه شده که البته راه اندازی هر کدام از آن ها با نظر کارفرما انجام می پذیرد، با این حال شما می توانید از مشاوره ما در این باره استفاده کنید.

طراحی سایت تهویه مطبوع

سایت های مجری طرح های تهویه مطبوع، استخر و ... (طراحی سایت تهویه مطبوع)

چنین سایت هایی باید اجزای مشخصی را دارا باشند. اولین نکته ی بسیار مهم درباره ی این سایت های تفاوت آن ها با دیگر سایت های اینترنتی است. چنین سایتی هم با فروشگاه های اینترنتی تفاوت های اساسی دارند و هم با سایت های خدمت رسانی و هم با سایت های فرهنگی و هنری و سرگرمی و .. با این حال باید ویژگی هایی را از همه ی این سایت ها داشته باشد! سایت های مربوط به شرکت های تهویه مطبوع اگر چه با فروشگاه های آتلاین تفاوت دارند اما باید ظرفیت این را داشته باشند که مشتری هایی را از طریق اینترنت برای شما جذب کنند. این سایت ها اگر چه خبری نیستند، باید بتوانند اخباری در این حوزه را مخاطبان فراهم کرده باشد و در نهایت بتوانند به راحتی و به خوبی فعالیت های شما را به مخاطبان معرفی کند.

طراحی سایت تهویه مطبوع

در طراحی سایت تهویه مطبوع و از این قبیل معمولا سعی می شود مخاطب با صفحه ای از محصولات ویژه یا پیشنهادات ویژه و یا مقاله ای مهم روبرو شود، لوگوی سایت و برند شرکت را مشاهده کند و در بالای صفحه منویی از موارد مهم و مورد نیاز در دسترس او قرار گیرد. بعد از آن ممکن است در سایت های مختلف بنا به نظر کارفرما ترتیب متفاوتی اعمال شود اما به طور کلی اجزای مهم بعدی عبارت اند از توضیحی اجمالی از شما و فعالیتتان، معرفی خدماتی که می توانید انجام دهید، کالری تصاویر و معرفی پروژه های انجام شده، قسمتی از سایت که مربوط  به اخبار و مقاله ها می شود و در آخر بخش پایانی سایت با فرم تماس با ما و معرفی آدرس و راه های تماس با شما.

به همین سادگی می توانید حرفه ی خود را حالا در اینترنت معرفی کنید، بستری به مراتب پویا تر و پرهیجان تر با مخاطبانی جذاب تر.

طراحی سایت تهویه مطبوع

فراموش نکنید که داشتن وبسایت برای فعالیت شما در حال حاضر حکم شناسنامه را دارد و بسیاری از افرادی که ممکن است به نوعی مخاطب شما و تجارتتان باشند با دیدن وبسایت حساب جداگانه ای برای شما باز خواهند کرد.

طراحی سایت تهویه مطبوع

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول طراحی روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

طراحی سایت تهویه مطبوع
  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

طراحی سایت تهویه مطبوع طراحی سایت تهویه مطبوع

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟