طراحی سایت آژانس مسافرتی در شیراز

علیرضا
صارمی

clock icon سه شنبه 28 شهریور 1396

طراحی سایت آژانس مسافرتی در شیراز

اهمیت راه اندازی سایت

در حال حاضر جمعیت بسیار زیادی از مردم هر روز ساعت ها از اینترنت استفاده می کنند و در فضای مجازی وقت می گذرانند. در چنین شرایطی مگر می توان بازار بسیاری خوبی که از طریق اینترنت می توانید داشته باشید را نادیده بگیرید؟ اهمیت راه اندازی یک وبسایت برای همه ی کسب و کار ها امروز دیگر غیر قابل انکار است.

آژانس های مسافرتی

یکی از کسب و کارهایی که باید حضور موفقی در اینترنت و فضای مجازی داشته باشد شرکت های مسافرتی هستند. با توجه به علاقه ی مردم به مسافرت و اینه بیشتر مردم نیاز دارند در مسافرت از راهنما و افراد با تجربه کمک بگیرند پس هر روز نیاز به آژانس های مسافرتی بیشتر از قبل احساس می شود. حال در شرایط فعلی کمی کار متفاوت است و آژانس های مسافرتی در کنار فعالیت خود نیاز مبرمی به یک سایت حرفه ای دارند تا بتوانند از طریق اینترنت هم کاربران و مخاطبان خود را جذب کنند. درواقع امروز شاید تاثیری که می تواند اینترنت در این کار بگذارد از فعالیت دفاتر این شرکت ها و موسسه ها نیز بیشتر باشد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی در شیراز

سایت Bestrah با توجه به تجربه بسیار بالای خود در زمینه ی طراحی سایت برای مشاغل و کسب و کار های مختلف بهترین گزینه برای همشهریان شیرازی برای طراحی سایت مطابق با تکنولوژی روز با امکانات کامل و مورد نیاز آژانس های مسافرتی است. شما می توانید با مراجعه به نمونه ی کار های انجام شده و سایت های طراحی شده با کیفیت کار و توانایی ما در ایجاد سایت های مختلف آشنا و مطمئن شوید که بهترین انتخاب قطعا Bestrah  خواهد بود. طراحی سایت آژانس مسافرتی

ویژگی های طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی ویژگی های به خصوصی دارد که آن را با دیگر سایت ها متمایز و متفاوت می کند. این وژگی ها باید حتما در طراحی سایت مورد توجه قرار بگیرد:
 1. امکان ثبت نام کاربران و مشترک شدن آن ها در خبرنامه
 2. اتصال سایت به حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام
 3. امکان ثبت نام در تور ها و برنامه های مختلف از طریق سایت
 4. امکان پرداخت های آنلاین
 5. باید در سایت محلی برای قرار دادن مقالات و مطالب آموزشی در نظر گرفته شود
 6. امکان درخواست تور های مختلف
 7. امکان برقراری تماس و پرسش و پاسخ به صورت آنلاین
 8. امکان رزرو بلیط هواپیما و هتل های ایرانی و خارجی
 9. و ...

ویژگی سایت های طراحی شده در Bestrah

طراحی سایت آژانس مسافرتی نیازمند دانش و توانایی و البته تجربه بسیار بالاست. تیم Bestrah با توجه به تجربه ی بالای خود می تواند سایتی کاملا حرفه ای طراحی کند که تمامی امکانات بالا را دارد و علاوه بر این امکانات تمای سایت های طراحی شده توسط Bestrah از آخرین استاندارد ها و تکنولوژی های طراحی سایت بهره می برد و کاملا منطبق بر سئو می باشد.

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.
با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.
نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:
 1. طراحی واکنش گرا
تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند. طراحی واکنش گرا
 1. سازگاری با مروگر ها
تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد. سازگاری با مروگر ها
 1. طراحی سایت با سئوی کامل
تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟