سرویس بازاریابی برند و شرکت

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon پنجشنبه 27 مهر 1396

سرویس بازاریابی برند و شرکت

یکی از فعالیت های اصلی تیم Bestrah تبلیغات و بازاریابی برای یک برند خاص است. به این طریق که شرکت های در حال تاسیس و برند هایی که تازه شروع به کار کرده اند به مراجعه می کنند و ما سعی می کنیم در یک مدت زمان کوتاه برند را به جامعه ی هدف بشناسانیم.

ایجاد برند

یکی از دغدغه هایی که برای صاحبان کسب و کار و افرادی که می خواهند کسب و کار و برند خود را ایجاد کنند این است که در حال حاضر تقریبا در هر زمینه ای رقبایی وجود دارد که در ایران مردم با آن ها اشنا هستند و احتمال مراجعه ی آن ها به یک برند جدید بسیار کم است. بسیار پیش می اید شرکت هایی که کیفیت بهتری را در یک محصول ارائه می دهند اما به خاطر گمنامی و اینکه جامعه ی هدف با این شرکت ها اشنا نیستند، شکست می خورند و محصولاتشان فروخته نمی شود. پس شناسایی برند نکته ای بسیار مهم است به خصوص برای کسانی که می خواهند کسب و کار تازه ای ایجاد کنند، شما بدون جریان سازی و ایجاد تبلیغات در جهت شناساندن برند خود به جامعه ی هدف شکست خواهید خورد.

برند سازی

به طور سنتی کار برند سازی را شرکت ها از طریق تبلیغات تلویزیونی، رونامه ها و رادیو انجام می دادند، روش هایی که امروزه مانند گدشته کاربرد ندارند یا حتی کاربرد دارند اما با پیشرفت تکنولوژی روش هایی ایجاد شده است که مراتب نتایج بهتری به ما می دهند. روش های سنتی تبلیغات همگی انتخاب های محدودی دارند و با توجه به هزینه ی بالا و بازدهی کمی که دارند نمی توانند صرفه ی اقتصادی داشته باشند. راهکاری که ما به شما پیشتنهاد می کنیم استفاده از روش های تبلیغ نوین و به خصوص دیجیتال مارکتینگ است. می توانید درباره ی دیجیتال مارکتینگ از اینجا مطالب بیشتری مطالعه کنید.

جریان سازی

مهم ترین مسئله در برند سازی ایجاد یک جریان تبلیغاتی گسترده است، به شکلی جامعه ی هدف کاملا در معرض تبلیغات قرار بگیرد و متوجه حضور یک برند جدید بشوند. این جریان سازی که به دنبالش هستیم به میزان زیادی وابسته به فعالیت های اینترنتی است (اگر چه تبلیغات خارج از خانه و تبلیغات محیطی نیز استفاده می شود) و دارای چند جنبه است که مهم ترین آن ایجاد جریان های دلخواه در شبکه های مجازی است. با توجه به استفاده ی روز افزون کاربران از اینترنت و شبکه های مجازی بهترین و سریع ترین راه برای برند سازی ایجاد جریان های تبلیغاتی حرفه ای در شبکه های اجتماعی است.

سرویس بازاریابی 

به طور کلی سرویسی که در Bestrah برای بازاریابی محصولات و خدمات به کاربران عرضه می شود مراحل زیر را شامل می شود:

  1. در ابتدا ما سعی می کنیم محصولات و خدمات شما را به خوبی بررسی کنیم و مخاطبان و جامعه ی هدف آن را مشخص کنیم.
  2. در گام بعدی با یک برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق شروع به جریان سازی و ایجاد کمپین های تبلیغاتی و برند سازی از طریق همه ی راه های ممکن می کنیم.
  3. بعد از ایجاد جریان، تیم ما تا رسیدن به اهداف از قبل انتخاب شده به طور مرتب با رصد و مانیتورینگ داده ها و آمار و ارقام تبلیغات را به طور هدف مند جلو می برد و در زمان های معین و به شکل منظم همه ی این فعالیت ها و پیشرفت کار ها را با گزارش هایی دقیق و کامل به شما اطلاع می دهد.

مطالب مشابه

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)