طراحی سایت تشریفات در شیراز

علیرضا
صارمی

clock icon دوشنبه 20 شهریور 1396

طراحی سایت تشریفات در شیراز

طراحی سایت تشریفات در شیراز

در حال حاضر در شرایطی قرار داریم که علاوه بر تبلیغات و جلب مشتری از راه سنتی باید توجه ویژه و خاصی را به اینترنت و دنیای مجازی معطوف کنیم. دلیل آنهم بسیار روشن است. ارتباط اینترنت با زندگی ما چنان گسترده و وسیع شده که حتی می توان در مواردی اعتراف کرد تاثیری که اینترنت و فضای مجازی می تواند بر زندگی افراد و فروش و جلب مشتری بگذارد هیچ محیط دیگری و هیچ نوع تبلیغات دیگری نمی تواند بگذارد.

در زمینه ی کاری تشریفات هم دقیقا همین مسئله وجود دارد. این روز های انتخاب اول زوج ها برای برگزاریمراسم ازدواج، والدین برای برگزاری مراسم تولد، مراسم های افتتاح یک شغل یا یک شعبه و ... انتخاب بهترین شرکت تشریفات می باشد. قطعا در چنین حالتی اولین جایی که به آن سر می زنند تا ایده هایی برای مراسم خود بگیرند اینترنت می باشد. حالا فرض کنید در چنین محیطی با سایت های شرکت های تشریفات برخورد داشته باشند، چه می شود؟

طراحی سایت تشریفاتاین یعنی اولین جایی که به آن سر زده اند شما هستید و به راحتی با همان برخورد اول می توانید طوری مخاطب را مجذوب خود کنید که کار را تمام شده حساب کرد.

تیم Bestrah با تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد و با تمرکز بر فعالیت در شهر شیراز می تواند تمام مراحل طراحی سایت تشریات را برای شما از ابتدا تا انتها به عهده بگیرد. در کنار طراحی سایت تشریفات توجه خاص ما به سئوی سایت و بازدید بالای سایت از مزیت هایی است که کمتر کسی به آن از همان ابتدا توجه دارد. برای مثال نمونه ی سایت که در این زمینه طراحی شده به نام تشریفات حورا، این سایت توانسته در جستجوی عبارت های مختلف در رابطه با سایت تشریفات در صفحهی اول نتایج گوکل به نمایش در بیاید که نشان از سئوی بالا سایت می باشد.

ویژگی های طراحی سایت تشریفات در Bestrah

  1. در سایت های برگزاری مجالس و تشریفات باید حتما بخشی از سایت به نمایش نمونه کار های قبلی اختصاص داده شود تا کاربران و مخاطبان با نحوه ی فعالیت شما و توانایی های شما آشنا شوند.
  2. باید قسمتی از سایت حاوی طرح ها و ایده های شما برای اجرا باشد تا کاربران بتوانند از میان آن ها انتخاب کنند
  3. گالری تضاویر و گالری فیلم که حاوی تصاویری از مراسم های اجرا شده توسط شما باشد بسیار در جذب مشتری اهمیت دارد
  4. باید قسمتی در سایت وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند از آن طریق به صورت آنلاین از شما مشاوره بگیرند.
  5. قسمتی باید برای مقالات و مطالب شما در نظر گرفته شود
  6. و در انتها باید بخش های درباره ی ما و ارتباط با ما برای شما طراحی شود تا کاربران بتوانند در صورت لزوم با شما تماس بگیرند

طراحی سایت تشریفاتتیم Bestrah با تجربه بسیار زیادی که در طراحی سایت برای مشاغل مختلف دارد می تواند بهترین گزینه برای شما به خصوص همشریانی عزیز شیرازی که تمایل دارند برای کسب و کار خود روشی تازه پیش گیرند و درآمد خود را چند برابر کنند، باشد.

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت املاک توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟