در حال بارگزاری...

بست راه

طراحی سایت آموزشی در شیراز

طراحی سایت آموزشی

کمتر کسی وجود دارد که برای راه انداختن کار های روزانه ی خود از اینترنت و سایت های اینترنتی استفاده نکند. درواقع شرایط مروزه به شکلی است که اینترنت یکی از اجزای اصلی زندگی ما محسوب می شود. مردم ساعت های زیادی را در فضای مجازی می گذرانند و حتی اعتماد به اینترنت و مطالبی که در اینترنت پیدا می شود هر روز بیشتر از روز گذشته است. با این اوصاف مگر می شود از بازار بسیار خوب و تاثیر گذار اینترنت چشم پوشید؟ این مسئله برای تمام کسب و کار ها وجود دارد اما کاری که ما امروز به آن می پردازیم مربوط به طراحی سایت آموزشی است.

اهمیت طراحی سایت آموزشی در شیراز

در حال حاضر تعداد سایت های آموزشی که خدمات و آموزش های آنلاین ارائه می دهند بسیار کم است و مهم تر از آن این که چنین سایت هایی که در شیراز و شهر های اطراف فعالیتی ندارند. شاید بگویید ماهیت سایت های آموزشی در این است که نیاز نیست در شهر مورد نظر باشیم و به همین خاطر آموزش ها آنلاین و از طریق سایت در دسترس است پس رقابت با سایت های موجود در اینترنت کار سختی است. پاسخ ما تجربه ی ماست که وجود یک وبسایت آموزشی که تمرکز آن در شهر شیراز و اطراف است می تواند موفق عمل کند علی الخصوص که بعد از مدتی می توانید علاوه بر کلاس ها و آموزش های آنلاین اقدام به برگزاری کلاس های حضوری نیز بکنید. گذشته از آن سایت هایی که در حال حاضر در زمینه ی آموزش آنلاین فعالیت می کنند آموزش های بسیار محدود و صرفا در یکی دو رشته ی خاص دارند.

طراحی سایت آموزشی

تاثیر طراحی سایت بر کسب و کار شما

دو گروه ممکن است برای ایجاد یک سایت آموزشی ترغیب شوند. گروه اول افرادی هستند که در زمینه ای خاص دانشی دارند و می خواهند به طریقی با آموزش آن کسب درآمد کنند یا صرفا می خواهند تجربیات و دانش خود را در اختیار بقیه ی کاربران قرار دهند. در این صورت تاثیری که طراحی سایت بر روی کار شما می گذارد ۱۰۰ درصد است، یعنی درواقع شما بدون داشتن یک وبسایت نمی توانید چنین فعالیتی بکنید.

گروه دوم آموزشگاه هایی هستند که می خواهند سیستم کلاس های آنلاین خود را نیز فعال کنند که در این صورت باید بگوییم بنا بر تجربه تاثیری که طراحی سایت و قرار دادن آموزش های آنلاین بر میزان استقبال از شما و آموزش های شما و همچنین تاثیری که بر میزان درآمد شمتا می گذارد باور نکردنی است.

ویژگی های طراحی سایت آموزشی در BESTRAH

ما در Bestrah با توجه به تجربه و دانش زیادی که در زمینه ی طراحی انواع سایت ها برای انواع کسب و کار ها داریم می توانیم بهترین کیفیت را از نظر طراحی، سئو، حرفه ای بودن سایت و رفع هر نیازی که داشته باشید را برای شما تضمین کنیم. ویژگی طراحی سایت آموزشی در Bestrah عبارت اند از:

 1. امکان عضو گیری و ثبت نام متقاضیان
 2. ایجاد پنل جداگانه و حرفه ای برای هر متقاضی
 3. امکان ثبت نام در دوره ها
 4. امکان ایجاد محدودیت برای ثبت نام در بعضی دوره از سوی مدیر
 5. طراحی قسمتی حرفه ای و ویژه به منظور ارائه ی دوره ها به صورت آنلاین یا فایل های دانلودی
 6. امکان پرداخت آنلاین
 7. امکان برگزاری امتحان و آزمون آنلاین
 8. امکان صدور گواهینامه و مدرک پایان دوره
 9. و…

 

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

 1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

 1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

 1. طراحی سایت با سئوی کامل

تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

درخواست برآورد هزینه