۱۰ ویژگی دیجیتال مارکتینگ که سال آینده ی میلادی مورد توجه خواهد بود

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon سه شنبه 25 مهر 1396

۱۰ ویژگی دیجیتال مارکتینگ که سال آینده ی میلادی مورد توجه خواهد بود

دیجیتال مارکتینگ

دنیای امروز یعنی نحوه ی ارائه ی اطلاعات و داده ها و این نکته در مورد تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نیز صادق است. بحث دیجیتال مارکتینگ و بازریابی از طریق دستگاه ها و پلتفرم های دیجیتالی بسیار گسترده و وسیع است و طی سالیان گذشته بسیار مورد تغییر و تحول قرار گرفته است. حالا در جدیدترین تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته مشخص شده است که ۱۰ جنبه ی دیجیتال مارکتینگ از دیگر جنبه های آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و درواقع از حالا می دانیم که سال آینده میلادی کدام محتوا می تواند در عرضه موفق تر عمل کند. دیجیتال مارکتینگ البته بحثی کاملا تخصصی است و این مطلب را صرفا به منظور آشنایی بیشتر شما با این حوزه آماده کرده ایم. قبل از هر نوع تبلیغات و فعالیت بازاریابی حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید و از تجربیات آن ها استفاده کنید. پیشنهاد من به شما استفاده از تجربیات و دانش بالای تیم Bestrah برای انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی است.

تغییرات دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۱۸

اولین نکته ای که همه ی شرکت های فعال در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ به دنبال آن هستند ایجاد یک استراتژی تبلیغ و عرضه ی محصولات به صورت منظم است به طوری که کاملا بتوانیم همه ی قسمت های مخنلف تاثیر گذاری آن را اندازه بگیریم و از قبل بتوانیم تا حد زیادی همه چیز را پیش بینی کنیم. پیش بینی میزان مورد توجه قرار گرفتن تبلیغات، پیش بینی میزان فروش، پیش بینی میزان سود و ... البته با استفاده از ابزار هوش مصنوعی امروزه انجام چنین کاری راحت به نظر می رسد درحالی که در واقعیت چنین نیست! با توجه به مطالعات انجام شده به نظر مقاله ی پیش رو تهیه شده و می دانیم تبلیغاتی و بازاریابی از راه های دیجیتالی و اینترنتی موفق و تاثیر گذار خواهد بود اگر به ۱۰ جنبه ی مختلف آن که می خواهیم آن ها را بررسی کنیم توجه ویژه شود.
  1. تجربیات مشتری و کاربران

تجربه قسمتی از کار است که در حال حاضر هم مهم ترین بخش دیجیتال مارکتینگ را به خود اختصاص می دهد و اولین تلاش همه ی متخصصان این حوزه استاده از تجربیات کاربران در جهت بهبود این تجربه و جلب نظر کاربران است. در طول سالیان گذشته و بعد از آنکه مفهوم دیجیتال مارکتینگ به وجود آمد پس از مدتی میزان توجه به تبلیغات و تاثیر گذاری آن ها مدام رو به کاهش بود تا جایی که متخصصان این حوزه به فکر ایجاد تغییراتی در آن افتادند و جوابی که به آن رسیدند استفاده از تجربه ی کاربارن بود. تجربه ی کاربر یعنی اینکه آیا اون از تبلیغات شما استفاده کرده، تحت تاثیر قرار گرفته و شما را به دیگران معرفی می کند ؟ یا نه، دقیقا برعکس این اتفاق رخ می دهد؟ به همین خاطر است که یکی از ویژگی های مهمی که در سال ۲۰۱۸ در تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ مورد توجه قرار می گیرد تجربه ی مشتری است.
  1. محتوای بازاریابی

بنا بر تحقیقا به نظر می رسد عاملی که در سال ۲۰۱۸ می تواند تفاوت بین تبلیغات را رقم بزند و درواقع عاملی که باعث موفقیت یک کمپین تبلیغاتی در رقابت با بقیه رقبا می شود همین موضوع محتوا خواهد بود. بعد از تغییر و تحولات فراوان حالا بیشتر از هر عامل دیگری محتوای مطالب و تبلیغات است که بر کاربران و مخاطبان تاثیر می گذارد به همین خاطر در کنار تمام مسائل مربوط به یک تبلیغ و کمپین بازاریابی باید از یک متخصص در زمینه ی تولید محتوا برای محصولات خود استفاده کنید.      

مطالب مشابه

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)

فروشگاه اینستاگرامی و راهکارهای انتخاب اسم مناسب (بخش دوم)