در حال بارگزاری...

بست راه

مدیریت پروژه های طراحی و توسعه سایت

سرویس مدیریت پروژه های طراحی و توسعه سایت در Bestrah

در هر کسب و کاری مهم ترین بخش، بخش مدیریت پروژه ها و کار ها می باشد و یکی از مزیت هایی که Bestrah نسبت به سایر رقبا دارد، دارا بودن یک سیستم مستقل و اختصاصی برای مدیریت پروژه ها می باشد که با دقت و وسواس بسیار زیاد طراحی شده است.

برای پروژ های بزرگ ( و حتی گاها کوچک) تیم Bestrah سیستمی مستقل از بقیه ی پروژه ها ومختص به پروژه شما راه اندازی می کند، سیستمی مدیریتی که شامل تمام مراحل از دریافت سفارش تا انجام کار و در نهایت تحویل آن به شما و بعد از آن در صورت نیاز بهبود و توسعه ی پروژه می شود. این مدیریت پروژه کاربر محور است به این معنا که حتی تیم ما می تواند در محل اداره ی شما استقرار پیدا کند و تمام وظایف از پیاده سازی خدمات مطلوب شما تا ارائه و مدیریت کار های شما را انجام دهد.

بازاریاب ها، مدیران IT و صاحبان کسب و کار مدیر پروژه نیستند!

نکته ی بسیار مهمی که در این باره وجود دارد و شما باشد به آن توجه کنید مدیریت پروژه های سایت تخصص هیچ یک از بازاریابان یا مدیران IT یا حتی سرمایه گذار اصلی نمی باشد.

در نتیجه به نظر می رسد باید اینطور بگوییم که وظیفه ی راه اندازی یک وبسایت جدید برای کمپانی، توسعه ی وبسایت فعلی و ایجاد تغییرات در آن وظیفه ی فردی متخصص در این زمینه است که با دانش و تجربه کافی در این زمینه به خوبی می داند که چگونه باید کار ها را انجام دهد و در نتیجه سایتی که طراحی می شود پاسخگوی نیاز های شرکت و کمپانی خواهد بود.

Bestrah می تواند :

  1. به کسب و کار ها و شرکت هایی که می خواهند برای اولین بار یک وبسایت راه اندازی کنند کمک کند.
  2. به کسب و کار هایی که همین حالا وبسایت دارند اما آنطور که باید پاسخگوی نیاز های آن ها نیست و نیاز به تغییرات و بهبود و توسعه دارد کمک کند.

مدیریت پروژه

ریسک های ایجاد یا تغییر در وبسایت:

  1. ریسک ایجاد وبسایتی که نتواند وظایف و اهداف در نظر گرفته شده را پاسخگو باشد

تمام کسب و کار ها باید از اهداف و نتایجی که از سایت خود انتظار دارند مطلع باشند و از قبل برنامه ریزی ها و اطلاعات کافی برای رسیدن به اهداف مورد نظر در دسترس باشد.

  1. تصمیم گیری درباره ی مراحل مختلف کار

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در مراحل طراحی یک وبسایت به وجود می اید این است که معمولا افراد و شرکت ها برنامه ریزی و درک دقیقی از مراحل انجام کار و در نهایت رسیدن به نتیجه ندارند، این افراد صرفا از جایی کار را شروع می کنند و بعد از مدتی نمی دانند باید آن را چطور تمام کنند! چنین مشکلی معمولا زمانی پیش می اید که افراد مختلف نظرات متفاوت می دهند و تصمیم گیری قطعی برای نحوه انجام کار سخت می شود.

  1. دخالت بعضی از مدیران بخش های مختلف شرکت

یکی از داستان های تکراری و مشکلاتی که بر سر طراحی وبسایت برای یک شرکت به وجود می آید دخالت بعضی از قسمت های مختلف شرکت (مثلا بخش IT) در فرآیند طراحی سایت است. در این جور موارد معمولا مدیران و مسئولان بخش ها صرفا به ارائه ی نظرات و نیازمندی های خود اکتفا نمی کنند بلکه در کار طراحی سایت ورود پیدا می کنند و به همین خاطر باعث ایجاد مشکلات زیادی می شوند.

  1. مشکل در زمانبندی و مدیریت پروژه

یکی دیگر از مشکلاتی که در طراحی سایت به وجود می آید و به دفعات مشاهده شده زمانی است که مثلا قرار است کار طراحی سایت و تحویل آن طی ۲ یا ۳ ماه انجام شود در حالی که بعد از یک سال همچنان پیشرفت قابل توجهی در پروژه صورت نگرفته یا هزینه ها به طور پیش بینی نشده ای افزایش می یابند. بنا بر تجربه می دانیم که این مشکلات معمولا زمانی رخ می دهند که مدیریت پروژه به عهده ی یک فرد متخصص نیست یا افراد متفاوتی این وظیفه را بر عهده می گیرند و از آن شانه خالی می کنند.

در نهایت اگر کسب و کار شما به سایت اینترنتی شما وابسته است یا می خواهید در این بخش سرمایه گذاری کنید و در اینده انتظار برداشت سود دارید پیشنهاد می کنیم چنین ریسک هایی را نپذیرید و از آن ها خلاص شوید. بهتر است کار های تخصصی خود را در این زمینه به متخخصان آن بسپارید.

برای تماس با کاشناس سایت و دریافت مشاوره از طریق تلگرام اینجا کلیک کنید

درخواست برآورد هزینه