شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon Saturday 13 Dey 1399

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز و تبلیغ در اینستاگرام

فعالیت در زمینه‌ی دیجیتال مارکتینگ نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. از این رو خدمات دیجیتال مارکتینگ اغلب توسط شرکت‌های فعال در این حوزه ارائه می‌شوند. این شرکت‌ها با به کارگیری نیروهای کارآزموده و با تجربه، به مشاوره و مدیریت کسب و کارها و شرکت‌های مختلف در حوزه‌ی دیجیتال می‌پردازند. آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه (شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز)یکی از باتجربه‌ترین و فعال‌ترین مجموعه‌های فعال در این زمینه است.

اما چرا پرداختن به مقوله‌ی دیجیتال مارکتینگ تا این اندازه اهمیت دارد؟

چه نکاتی را در این زمینه باید مد نظر قرار داد و برای رسیدن به موفقیت باید چه مسیری را طی کرد؟

از چه ابزاری در این راستا می‌توان استفاده کرد؟

اهمیت همکاری با شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

هدف همه‌ی کسب و کارها، برنامه‌ریزی دقیق برای بازاریابی، جذب مشتری، حفظ مشتری و در نهایت افزایش سطح درآمد است. در هر دوره ابزارهای خاصی برای این منظور استفاده می‌شوند. شاید در گذشته با انجام بازاریابی و تبلیغات چاپی می‌شد در بازار رقابت کرد. اما امروزه شرایط بسیار متفاوت است. استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی این روزها بدل به یکی از ضرورت‌های مهم در مدیریت یک کسب و کار شده است.

این را می‌توان به طور قطع گفت، که اگر یک کمپانی اقدامات لازم را در این زمینه در پیش نگیرد، بی‌شک در آینده جایی در بین رقیبان نخواهد داشت و شاید به زودی حتی فراموش شود.

این اتفاق چطور می‌افتد؟ در واقع چطور می‌توان برتری دیجیتال مارکتینگ را نسبت به بازاریابی سنتی توجیه کرد؟

تفاوت بازاریابی دیجیتال و سنتی

چه چیزی باعث می‌شود دیجیتال مارکتینگ بدل به یک ضرورت شود؟ در تمام عرصه‌های تولیدی، خدماتی، فروش و ... روز به روز به تعداد فعالان و رقبا افزوده می‌شود. اما از بین آن‌ها تنها بخش کوچکی می‌توانند رشد قابل توجهی داشته باشند. دلیل این امر توجه به شرایط و استفاده از ابزارهای مناسب است.

در بخش قبل گفتیم شاید روزگاری می‌توانستید با پخش تراکت، پوستر، کارت ویزیت و مواردی از این دست محصول و برند خود را تبلیغ کنید. اما این موضوع دیگر یک امر بدون فایده و در حقیقت کم بازده است. در عوض جای پای بازاریابی دیجیتال در شیراز و دیگر شهرهای کشور به خوبی در حال سفت شدن است.

دلیل این امر پایین آمدن میزان مخاطبین تبلیغات سنتی‌ست. دیگر کسی وقتش را برای خواندن تراکت و بروشور و کاتالوگ نمی‌گذارد. در عوض همه به طور مداوم با موبایل، تبلت و لپتاپ خود در حال گشت و گذار در صفحات اینترنت و شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام هستند. همین مسئله خود عاملی‌ست که سبب بازدهی بیشتر بازاریابی اینترنتی در شیراز، نسبت به بازاریابی سنتی می‌شود.

از طرفی در بازاریابی اینترنتی شما می‌توانید به روش‌های مختلفی همچون متن، عکس و فیلم تبلیغ کنید و این موضوع دست شما را برای طراحی تبلیغات با کیفیت‌تر باز می‌گذارد.

با شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز بیشتر دیده شوید

هدف ما از تبلیغ و بازاریابی دیده شدن است. لذا طبیعی‌ست که به دنبال روش‌هایی باشیم که بهتر و بیشتر دیده شویم. در دیجیتال مارکتینگ بر رسانه‌ها و روش‌های تبلیغاتی مترکز می‌شویم که مخاطبان زیادی دارند. برای مثال بازاریابی دیجیتال در اینستاگرام یکی از روش‌های پربازده و تاثیرگذار در رشد بسیاری از کسب و کارها بوده است.

دلیل این امر در معرض دید بودن محتواهای منتشر شده در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی این چنینی است. برای درک بیشتر موضوع مثالی ساده را بیان می‌کنیم.

فرض کنید قصد دارید در سطح شهر یک بیلبورد را برای نصب تبلیغات خود انتخاب کنید. بیلبورد مورد نظر باید از بین چند مورد که در بخش‌های مختلفی از شهر قرار دارند انتخاب شود. اولین معیار شما برای این انتخاب چه خواهد بود؟

بله؛ میزان تردد. این کاملاً بدیهی‌ست که شما بخواهید تبلیغ خود را در محلی قرار دهید که بیشتر دیده شود. این نقطه همان نقطه‌ای‌ست که ماشین‌ها و افراد بسیاری از کنار آن عبور می‌کنند.

مثال دیگری که در این زمینه می‌توان به آن اشاره کرد، تبلیغات تلویزیونی‌ست. اگر نیاز به انتخاب یک زمان برای پخش تبلیغات خود از تلویزیون داشته باشید، چه زمانی را انتخاب می‌کنید؟ زمانی که برنامه‌هایی کسل‌کننده در تلویزیون پخش می‌شود؟ یا در زمان پخش یک برنامه‌ی محبوب؟

تفاوت اینستاگرام با بسیاری از روش‌های تبلیغاتی همچون مثال‌های بالاست. اینستاگرام مخاطبان بیشتری دارد و طبیعتاً برای بیشتر دیده شدن و پیشرفت، ابزاری بسیار مناسب است. اما برای موفقیت در این شبکه‌ی اجتماعی نیاز به رعایت نکات مختلفی دارید که در ادامه برخی از آن‌ها را بیان می‌کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ برای اینستاگرام

یکی از فعالیت‌های بسیار مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز، استفاده از ابزارهای تبلیغی بسیار پر بازده نظیر شبکه‌های اجتماعی است. اینستاگرام یکی از شبکه‌های پر مخاطب است که پتانسیل بالایی در تبلیغ و رشد یک کسب و کار دارد.

به همین دلیل شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز خدمات متنوعی را در خصوص تولید و پخش محتوا در اینستاگرام انجام می‌دهد. برای آن‌که در اینستاگرام موفق باشید، باید بتوانید بر پایه‌ی اصول و نکات مهم آن عمل کنید. اما این نکات کدامند؟

تولید محتوای اینستاگرام توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز

تولید محتوا یکی از بخش‌های بسیار اساسی در بازاریابی اینستاگرامی است. محتوای مورد استفاده در اینستاگرام بیشتر متمرکز بر محتواهای گرافیکی و ویدئویی‌ست. شما به کمک این محتواها به راحتی می‌توانید مخاطب جذب کرده و همچنین خود را به درستی معرفی کنید.

در حقیقت محتوای ویدئویی پتانسیل بالایی برای انتقال مفاهیم و موضوعات دارد. از این رو استفاده از ویدئو برای بالا بردن اطلاعات مخاطبان از محصول و خدمات بسیار مناسب است.

از طرفی یک محتوای جذاب خود می‌تواند نقش یک اهرم برای جذب مخاطبان بیشتر را ایفا کند. شما با تولید محتواهای مفید و آموزنده می‌توانید بخشی از نیازهای مخاطب را برطرف کنید. به این ترتیب پیج شما در اینستاگرام این قابلیت را دارد که به یک رسانه‌ی محبوب بدل شود.

افزایش بازدید اینستاگرام و استراتژی شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب، بیش از هر چیزی به موفقیت ماندگار و دائمی شما فکر می‌کند. شما ممکن است بتوانید با برخی فعالیت‌ها در بازه‌های زمانی کوتاه موفق شوید. اما موفقیت بلندمدت نیازمند تدوین استراتژی و برنامه‌ریزی دقیق است.

هدف از تدوین استراتژی برنامه‌ریزی برای تعیین فرآیند رشد در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام است. سرمایه‌ی شما در اینستاگرام مخاطب است. به همین دلیل برای افزایش مخاطب شما نیاز به بهبود عملکرد در دو حوزه دارید.

اولین مورد، افزایش تعداد بازدید است. شما باید با روش‌های مختلفی در مسیر بالا بردن میزان بازدید محتواهای خود حرکت کنید. مورد دوم افزایش تعداد فالوور و دنبال‌کنندگان است. در واقع شما باید به تعداد مخاطبان دائمی خود بیفزایید و آن‌ها را حفظ کنید.

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و اینستاگرامی

یکی  از روش‌های بازاریابی، استفاده از کمپین‌های مختلف است. در واقع شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز با استفاده از کمپین‌های مختلف تبلیغاتی سعی می‌کند تا در یک بازه زمانی مشخص، برای رسیدن به یک سطح از موفقیت هدف‌گذاری کند.

در شرکت دیجیتال مارکتینگ بستراه در شیراز با توجه به پارامترها و نکات مختلفی برای موفقیت کمپین اینستاگرامی برنامه‌ریزی می‌شود. برخی از این روش‌ها و نکات برای دیگر روش‌های بازاریابی اینترنتی در شیراز نیز به کار گرفته می‌شوند.

تعیین هدف: تعیین هدف اولین قدم در اجرای یک کمپین اینستاگرامی موفق است. هدف‌تان چیست؟ برندسازی؟ فروش بیشتر؟ یا جذب مخاطب؟

برنامه‌ریزی: هر فعالیتی بدون برنامه‌ریزی محکوم به شکست است. در برنامه‌ریزی مسائلی همچون نوع و تعداد محتواهای منتشر شده، روش‌های جذب مخاطب، مدت زمان کمپین، هزینه‌ی مورد نیاز و ... تعیین می‌شوند.

تبلیغات: استفاده از پیج‌های پر بازدید، افراد معروف و فعال در زمینه‌ی مرتبط و ... از جمله راه‌های تبلیغاتی در اینستاگرام هستند.

تولید شعار و محتوا برای کمپین: طراحی ایده‌های خلاقانه برای کمپین بخش مهمی از آن است. این ایده‌ها در قالب شعار و تولید محتواهای مرتبط اجرا می‌شوند.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز

حال که با برخی از نکات مهم در زمینه‌ی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در اینستاگرام آشنا شده‌اید، بهتر است به دنبال یافتن یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب در شیراز باشید.

بستراه به عنوان اولین و بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در شیراز، آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما در این زمینه است. این مجموعه با بهره‌مندی از بهترین نیروهای کار، از جمله طراح، استراتژیست، متخصصین تولید محتوا و افراد مسلط بر بازار، پروژه‌های بسیاری را با موفقیت و رضایت مشتریان به انجام رسانده است.

این شرکت در حال حاضر خدماتی از جمله طراحی سایت، سئو، تولید محتوای سایت، مدیریت و تولید محتوای اکانت های اینستاگرام، آنالیز رقبا و مواردی از این دست را نیز ارائه می‌کند.

مطالب مشابه

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)