در حال بارگزاری...

بست راه

سرویس ساخت فروشگاه آنلاین

سرویس ساخت فروشگاه آنلاین

در چند ساله ی اخیر با رشد روزافزون اینترنت و کاربران آن تقاضا برای ایجاد و راه اندازی فروشگاه آنلاین نیز بیشتر شده و این تقاضا روز به روز در حال افزایش است و به نظر می رسد قرار نیست به این زودی ها چنین چیزی متوقف شود. دو حالت وجود دارد، اینکه شما در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود هستید و می خواهید از طریق فروشگاه آنلاین کار خود را آغاز کنید یا اینکه همین الآن نیز فروشگاه خود را دارید و به فکر افزایش فروش و درآمد خود از طریق فضای مجازی می باشید که در هر دو صورت تیم Bestrah آمادگی کامل دارد تا شما را در این راه کمک کند.

ما می توانیم به دو طریق فروشگاه اینترنتی شما را راه اندازی کنیم: یکی با کمک استفاده از پلتفرم های فروشگاه ساز رایگان و منبع باز مثل Magento و راه دوم ایجاد فروشگاه و سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین اختصاصی خود شما. ما همچنین در طراحی های خود از جدیدترین و به‌روزترین امکانات برای افزایش قابلیت های سایت و ارتقای سئوی آن استفاده می کنیم و می توانیم انواع سرویس های پرداخت به ازای کلیک، ایمیل مارکتینگ و استراتژی های فعالیت در شبکه های اجتماعی و … را به شما ارائه دهیم.

طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین در شیراز

با اینکه Bestrah یکی از چند شرکتی است که در زمینه ی طراحی سایت و فروشگاه و مدیریت شبکه های اجتماعی و … در شیراز فعالیت می کند اما می توانیم با جرئت بگوییم بهترین آن ها هستیم. تیم bestrah شامل کارشناسان و برنامه نویسان توانایی است که در محل شرکت در شیراز اقدام به طراحی سایت و فروشگاه شما می کنند و این در حالی است که بقیه ی رقبای ما عموما با شرکت های طراحی سایت در خارج از شیراز در ارتباط هستند و سایت شما را آن ها طراحی می کنند.

اما چرا چنین چیزی مهم است؟

راه اندازی و توسعه ی فروشگاه اینترنتی کار بسیار دشوار و تخصصی است که با کوچکترین ضعف باعث شکست در تجارت اینترنتی شما می شود. ما تیمی با تجربه و توانا هستیم که با توجه به نمونه ی کار هایی که انجام داده ایم می توانیم بهترین و به‌روزترین فروشگاه آنلاین را برای شما طراحی کنیم.

ساخت فروشگاه

ساخت فروشگاه اینترنتی: انواع پلتفرم

تیم Bestrah توانایی کامل کار کردن با انواع پلتفرم ها را دارد و می تواند به سادگی و با توجه به ماهیت کسب و کار شما بهترین فضای ممکن را برای ایجاد فروشگاه انتخاب کند و برای شما راه اندازی کند. کارشناسان و برنامه نویسان ما همچنین می توانند با توجه به نیاز های شما و کسب و کارتان پلتفرمی اختصاصی برای شما از ابتدا طراحی و ایجاد کنند و انواع سیستم های مورد نیاز آن شامل ERP و CRM و … را برای شما راه اندازی کنند. انتخاب اینکه می خواهید سیستم فروشگاه مخصوص خود داشته باشید یا از سیستم های رایگان استفاده کنید با شماست. به طور کلی لیست پلتفرم هایی که ما می توانیم با استفاده از آن ها برای شما فروشگاه بسازیم در زیر آمده است:

 

  1. مجنتو

معروف ترین سیستم رایگان فروشگاه ساز که امکانات زیادی برای شما به همراه دارد.

  1. ووکامرس

یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین سیستم های فروشگاه ساز تحت وردپرس

  1. شاپی فای

یکی از ساده ترین و راحت ترین پلتفرم های فروشگاه ساز که هماهنگی کاملی هم با HubSpot دارد

  1. ساخت فروشگاه توسط سیستم مدیریتی اختصاصی

ساخت و ایجاد سیستم مدیریت فروشگاه اختصاصی شما مطبق با نیاز و سفارش شما

برای اطلاع از طرح های مختلف ما با کارشناسان ما از طریق تلگرام تماس بگیرید.

درخواست برآورد هزینه