در حال بارگزاری...

بست راه

طراحی سایت املاک در شیراز

طراحی سایت املاک در شیراز

در دنیای امروز ارتباط مردم با اینترنت مسئله ای غیر قابل انکار است و بر همگان روشن است که حتی کسانی که آنچنان علاقه ای به اینترنت ندارن داز آن در زندگی روزمره ی خود استفاده می کنند. درواقع الآن این مسئله چیزی نیست که به خواست افراد مربوط باشد و هر شخصی به یک میزانی با اینترنت در ارتباط است.

حال در چنین شرایطی می توان از بازار بسیار بزرگی در این فضا وجود دارد را نادیده گرفت؟ مگر می توان از تعداد بسیار زیاد مخاطبان این محیط صرف تظر کرد؟

پاسخ این سوالات منفی است. اما فضا اینترنت بسیار گسترده است و حتی افراد بسیار زیادی از کشور های دیگر ممکن است از سایت ما بازدید کنند، در چنین شرایطی چطور می توان یک سایت املاک مختص به یک شهر مثل شیراز راه اندازی کرد و انتظار جذب مخاطب از این شهر را داشت؟

پاسخ بسیار واضخ است، شما به عنوان صاحب یک سایت املاک که در شیراز فعالیت می کند باید مخاطبان و مشتریانی از شیراز داشته باشید. ( البته در نظر بگیرید که نگاه سرمایه گذارن نسبت به قبل بسیار متفاوت است و خیلی ها ممکن است در صورت وجود شرایط مناسب علاقه داشته باشند که از شهر های دیگر بیایند و در شیراز سرمایه گذاری کنند و ملک بخرند)

ما در Bestrah با توجه به تجربه ی چند ساله ای که داریم به شما می گوییم که امروزه اینترنت در هر شهر و هر اجتماعی ظرفیت های خاص خود را دارد و شیراز هم از این قائده مستثنی نیست. شیراز هم شهر بزرگی با جمعیت زیادی است که ظرفیت های خاص خود را دارد و اما در چنین شرایطی چرا باید به جای شرکت های مطرح در تهران از Bestrah کمک بگیرید؟

طراحی سایت املاک در شیراز

چرا Bestrah؟

تیم Bestrah در زمینه ی طراحی وب برای مشاغل مختلف تجربه ی چند ساله دارد و حالا این اسم تبدیل به برندی معتبر شده است که نه تنها از شیراز بلکه از شهر های مختلفی پروژه های زیادی را دریافت کرده است. خیلی راحت با سرچ کردن اسم Bestrah در گوگل می توانید به گستردگی این شرکت و کارهایی که انجام داده است پی ببرید. معتقد هستیم بهترین رزومه ی کاری ما رضایت مشتریان ماست.

اصول طراحی سایت املاک چیست؟

این سوال وجود دارد که طراحی سایت املاک از چه اصولی پیروی می کند و چه ویژگی هایی دارد. در این باره باید بگوییم سایت املاک :

  1. باید دارای بخش ویژه ای جهت ثبت نام و اطلاعات از افرادی باشد که یا در جایگاه خریدار هستند یا در جایگاه فروشنده و عرضه کننده و سیستم ثبت نام و مدیریت هر کدام از این دو گروه باید ویژگی های متفاوتی داشته باشد.
  2. باید امکان عرضه ی ملک به صورت کامل باشد یعنی باید سایت طوری طراحی شود که تمام اطلاعات لازم و مورد نیاز را در بر بگیرد از آدرس آن به صورت تایپی گرفته تا اطلاعات ملک تا حتی آدرس آن بر روی تقشه ی گوگل
  3. باید امکان نشر این مطالب و ملک ها بر روی اینترنت به صورت گسترده و شناسایی آن ها تسط گوگل و دیگر موتور های جستجو وجود داشته باشد
  4. قابلیت جستجوی پیشرفته ی انواع ملک ها با ویژگی های مختلف مد نظر کاربران وجود داشته باشد
  5. امکان ثبت درخواست خرید، فروش، رهن، اجاره و … وجود داشته باشد
  6. شرایطی ایجاد شود که کاربران بتوانند در صورت تمایل و علاقه ی ابتدایی با یکدیگر ارتباط آنلاین برقرار کنند

و …

ویژگی خاصی که در طراحی وب در شرکت Bestrah وجود دارد این است که سایت ها کاملا بر مبنای خواست شما ساخته و راه اندازی می شوند، اگر بخواهید از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می شود و اگر نه می توان برای شما از سرویس اختصاصی استفاده کرد، می توانید انواع انکانات سایت را خودتان تعیین کنید و در مورد ظاهر سایت تصمیم گیری کنید. البته در چنین مواردی پیشنهاد ما استفاده از تجربیات کارشناسان ما می باشد که با تجربه و مهارت بالای خود می توانند بهترین مشاور برای شما در انجام پروژه هایتان باشند.

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت املاک توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

  1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

  1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

  1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

درخواست برآورد هزینه