طراحی سایت آموزشگاه در شیراز

علیرضا
صارمی

clock icon چهارشنبه 26 مهر 1396

طراحی سایت آموزشگاه در شیراز

طراحی سایت آموزشگاه

کمتر کسی وجود دارد که برای راه انداختن کار های روزانه ی خود از اینترنت و سایت های اینترنتی استفاده نکند. درواقع شرایط مروزه به شکلی است که اینترنت یکی از اجزای اصلی زندگی ما محسوب می شود. مردم ساعت های زیادی را در فضای مجازی می گذرانند و حتی اعتماد به اینترنت و مطالبی که در اینترنت پیدا می شود هر روز بیشتر از روز گذشته است. با این اوصاف مگر می شود از بازار بسیار خوب و تاثیر گذار اینترنت چشم پوشید؟ این مسئله برای تمام کسب و کار ها وجود دارد اما کاری که ما امروز به آن می پردازیم مربوط به طراحی سایت آموزشگاه است.

اهمیت طراحی سایت آموزشگاه در شیراز

حال یک آموزشگاه را تصور کنید. وبسایت نیازی است که تقریبا می توان گفت هر آمزشگاهی باید داشته باشد.مهم نیست که مخاطبان آموزشگاه چند سال دارند، مهم این است که کاربران بتوانند خیلی راحت از طریق اینترنت به سایت شما دسترسی داشته باشند و در سایت شما بتوانند برنامه ریزی های دقیق کلاس ها را ببینند، در کلاس مورد نظر خود ثبت نام کنند و در این حین بتوانند از محتوای موجود در سایت شما بهره ببرند. مسئله ی استفاده ی آموزشگاه ها از سایت و کاربران از سایت های آموزشگاه ها بسیار زیاد و گسترده نیز می تواند باشد به طوری که تقریبا می توان تمام نیازمندی های یک آموزشگاه را از طریق وبسایت همان آموزشگاه مورد بررسی قرار دهیم.

تاثیر طراحی سایت بر کسب و کار شما

و اما اگر برای آموزشگاه شما یک وبسایت تهیه و راه اندازی کنیم، در نهایت برای شما چه سودی دارد؟ داشتن وبسایت چه تاثری بر میزان فروش و عرضه ی کالا توسط شما می گذارد؟ مسئله ی مهمی که وجود دارد این است که در حقیقت دلایل استفده از وبسایت و داشتن چنین پلتفرمی برای ارائه ی خدمات تقریبا در همه ی کسب و کار ها مشابه است. آموزشگاهی را تصور کنید که یک وبسایت کامل و جامع دارد وشما می توانید از طریق این سایت به برنامه ریزی کلاس ها، ثبت نام در آن ها، مشاهده ی محتوای مرتبط و ... دسترسی داشته باشید، حالا در چنین حالتی چقدر احتمال دارد که شما برای ثبت نام در کلاس و بهره گیری از امکانات سایت را ببنید و در آخر باز هم از طریق آن اقدام به ثبت نام نکنید؟

طراحی سایت آموزشگاه در BESTRAH

تیم Bestrah با توجه به دانش و تجربه ی بالایی که در زمینه ی طراحی سایت، مدیریت شبکه های مجازی، تبلیغات در شبکه های مجازی، تبلیغات گوگل و … دارد به خوبی می تواند شما را در این راه کمک کند. کارنامه ی درخشان ما در طراحی انواع سایت ها به خوبی نشان دهنده ی توانایی Bestrah در این زمینه است و البته بی دلیل نیست که بهترین و بزرگترین شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز و جنوب کشور Bestrah می باشد.

ویژگی های طراحی سایت آموزشگاه در BESTRAH

 1. این سایت باید ان=مکان عضو گیری داشته باشد
 2. هرکدام از اعضا پنل کاربری مخصوص خود داشته باشد تا بتواند برنامه ریزی های خود را ببیند
 3. امکان ثبت نام در هر یک از کلاس های آموزشگاه وجود داشته باشد
 4. نمونه ای از کلاس های و روش تدریس اساتید در سایت قرار داده شود
 5. انواع مقالات و مطالب مرتبط با رشته های تدرس شده در آموزشگاه در سایت وجود داشته باشد
 6. در دسترس قرار دادن انواع کتاب های مرتبط با رشته های تدریس شده در آموزشگاه
 7. امکان صدرو گواهینامه و مدرک به صورت آنلاین
 8. و ...

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.
با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.
نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:
 1. طراحی واکنش گرا
تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند. طراحی واکنش گرا
 1. سازگاری با مروگر ها
تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد. سازگاری با مروگر ها
 1. طراحی سایت با سئوی کامل
تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

مطالب مشابه

alireza

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟