در حال بارگزاری...

بست راه

طراحی سایت باشگاه ورزشی در شیراز

اهمیت طراحی سایت باشگاه ورزشی

در حال حاضر جمعیت بسیار زیادی از مردم هر روز ساعت ها از اینترنت استفاده می کنند و در فضای مجازی وقت می گذرانند. در چنین شرایطی مگر می توان بازار بسیاری خوبی که از طریق اینترنت می توانید داشته باشید را نادیده بگیرید؟ اهمیت راه اندازی یک وبسایت برای همه ی کسب و کار ها امروز دیگر غیر قابل انکار است.

اما درباره ی باشگاه های ورزشی چطور؟ تمام مراکز مروبط به فعالیت های ورزشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در پایین به بررسی این موضوع می چردازیم.

فعالیت های ورزشی

تمام فعالیت های ورزشی که در اینترنت صورت بگیرد به دو دسته تقسیم می شود:

 1. باشگاه ورزشی و مراکز مشاوره ای و آموزشی در این زمینه
 2. فروشگاه های ورزشی

طراحی سایت باشگاه ورزشیما به طور خاص می خواهیم به موضوع دوم بپردازیم اما به طور خلاصه در مورد فروشگاه های ورزشی، یکی از فروشگاه های آنلاینی که می توانید راه اندازی کنید و به فروش بسیار بالایی دست پیدا کنید فروشگاه های آنلاین ورزشی است که مانند دیگر فروشگاه های آنلاین برای راه اندازی چنین سایتی قطعا به تیمی با تجربه و با دانش روز نیاز دارید و Bestrah با راه اندازی چندین فروشگاه اینترنتی بهترین گزینه ی شما در این زمینه است.

طراحی سایت باشگاه ورزشی

بسیار پیش می اید که افراد بخواهند با جستجو در اینترنت نزدیک ترین باشگاه به محل زندگی خود را بیابند یا می خواهند با مطالعه ی تاریخچه و میزان فعالیت هر باشگاه ورزشی به کیفیت آن باشگاه پی ببرد. همچنین به دلیل تنوعی که در رشته های مختلف ورزشی وجود دارد شما باید سایتی راه اندازی کنید که بتواند انواع سلیقه ها و علاقه ها را پوشش دهد و مناسب با نیاز هر قشری فعالیت کنید.

طراحی سایت باشگاه ورزشی

مورد دیگری که برای یک باشگاه مفید می باشد این است که با به اشتراک گذاشتن جدیدترین رویداد ها و آخرین فعالیت های ورزشی خود به نوعی برای خود و فعالیت هایش تبلیغ کند و مورد توجه کاربران قرار گیرد. چنین کاری در شیراز تازگی ندارد و در عین حال یکی از مورد نیاز ترین سایت هاست در نتیجه چنین سایتی خیلی زود می تواند در شهر شیراز موفق عمل کند و مورد توجه قرار گیرد.

Bestrah در شیراز

تیم حرفه ای bestrah با تجربه بسیار بالای خود و دانشی به روزی که در این زمینه دارد آمادگی کامل برای قبول سفارشات شما را دارد. اما چرا تمرکز ما در شهر شیراز است؟ با توجه به نیازی که در زمینه ی طراحی وب در شیراز احساس می شد از چند سال پیش شرکت Bestrah شروع بع فعالیت کرده و در این مدت پروژ های زیادی را انجام داده و می توان گفت که معتبر ترین و با سابقه ترین شرکت طراحی سایت در شیراز Bestrah می باشد. الیته این به معنای این نیست که Bestrah در دیگر شهر ها فعالیت ندارد و ما پروژ های بسیاری از دیگر شهر ها انجام داده ایم.

ویژگی های طراحی سایت باشگاه ورزشی توسط Bestrah

 1. طراحی صفحه ای حرفه ای و زیبا برای معرفی باشگاه و فعالیت های ورزشی
 2. ایجاد قسمتی برای معرفی تخصص درباره هر رشته ورزشی
 3. ایجاد شرایطی برای ثبت نام به صورت آنلاین در کلاس ها
 4. ایجاد شرایطی برای پرداخت آنلاین انواع هزینه ها
 5. طراحی قسمتی به منظرو معرفی رزومه ی باشگاه و افتخارات و فعالیت های پیشین آن
 6. ایجاد صفحه ای برای معرفی مربیان و اساتید باشگاه
 7. امکان رزرو سالن
 8. و …

طراحی سایت باشگاه ورزشی

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

 1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

 1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

 1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

درخواست برآورد هزینه